999 rezultate për

ngjarje

Sulmi i dytë pas vetëm 2 orësh në Francë, Policia ekzekuton autorin Franca nuk po gjen qetësi nga sulmet që po dyshohen si terroriste. Sipas Figaro, ngjarja e dytë ndodhi 2 orë pas sulm
Policia sqaron ngjarjen në Vlorë: Një person qëlloi me armë në ajër, në pranga dy të rinj Policia e Shtetit ka sqaruar ngjarjen në Vlorë, ku një person qëlloi me armë zjarri. Edhe pse u raportua për një pers
E rëndë në Tiranë, 30-vjeçarja del në bulevard dhe pret damarët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 30-vjeçare ka dëmtuar veten. Ngjarja ka ndodhur në Bulevardin “Dëshm
HOROSKOPI/ Mos e lini veten tuaj të dërrmoheni nga ngjarjet, por përpiquni t’i kaloni me forcë Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë ndezur zemrën tuaj me shpresë. Do të jeni në një formë të
Kim Kardashian rrëfen ngjarjen më të frikshme të jetës dhe shpërthen në lot (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin “My Next Guess Needs No Introduction” të David Letterman, Kim Kardashian rrëfeu me detaje se si i v
I ekzekutuan kushëririn në mes të qytetit, flet kryebashkiaku për ngjarjen e rëndë në Himarë Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Himarë ku biznesmeni Niko Goro u ekzekutua nga shtetasi Kliti Leka. N
Ngjarje tragjike! Nëna vret tre fëmijët e saj, më i vogli vetëm 8 muajsh Një nënë e re austriake, 31 vjec, është vënë në pranga pasi dyshohet se ka vrarë 3 fëmijët e saj. Sipas mediave të h
Ngjarje makabre: Si italiania milionere urdhëroi vrasjen e të ish- dashurit të saj shqiptar Mediat italiane kanë zbardhur detaje tragjike nga vrasje e shqiptarit Astrit Lamaj, të ndodhur në vitin 2013. Kjo vr
Vrasja e vëllait të Talo Çelës, autori furnizoi makinën me karburant 20 minuta para ngjarjes Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Bujar Çelës, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Cela. Krimi ndodhi në 17 sht
Aksident i rëndë në Shkup, një i vdekur Një aksident i rëndë ka ndodhur në Trubarevë të Shkupit. Sipas informacioneve të MPB-së një makinë e tipit BMV e cil
Ngjarje e rëndë në Berat, humb jetën tragjikisht 16-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, mesditën e sotme. Burimet bëjnë e dije se një 16 vjeçar ka humbur jetën nga
Artan Hoxha nxjerr në dritë ngjarjen e rëndë: Tre persona janë vrarë në parcelat e kanabisit Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar një ngjarje të rëndë në Malësinë e Madhe. Sipas tij, tre persona janë vr
Ngjarje makabre në Itali: I riu vret shokun dhe të dashurën se i pa të lumtur Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Itali ku një 21-vjeçari, Antonio De Marco, nga Casarano, ka vrarë dy të rinj, të dash
RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, gruaja përmbys ngjarjen: Gënjeshtra, kjo është e vërteta! Pak ditë më parë RENEA ekzekutoi 71-vjeçari Lefter Zhidru në Elbasan. Sot, ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pas dë
Ngjarje tragjike në Ferizaj, vdes 23-vjeçari Një i ri është gjetur pa shenja jete nga familjarët e tij. Sipas mjekëve ai vdiq nga sulmi në zemër. Rasti ka ndodhur
Tjetër aksident në Tiranë, plagoset rëndë i moshuari Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në kryeqytet ku një mjek ka përplasur një të moshuar teksa ishte suke ecur.
Ekspertët thirrje shqiptarëve: Mos u frikësoni nga tërmetet, jemi zonë sizmike Sipas sizmiologëve, lëkundjet sizmike të ditëve të fundit nuk duhet të jenë motiv për frikë apo panik në rradhët e qytet
Nga martesat te municionet në shtëpi, vëllai i Lefter Zhidrut rrëfen misteret pas ngjarjes 71 vjeçari Lefter Zhidru u ekzekutua dje nga RENEA pasi refuzoi negociatatat duke qëlluar disa herë me breshëri automati
60 vjeçari u qëllua gjatë sherrit, tjetër ngjarje kriminale në Durrës Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Burimet bëjnë me dije se një person ka mbërritur i pl
Rrëshqasin gurët brenda restorantit në Vlorë, dyshohet për të lënduar Një rrëshqitje masive guri ka ndodhur në Kaninë të Vlorë brenda restorantit “Shpella e Fikut”. Dyshohet se ka të lënd