999 rezultate për

ngjarja

Atentati me dy viktima në Sukth, ja si ndodhi ngjarja (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë -Durrës, ku u vrarë Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dauti. N
Këngëtarja rrëfen masakrën në Vlorë: Ishte tmerr, plumba ngado (FOTO LAJM) Blerina Balili është këngëtarja e cila ishte mbrëmjen e djeshme ne lokalin “Fiks Fare”, ku ndodhi masakra qe la te vdek
Masakra në Vlorë, ja kush është viktima dhe të plagosurit (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në Vlorë mori jetën e një 33-vjeçari, Ergys Gjioveshaj, si dhe përfunduan të plagosur e
I pa të dashurën, shqiptari plagos keq marokenin në Itali (FOTO LAJM) Një shqiptar ka qëlluar me armë zjarri një shtetas maroken në Itali, duke e lënë të plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhu
Klienti i vë armën në kokë kamarieres: Më shërbe ose do t'vras! Një kamarierë në Tiranë është gjendur në një situatë tmerruese. Mësohet se një klient i dehur i ka vënë pistoletën në ko
NGJARJA/ Ja si pronari i butikut tentoi të përdhunojë shitësen 18-vjeçare Janë mbyllur hetimet mbi ngjarjen e ndodhur pak kohë më parë ku një shitese butike vetëm 18-vjeçare u tentua të përdhuno
DETAJE/ Ngjarja tragjike në karrierën e ish-kryepolicit, si e gjeti të vrarë një person në zyrë Kanë dalë detaje të reja pas vrasjes së ish- drejtorit të policisë së Vlorës, Artan Cuku mbrëmjen e sotme në kryeqytet n
Kujdes! Tani të nxjerrin edhe nga varri, ngjarja e tmerrshme që ndodhi në Kuçovë 22 vjet pas vdekjes së një fëmije një vjeç, dy prindër nga Kuçova po përjetojnë dhimbjen për humbjen e trupit të varrosu
Shqiptari ekzekutohet me dy plumba në Greqi, dëshmitarët: Njeri i qetë (FOTO LAJM) Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Athinë ku një 35-vjeçar shqiptar është vrarë me dy plumba. Bur
U ngacmoi motrën në Fb, dy vëllezër masakrojnë dhe i urinojnë në kokë 20-vjeçarit Një vajzë në Tiranë e ka pësuar keq pasi ka komunikuar 4-5 ditë online me një djalë. Ai është marrë peng nga dy vëlle
Sulmi në Londër, shqiptari: Tmerr, ku isha kur ndodhi ngjarja (FOTO LAJM) Një sulm ka ndodhur në Londër ku kanë humbur jetën dy persona pasi kanë tentuar të hyjnë në ambientet e parlamentit të B
16-vjeçari zihet dhe përpiqet të vrasë babanë me armë në Kukës Ditën e sotme në Kukës është parandaluar një ngjarje e rëndë ku një djalë i mitur ka tentuar të vrasë me armë zjarri bab
Aksidentohet aktori i "Portokallisë", dalin fotot nga vendngjarja (FOTO) Kjo javë nuk ka nisur aspak mirë për aktorin e njohur të "Portokallisë", Florian Binaj. Aktori i njohur në rolin "polici
Ngjarja makabre në Gjermani, dëshmitari: Ishte 10 metra larg, i godiste njerëzit me sëpatë… Sipas informacioneve te gazetës gjermane “Del Spiegel”, i dyshuari Fatmir H., iu ka thënë hetuesve se ka vepruar i vetëm
Burrin masakron me thikë gruan për “8 Mars” Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Patos ku pas një zënke familjare burri ka goditur disa herë me thikë bas
TMERR/ Vëllai vret motrën me thikë dhe plagos nënën para se të vriste veten Një person në Britani ka vrarë me thikë motrën e tij dhe ka plagosur nënën ditën e sotme, më 8 mars. Sulmi ka ndodhur pë
TRAGJIKE/ 57-vjeçarja hidhet nga pallati për t’i dhënë fund jetës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier ku një grua ka tentuar të vrasë veten duke u hedhur nga pallati. Burime zyrtar
Përdhunuan kolegen e tyre, pranga 5 policëve Pesë policë janë pezulluar nga detyra dhe më pas janë arrestuar për shkak se kanë përdhunuar kolegen e tyre të punës.
Ngjarja e rëndë në Fier/ Ermira dyshohet se ishte shtatzënë Krimi i pasionit në Fier tronditi gjithë publikun. Vrasja e 29 vjeçares Ermira Arapi nga i dashuri 31 vjeçar Drini Dervi
Grabitja e 2.7 mln eurove, Tahiri u përgjigjet bankave: Ngjarja do të zbardhet plotësisht! Ditën e sotme ka reaguar sërish Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri mbi grabitjen e 2.7 milionë eurove rrugës për në Rina
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së