999 rezultate për

ngjan

Aktori i njohur i humorit zbulon kujt i ngjan Ajka, Xhensilës apo Besit (FOTO LAJM) Dy ditë më parë i erdhi fundit pritjes së ëmbël për Xhensila Myrtezajin dhe sollin në jetë vogëlushen Ajka. Pjesë e
“Shiko se djali nuk të ngjan…”, babai përballet me të vërtetën shokuese pas mesazhit në Facebook “Shiko se djali yt nuk të ngjan.” Ishte pikërisht ky mesazh nga një i panjohur, që i ka ndryshuar jetën një 30-vjeçari i
I ngjan një përbindëshi, historia e gijotinës që bëri kërdinë me koka të prera Gijotina është një kornizë me dy shtylla vertikale të bashkuar nga një trasversale që mban lart një teh çeliku në formë
Ngjan me Di Caprion, si trafikanti shqiptar investoi paratë e drogës në Elbasan Mediat britanike kanë shkruar sërish për shqiptarët. "Daily Mail" shkruan për shqiptarin Klodjan Copja, trafikant dr
United i shqetësuar nga sjellja e Sanchezit, ngjan me të Di Marias Alexis Sanchez u bashkua me Unitedin nga Arsenali në janar, por akoma pa kaluar shumë kohë, United është alarmuar nga që
Burgu që ngjan me një resort luksoz skijimi (FOTO LAJM) Vitin e ardhwshwm në Grenlandë do të hapet "burgu human" ku do të qëndrojnë, disa nga kriminelët më famëkeq. Ny Ansta
I ngjan yjeve të famshëm, qeni i habit të gjithë (FOTO LAJM) Yogi është qeni i vogël nga Massachusetts e Shteteve të Bashkuara, fytyra e të cilit ngjan shumë me atë të njeriut. P
Andrra poston fotografinë që i qartësoi të gjithë, ja kujt i ngjan Ansi Andrra Destani, tanimë bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Sinan Hoxha, është një emër mjaft
Lind viçi me kokën si të maces, shokohen banorët (VIDEO) Një viç i lindur më 24 shkurt në Indonezi ka një deformim të rrallë në kokë. Ai ngjan me shumë me një mace persiane,
Ngjan si 20-vjeçare, por nuk do ta besoni sa vjeç është Rudina Rudina mbetet shembull për modesti, butësi dhe krenari. Ajo është një nga moderatoret më të njohura dhe të dashura s
Ndezi rrjetin me fotot provokuese, Noizy për Oriolën: I ke ngjarë mamit! (FOTO LAJM) Oriola Marashi u lakua pafund në media krah fotove të saj super sensuale. Në mesin e komenteve nga fansat shumë perso
I ngjan një ylberi, pitoni me pamjen unike i mahnit të gjithë (FOTO LAJM) Jhon Kim ka më shumë se 20 gjarpërinj, por njëri prej tyre është shumë i vecantë dhe nuk është çudi se përse. Një gja
Çudit Rama: Shqipëria ngjan si dy pika uji me Italinë Në fjalën e tij në forumin e biznesit Shqipëri-Itali, kryeministri Edi Rama tha se Shqipëria ka potenciale dhe mundësi t
Ishulli kroat që ngjan si një shenjë gishtash (FOTO LAJM) Kroacia ka 79 ishuj të mëdhenj dhe mbi 500 mesatarë dhe 642 të vegjël dhe shkëmbinj që mbulojnë një zonë prej 3.300 kilo
I ngjante një dinosauri, 37-vjeçarja arrin të çohet në këmbë (FOTO LAJM) Një nënë vuan nga një sëmundje e rrallë gjenetike që e bëri atë të ndihet si një "dinosaur". Brooke Schilling, 37 vje
Ermalit apo Rezartës? Ja kujt i ngjan Hera Hoxha (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta e cila është e martuar prej disa vitesh me RmalHoxhën, e ka treguar gjithmonë se me vazën e saj Herën ka
Krijesa e frikshme që po trondit shkencën, i ngjan një peshku (FOTO LAJM) Shkencëtarët janë shokuar pas kapjes së një peshku të rrallë nofullat e të cilit zgjateshin përtej gojës së tij. Pesh
Lori na mahnit me foton e fundit, Stresi zbulon kujt i ngjan (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një ndër bolgeret më të ndjekura dhe është kthyer në inspirim për adoleshentet përsa i takon look-ut të
Mediat britanike, reportazh në Has: Aty ku ngjan si lagje periferike e Londrës Shqiptarët janë të dytët pas sirianëve për numrin e të miturve të pashoqëruar që hynë në Angli gjatë vitit 2017. Të dhën
Fotoja me fytyrën e plotë të djalit, i ngjan Albanit apo Bietës? Në ditën e tij të lindjes moderatori Alban Dudushi mori surpirzën më pikante nga stafi i “Top Show”. Teksa po prezant