999 rezultate për

ngjallur

Ngjethëse, regjistrohet zhurma e tërmetit në Turqi (VIDEO) Institutet e sizmiologjisë në Turqi kanë regjistruar zhurmën e tërmetit të mbrëmjes së djeshme në zonën e Elazig, nga i
Ylli turk i Milanit: Jemi ringjallur, kishim nevojë për një lider si Ibrahimovic Hakan Çalhanoglu është habitur me thjeshtësinë e Ibrahimoviçit. Në një intervistë për "Bild", mesfushori i Milanit ka fo
Valentina Vignali i vë flakën Instagramit, kësaj here gati të zhvishet (FOTO LAJM) Basketbollistja italiane, Valentina vigali shpesh turbullon rrjetet sociale me fotot mjaf provokuese, shkruan Albeu.com.
Teknologjia e VAR, klubet dhe gjyqtarët italianë takohen për të diskutuar Lojtarët dhe trajnerët në kuadër të Serisë A do të takohen më 19 nëntor për ta vlerësuar performancës e teknologjisë së
Eva Padlock, tërbon rrjetin (FOTO LAJM) Eva Padlock vijon të shkëlqejë. Modelja më seksi e MotoGp së fundmi ka shpërthyer në rrjtet sociale me postimet e fundi
E shpallën të vdekur, burri ringjallet në morg dhe i tremb të gjithë Një burrë që u shpall gabimisht i vdekur pas një aksidenti automobilistik në Indi, mjekët u befasuan kur panë në morgun
Shkatërrohet banda që kishte ngjallur tmerr, arrestohen dy shqiptarë Policia italiane dhe ajo gjermane kanë pasur një operacion të përbashkët në provincat e Salernos, Napolit, Foggias, Vero
Mediat italiani: Ftesa e Kombëtares e ka ringjallur Xhakën Bazeli dha leksione në Ligën e Kampionëve për Benfikën duke e mposhtur me rezultatin 5-0. Jo vetëm kaq, por edhe në fush
Pas Palermos, edhe një klub spanjoll i bën një ofertë De Biasit Gjatë ditës së djeshme ka qarkulluar lajmi që Gianni De Biasi nuk ka pranuar të drejtojë Palermon, ekip që shquhet për s
Qytetari i kujton rrugën e Berishës, Rama merr hak në Facebook (FOTO LAJM) Postimi i fundit i Ramës ka ngjallur shumë kuriozitet tek qytetarët të cilët kanë komentuar. Por edhe vetë kryeminis
Biznesmeni Bamllari: Enveri është ngjallur! Biznesmeni Altin Bamllari është përballur sërish me policinë. Pas ngjarjes së ndodhur më herët, ku ai akuzoi forcat e re
Fatos Nano mesazh PS-së: Mobilizohuni për t'u ringjallur përpara se Rilindja të shtrijë vdekjen... Ish-lideri i Partisë Socialiste, Fatos Nano përmes një mesazhi me rastin e 25 vjetorit të themelimit të Partisë Socialis
Kurti: Shqiptarët nuk e duan Amerikën dhe amerikanët (VIDEO) Mëngjesin e sotëm është shtuar numri i njerzve në shesh, krahasuar me dy netët e tjera, por vihet re fokusi tek një gru
Athina në kohërat e krizës Nga “Geopolitics” “Për lirinë e grekëve”. Athina midis krizës ekonomike dhe politike ndërkombëtare: Fitorja el
Zhvishet Rita Ora, telefonojnë stafin e BBC duke e kritikuar (FOTO LAJM) Shpesh Rita Ora shfaqet në koncertet e saj dhe në çdo dalje me veshje sportive, por në një emision së fundmi ajo ka ngja
Mario Balotelli, "Mbret i Twitter 2014" (FOTO LAJM) Mario Balotelli në këtë moment padyshim që nuk mund të konsiderohet si një mbret i zonës së rreptësisë, pasi ka zhgënjye
Praktikon yoga-n në majë të një ndërtese shumëkatëshe, bum kritikash (VIDEO) Vendosi jetën në rrezik teksa praktikonte yoga dhe kjo ka ngjallur reagimin e shumë njerëzve, të cilët ju duk e pahijshm
4 goditje në merkato për të ringjallur Milanin (FOTO LAJM) Në Serie A luan një lojtar për të cilin trajneri i Milanit, Clarence Seedorf, është i gatshëm të bëjë gjithçka për ta pa
Tërmet 2.8 ballë në Mitrovicë Një tërmet me intensitet 2.8 ballë të shkallës Rihter është regjistruar rreth orës 4:35 minuta të mengjesit të sotëm në
Rosa në rrugë për të ulur shpejtësinë Vendimi i një komune në rajonin francez të Oise për “rekrutimin” e disa qindra patave për të detyruar drejtuesit e autom