999 rezultate për

ngercin

"Rama nuk shqetësohet për ngërçin politik", sulmon Bashën në "La Repubblica" La Repubblica – Edi Rama nuk duket i shqetësuar që në Tiranë opozita po bën thirrje për dorëheqjen e tij dhe zgjedhje të
"Situata është rëndë", gazetari tregon dy rrugët për "ngërçin" politik Gazetari Blendi Fevziu i ftuar në “Tempora” nga Sonila Meço në Ora News, tha se situata është shumë e rëndë pas vendimit
Harrojini ilaçet! Këto janë kurat më të mira natyrale për ngërçin Dikur vetëm të pasurit mund të konsumonin shumë mish të kuq, alkool dhe ushqime të tjera të yndyrshme. Prandaj përdhesi,
A u zu me Renaton? Moderatorja tregon ngërçin e "stërfolur" Gjatë kohës që Renato Mekolli kishte në plan që të shkruante një libër gatimi dhe të hapte një restorant në Tiranë, u pa
Spahiu: Presioni ndaj Ivanovit zgjidh ngërçin politik Opinionisti Artin Spahiu, duke folur për situatën politike në Maqedoni, ka thënë se partitë politike veçanërisht BDI dhe
4 vite nga marrëveshja me PS, Meta: I shqetësuar për ngërçin politik Sot shënohet 4 vjet nga marrëveshja e 1 Prillit kur Rama dhe Meta nënshkruan për të hyrë bashkë në zgjedhjet e 2013-ës.
Vasili: Telenovela për ngërçin i erdhi fundi Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili, ka folur rreth ndryshimeve të mundshme në qeveri. Gjatë një interviste
Donald Lu deklaratë bombë: Reformën po e bllokon Basha Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka reaguar lidhur me ngërçin e rikrijuar për Reformën në Drejtësi. Përme
Rama asnjë koment për ngërçin e reformës në drejtësi Kryeministri Edi Rama nuk pranoi të prononcohej për ngërçin në reformën në drejtësi, pas përfundimit të takimit me koord
Kukan në Tiranë, e hëna vendimtare për ngërçin politik Sot vjen në Tiranë, eurodeputeti Eduard Kukan, në vazhdim të përpjekjes së reporterët e BE-së për Shqipërinë por bëjnë p
Vetëm Jahjaga mund ta zgjidhë krizën? Institucionet ndërkombëtare kanë thënë se nuk do të ndërhynë në çështjëe të brendshme të Kosovës dhe nuk kanë ndërmend "
Cliff: Politika ta zgjidhë ngërçin Ambasadori britanik në Kosovë, Ian Cliff është shprehur se partitë politike e kanë në dorë të mund të kapërcejnë ngërçin
Jahjaga mund ta zgjidhë krizën politike? Presidentja Atifete Jahjaga mund ti ftojë në takim liderët e partive kryesore në vend për të tejkaluar ngërçin politik.
Udhëtimi falas për invalidët, bashkia: Qeveria të zgjidhë ngërçin Bashkia e Tiranës reagoi sot lidhur me protestën e dhjetëra invalidëve të cilët kanë kërkuar të udhëtojnë falas me shërb
Lame propozon zgjidhjen për ngërçin e legalizimeve Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame kërkoi sot që politika të mos përzihet në procesin e legalizimeve. Duke iu referuar akuzave
Çështja e Fierit, Arvizu: Më shumë diskutime në Tiranë Ambasadori amerikan, Aleksandër Arvizu gjatë një vizitë në qytetin e Fierit ka premtuar zgjdhje për ngërçin politik që e
Dritëro Agolli: PS-ja të zhbllokojë ngërçin politik Shkrimtari i njohur Dritëro Agolli ka kërkuar nga Partia Socialiste që të zhbllokojë ngërçin politik, duke theksuar se s
Fyle: Zgjidhni ngërçin politik Ndërkombëtarët vazhdojnë thirrjet ndaj politikës shqiptare për zgjidhjen e ngërçit dhe për plotësimin më pas të kriterev
Zhbogar: Vetëm dialogu zgjidh ngërçin politik Presidenti i Republikës, Bamir Topi priti sot Ministrin e Punëve të Jashtme të Republikës së Sllovenisë, Samuel Zhbogar
DASH: Tejkaloni ngërçin politik Departamenti amerikan i Shtetit i ka bërë thirrje klasës politike shqiptare që të tejkalojë ngërcin e saj, i cili është