999 rezultate për

ngelur

Dështuan, projektet qesharake që turpëruan inxhinjerët (FOTO LAJM) Gjithmonë ka njerëz që nuk e marrin seriozisht punën dhe besojnë se do ia hedhim paq. Mirëpo, “kryeveprat” e këtyre
Berisha zbulon pengun që i ka ngelur 22 vite pas vrasjes së Azem Hajdarit Ish-kreu i qeverisë Sali Berisha ka rrëfyer në emisionin Tempora në Ora News pengun e tij 22 vjet pas vrasjes së pishtar
Kishte ngelur pa punë, zbulohet pse 39 vjeçari tentoi të vetëdigjet para Kryeministrisë Forcat "Shqiponja" parandaluan një ngjarje të rëndë e cila po ndodhte para Kryeministrisë në Tiranë. Një 39 vjeçar k
Dështuan, projektet qesharake që turpëruan inxhinjerët (FOTO LAJM) Gjithmonë ka njerëz që nuk e marrin seriozisht punën dhe besojnë se do ia hedhim paq. Mirëpo, “kryeveprat” e këtyre
Shfryn moderatorja shqiptare e sportit: Na morën lirinë dhe përgjysmuan pagat Prezantuesja e njohur, Hygerta Sako është e zhgënjer nga masat e marra deri tani dhe bën apel që teë mos preket rroga e
Sot kthehen në Maqedoni personat që kanë ngelur në Kroaci dhe Maltë Koronavirusi la jashtë Maqedonisë së Veriut mjaft qytetarë edhe ne Kroaci e Maltë. Lajmi i mirë është se do bëhet e mund
5000 euro për të ngelur shtatzënë, mjeku popullor shqiptar që shëron me të prekur Për sëmundje të rënda, shpesh shqiptarët jashtë mundësve për shkak të mungesës së teknologjisë apo edhe të mjekëve speci
I ngeli dikur në klasë, Iris Luarasi u kërkon falje 4 VIP-ave Deklarata e Iris Luarasit disa ditë më parë se kishte ngelur në provomi edhe disa ish-stuidntë të saj që sot i përkasin
Arbana Osmani dhe Jonida Shehu dikur paskan ngelur në klasën e Iris Luarasit Pedagoge në Departamentin e Gazetarisë, Iris Luarasi ka qenë këtë herë e ftuar në “Shiko Kush LUAN”, ku ka zbuluar një f
I ka ngelur hatri me kryeministrin, Enca e thotë hapur arsyen Enca është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Ajo gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen e fansave dhe
Mësuesja bëhet më fëmijë, babai është nxënësi i saj 14-vjeçar Një mësuese është vënë nën hetim, nën akuzën e abuzimit seksual me një nxënësin e saj 14 vjeç. Mësuesja nga Prato në
Operacionet plastike shpërfytyrojnë aktoren e preferuar të shqiptarëve Shqiptarët u fiksuan aq shumë pas serialit indian Bidaii saqë opër ta, aktorja kyesore Sadna u bë e preferuara e të gjit
Del dokumenti, Enver Hoxha ishte një injorant që ngeli katër herë në klasë (FOTO LAJM) Studiuesi Hasan Bello ka publikuar sëfundmi një dokument të rrallë, i cili lidhet me arsimimin e diktatorit Enver Hoxha
E mashtruan për djalin, i gjithë fshati ka ngelur pa ujë (VIDEO) Fshati Koshtovë në komunën e Mitrovicës që nga 4 korriku ka mbetur pa ujë të pijshëm. Në vitin 2000 Imer Grepi ka dhë
Merr fund makthi, shpëtohen edhe 3 fëmijët e fundit dhe trajneri që kishin mbetur në shpellë (VIDEO) Me shpëtimin e tre fëmijëve të fundit të ngelur në shpellë dhe trajnerit të tyre ka marrë fund operacioni që zhvillohet
Del dokumenti, Enver Hoxha ishte një injorant që ngeli katër herë në klasë (FOTO LAJM) Studiuesi Hasan Bello ka publikuar sëfundmi një dokument të rrallë, i cili lidhet me arsimimin e diktatorit Enver Hoxha
Vodhi regjistrat e shkollës pasi kishte ngelur, e pëson keq adoleshenti Një adoleshent e ka pësuar keq pasi ka ngelur në klasë. 17-vjeçari ka vjedhur regjistrat e maturës së shkollës pasi
Avokati i Popullit ka ngelur pa telefonë, mijëra euro për t'i blerë Institucioni i Avokatit të Popullit ndau 4 mijë euro për blerjen e telefonave mobilë. Zyra e Avokatit të Popullit ka
Labi ka ngelur pa viza, së shpejti del nga AKR-ja Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri ka paralajmëruar daljen nga AKR-ja. Me një status në Facebook, Labi ka th
Ky është fshati shqiptar ku djemtë kanë ngelur 40 vjeç beqarë Keni dëgjuar ndonjëherë për një fshat me emrin Bodini? Është një fshat i largët në qytetin e Elbasanit, i cili ka hum