999 rezultate për

ngelĂ

"Mendoj se më do", partneri i mundëson Angela Martinit zgjimin më të bukur (FOTO LAJM) Angela Martini është suprizuar në mënyrën më të bukur nga partneri i saj, Dragos Savulescu. Modelja ka ndarë në llogarin
Ishte koha kur Donald Trump puthej me Angela Martinin Angela Martini është një ndër vajzat me të bukura dhe tërheqëse. Ajo gjithmonë ka ditur si të tërheqë vëmendjen e med
Pas në kohë: Kur Donald Trump puthej me Angela Martinin (FOTO LAJM) PAngela Martini është një prej vazjave më të bukura të showbizit shqiptar. Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendje edhe për s
Angela Merkel zbulon prapaskenat si u parandalua lufta mes Greqisë dhe Turqisë Më shumë se dy muaj pasi Angela Merkel ndërhyri për të shmangur një konfrontim ushtarak midis Greqisë dhe Turqisë, kance
Angela Martini në ditët më të këqija, çfarë i ka sjellë kaq shumë pasoja (FOTO LAJM) Për modelen e njohur Angela Martini, duket që dje nuk ishte dita e saj me fat. Një incident ishte me siguri arsyeja pse
Totalisht e dashuruar, Angela Martini krenohet me gjestin human të partnerit (VIDEO) Angela Martini së bashku me bashkëshortin e saj kanë qenë në një restorant peshku. Dragos ka porositur një karavidhe
U nda me milionerin? Angela Martini nis jetë të re në Itali Eleganca, format dhe bukuria e saj janë bërë shkak që Angela Martini të jetë gjithmonë në fokus të mediave rozë. Ish-mod
Në kopertinën e revistës italiane, Angela Martini nuk mund të ishte më "e nxehtë" (FOTO LAJM) Eleganca, format dhe bukuria e saj janë bërë shkak që Angela Martini të jetë gjithmonë në fokus të mediave rozë. Buk
Nuk i le vend imagjinatës, Angela Martinin me poza provokuese nga jahti (FOTO LAJM) Edhe pse ka shumë vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Angela Martini, është mjaft e dashur për publikun sh
Nuk i le vend imagjinatës, Angela Martinin me poza provokuese nga jahti (FOTO LAJM) Edhe pse ka shumë vite që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Angela Martini, është mjaft e dashur për publikun sh
"Askush s'më ka rrahur", Angela Martini shqetëson ndjekësit me shenjat në trup (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Angela Martini ka zbuluar së fundmi se ka nisur të praktikojë një hobi të ri. Ajo ka postuar një fo
Angela Merkel nudo, publikohen fotot e ralla të kancelares gjermane (FOTO LAJM) Angela Merkel është një prej grave më të pushtetshme në botë. Si asnjë tjetër, ajo ka arritur ta bëjë Gjermaninë një sup
"Ti je ushtarja ime e patrembur", bashkëshorti i dedikon fjalët më të bukura Angela Martinit për ditëlindje Pas thashethemeve se çifti Angela Martini dhe Dragos Savulescu i kanë dhene fund martesës së tyre, ky i fundit ka thyer
"U martova me djalin tuaj për para" Angela Martini ia thotë "copë" vjehrrit (VIDEO) Modelja Angela Martini, ashtu si dhe shumë njerëz të famshëm, është bërë pjesë e aplikacionit më të ndjekur të momentit,
Bimë rozë dhe deti gri, njihuni me ishullin e rrallë me fenomene të veçanta (FOTO LAJM) Në lentet e fotografes Sanne De Wilde, Pingelap, një ishull i vogël koralor në oqeanin Paqësor, asgjë nuk është ashtu si
Godet Kujtim Gjuzi: Angela Merkel është një hajdute! (FOTO LAJM) Deputeti shqiptar Kujtim Gjuzi njihet për deklaratat e tij të pazakonta dhe që shkaktojnë shumë zhurme tek shqiptarët.
Dikur punonte kamarier, Fero: Angela Merkel e di që une jam reper (VIDEO) Fero ka disa muaj që është shpërngulu në Gjermani për të jetuar. Reperi atje ka punuar dhe për projektet e reja muzik
Mrekullitë ekzistojnë: 27 vjeçarja në terapi intensive dhe në koma farmakologjike sjell në jetë një vajzë Angela Primachenko, e cila jeton në Uashington të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, është një 27-vjeçare që u prek nga
Angela Merkel del nga karantina, i rikthehet punës në zyrë Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka dalë nga karantina dhe u rikthye në punë. Merkel është testuar disa herë për koron
Ndjekësi e quan pornostare, Angela Martini i kthehet gjithë lezet joshëse nga karantina (FOTO LAJM) Kush tha që të rrish në shtëpi nuk është seksi? Nëse shkojmë në profilin e Angela Martinit do të shohim se veshjet e