999 rezultate për

ngarkuar

Sekuestrohet mbi 1 ton kokainë në Itali, arrestohen dhjetëra anëtarë të Ndraghetës Lufta ndaj lëndëve narkotike vazhdon të jetë një beteje e ashpër për Prokurorinë italiane. Mediat e huaja shkruajnë s
55 kilogramë drogë në kamion, arrestohen 2 shqiptarë Në Kapshticë wshtw sekuestruar një sasi prej 55 kg kanabis sativa. Sipas burimeve policore, lënda narkotike ishte nga
Ministri i Shëndetësisë: Spitalet në Kosovë janë të mbingarkuara, bëni kujdes Të premten bëhen një jave nga dita kur kanë hyrë në fuqi masat e reja anti-Covid. Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj ë
Mbi 1 ton drogë drejt Greqisë, arrestohet dy shqiptarë (VIDEO) Policia greke ka vënë në pranga dy shqiptarë pasi dyshohen si organizatorë të transportimit një sasie të konsiderueshme
HOROSKOP/ Shenjat që duhet të shmangin tensionet sot, pritet ditë e ngarkuar Dashi Janë shumë probleme sot të cilat do t’ju pengojnë të arrini qëllimet tuaja. Yjet do parakalojnë shenjën tuaj dhe
Bllokimi i Superiores, Rama cakton njeriun e sportit për të zgjidhur ngërçin e fillimit të kampionatit Superioria është shtyrë zyrtarisht me klubet që nuk janë dakort që kampionati të rinisë. Në lidhje me këtë ngërç Edi
Kapet drogë me vlerë 2 milion euro: Arrestohen 3 persona në Itali, njëri shqiptar Policia italiane bashkë me ato shqiptare ka bërë të mundur sekuestrimin e një sasie prej 200 kg lëndë narkotike e cila i
4 rregulla për të ndihmuar dyfishimin e jetëgjatësisë së telefonit Teknologjia është vendosur fort në jetën tonë të përditshme. Të gjithë jemi të varur nga telefonat e mençur dhe në mo
Shtimi i rasteve, QKUK ngre alarmin: Jemi stërngarkuar, rrezikojmë kolapsin Në Klinikën Infektive janë duke u trajtuar 111 pacientë me COVID-19, ku 6 pacientë janë në përkujdesje intensive dhe në
Berisha: Shumë shpejt do nisen drejt Italisë nëndetëse të ngarkuara me drogë "Shqipëria është kthyer në narkoshtet. Shqipëria është i vetmi vend që po liron vrasësit serial nga burgu" Berisha qe
Artan Hoxha nxjerr fotot e mushkave të ngarkuara e sfidon hapur OFL-në (FOTO LAJM) "Pas ’90-ës askush nuk është kujtuar t’i matrikullojë kafshët e punës, hajde e zbuloje tani cilit grup kriminal i përket
Barcelona me problem serioz Tifozët e Barcelonës kanë arsye të brengosen. Skuadra katalane barazoi me rivalin e qytetit Espanyol (2:2) duke konfi
Treni i mallrave del nga shinat në Shkodër, me çfarë ishte i ngarkuar Treni i mallrave ka dalë nga shinat ditën e sotme në Shkodër. Siç mëson abcnews.al ngjarja ka ndodhur në afërsi të Ko
Ndotja e ajrit kërcënim për kosovarët, problem trafiku i mbingarkuar Periudha dimërore është një sezonë goxha problematike për banorët e Prishtinës, Fushë Kosovës dhe Obliqit. Cilësia e ajr
Soreca dhe ambasadorët e tjerë takojnë Bashën Ambasadori i BE-së në Tiranë, Luigi Soreca ka shkuar në selinë e Partisë Demokratike, për tu takuar me kryedemokratin, L
Anglia publikon listën të "ngarkuar" me yje për ndeshjen me Kosovën (FOTO LAJM) Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate ka publikuar listën me 27 lojtar për dy ndeshjet e radhës. Tre Luanët do të luaj
Trafik i tmerrshëm, "shpërthen" rrjeti: Kam ecur me 2km në orë, si i ngarkuar me thes me miell! (FOTO LAJM) Kanë mjaftuar vetëm disa orë shi që trafiku në Tiranë të bëhet i tmerrshëm, me qytetarë të acaruar dhe vonë për punë në
"Edhe në banjë marr laptopin", Flor Binaj tregon jetën e ngarkuar që bën (FOTO LAJM) I ftuari i sotëm në 'Ftesë në pesë' ishte Florjan Binaj, aktori i madh i humorit. Të gjithë i dimë përmendësh rolet e ti
Për 21 vite me rradh ky është aeroporti më i ngarkuar në botë Aeroporti “Hartsfield-Jackson” në Atlanta të Shteteve të Bashkuara u shfrytëzua nga 107 milionë udhëtarë vitin e kaluar,
Ohri i mbingarkuar me ndërtesa jo të ligjshme Komuna e Ohrit ka konstatuar se në qytet ka mbi një mijë mbindërtime, ku inspektorati ka konstatuar shkelje. Sipas ko