999 rezultate për

ngacmonte

Ngacmonte s*ksualisht të miturit, ekstradohet nga Greqia trajneri i futbollit Ekstradohet nga Greqia trejneri Sokol Metaj i dënuar për ngacmim seksual ndaj të miturve. Në vijim të bashkëpunimit
Stresi më romantik se kurrë, poston foto nga koha kur ngacmonte Kejsin (FOTO LAJM) Pas shumë zërave për ndarje e bashkime, Stresi ka bërë një deklaratë "të fortë" romantike për Kejsin. Këtë herë nuk
Mariana Kondi tregon si e ngacmonte i shoqi në rini: Uaa çfarë sharre! Aktorja shumë e dashur për publikun, Mariana Kondi ishte këtë të mërkurë e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan. Gjat
Skandaloze! Shoqja e 15-vjeçares: Rrinte në tualet, ngacmonte dhe nënat e fëmijëve Në studion e emisionit me "Zemër të Hapur", ka folur sot shoqja e ngushtë e 15-vjeçares e cila u abuzua prej një viti se
Telefonata anonime zbulon 76 vjeçarin shqiptar që ngacmonte s*ksualisht 4 mbesat e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik, ku një 76 vjeçar shqiptr është zbuluar se abuzonte seksualisht me 4 mbesat e
Kapet 33-vjeçari, ngacmonte punonjëset e një kompanie Ditën e sotme janë arrestuar 7 shtetas në Tiranë. Një prej këtyre të arrestuarve është një 33 vjeccar i cili akuzohet se
"Ka bërë akte të turpshme me vajzën", flet nëna e të miturës që ngacmonte 73 vjeçari Ka shkaktuar një shok jo të vogël në shoqëri, lajmi se një 73 vjeçar kishte ngacmuar një vajzë të mitur 9 vjeçare. Pë
Sherri me grushte e shkelma: Polici dyshonte se i ngacmonte të dashurën! (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier, ku një person u dhunua nga një polic pas nj
Ngjarja e rëndë në Itali, denoncohet babai shqiptar që ngacmonte vajzën e tij Një ngjarje shumë e rëndë ka dalë në pah në një familje në Itali. Sipas mediave fqinje, një baba shqiptar është denon
MAQEDONI/ Shkarkohet kryeshefi, ngacmonte seksualisht kolegen e tij Kryeshefi i Stacionit Policor (SP) Gazi Babë është shkarkuar nga detyra nën pretekstin se gjatë vitit 2019 disa herë, nd
Zv.kryetarja e partisë së Gjuzi: Kisha fëmijën sëmurë, polici me ngacmonte në rrugë "Ou- thotë- paske dhe tre fëmijë ti. Çfarë mund të pretendoj nga ai polici. Ai është një polic fodull..." Volejbollis
"Kokë e këmbë e dashuruar", aktorja zbulon si e ngacmonte futbollisti shqiptar (FOTO LAJM) Arjola Demiri, aktorja dhe ish-Missi, ka qenë e ftuar në emisionin e “E Diell” në Top Channel. Ajo ka treguar shumë sekr
Vëllai vrau vëllanë dhe nipin për një gjel që ngacmonte pulat Tronditëse është ngjarja e ndodhur pak ditë më parë në Mat, ku humbën jetën 3 pjestarë të një familje. Ama më trondit
Tentoi të ngacmonte seksualisht të miturën, policia vë në pranga 30- vjeçarin Një 30-vjeçar nga Tirana është ndaluar nga Policia pas dyshimeve se ka tentuar të ngacmojë seksualisht një të mitur.
Babai ngacmonte seksualisht vajzat e tij. ndërhyn fqinji për t'i shpëtuar Në fshatin Cernicë të Gjilanit, policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht gru
U filmua teksa ngacmonte seksualisht të miturën, arrestohet maniaku 73-vjeçar në Tiranë Policia e Tiranës ka ndaluar një 73-vjeçar, për 2 vepra penale: "Vepra të turpshme" dhe "Ngacmim seksual". Policia bë
I shpallur në kërkim për plagosje, arrestohet djali i hoxhës që ngacmonte gratë Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 24- vjeçar që ishte shpallur në kërkim për plagosjen e një 64- vjeçari, ngjarje
Ngacmonte seksualisht të miturat, arrestohet serbi Policia e Rajonit të Mitrovicës së Veriut ka arrestuar një person të nacionalitetit serb që ngacmonte të miturat. I a
Ngacmonte gratë dhe vajzat, arrestohet shqiptari në Greqi Autoritetet greke në Janinë ka arrestuar një 34-vjeçar shqiptar që ngacmonte seksualisht gratë e reja, në zonën Kalutsia
Kapet shqiptari manjak që ngacmonte vajzat në autobus Karabinierët e stacionit policor në Giulianova, udhëtuan për ditë të tëra me rroba civile në linjat e transportit urban,