999 rezultate për

ngacmon

E dhunoi në sy të gruas, rrëfehet polici: Ngacmonte seksualisht një 12-vjeçare Ditën e djeshme pas publikimit të video skandalit, u pezullua nga puna Policia e Elbasanit, pasi dhunoi një shtetas dhe
Habit shqiptari në Itali, ngacmonte seksualisht femrat në rrugë Një shqiptar 38-vjeçar është arrestuar nga Policia italiane, pasi ngacmonte seksualisht vajzat dhe gratë që i shihte të
Rama “ngacmon” ministren Harito: Shembull për kolesterolin… (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka takuar një grup të rinjsh të cilët kanë krijuar kompaninë “Innovation Hub”.
Rama “ngacmon” Ruçin: Të ka ngel mendja te hera e parë (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama ishte ditën e sotme në Fier ku mbajti një fjalim në Apolloni përpara të rinjve të PS-së.
Ngacmonte seksualisht të miturën, rrëfehet 33-vjeçari: Do të fejohesha… Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 33-vjeçar pasi dyshohet se ka përndjekur dhe ngacmuar seksualisht një vajzë të m
Ngacmonte seksualisht minorenen, arrestohet 33-vjeçari në Bathore Një 33-vjeçar është arrestuat sot nga efektivë të policisë së Kamzës, pasi akuzohet se ka përndjekur e ngacmuar seksuali
“Lodhej burri në minierë..”, Rama ngacmon gjyshen: Po me ty kur merrej apo…(VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka vazhduar trasmetimet e “Edi Rama TV” dhe sot ishte sot në një familje në Selenicë, ku sapo ish
DOSJA/ Dëshmia e policëve kundër Adriatik Zotkaj: Na ngacmonte seksualisht kushërirën… Adriatik Zotkaj, kryebashkiaku i Poliçanit prej disa ditësh është në qendër të vëmëndjes për shkak se Kryeprokurori Adri
“Betohem që do ma paguash dashurinë”, si e ngacmonte i riu vajzën në Tiranë Fillimisht nisi si një ngacmim i thjeshtë por me kalimin e kohës u kthye në një makth për të. Një vajzë e re në Tiran
Ngacmonte seksualisht nxënëset, fjalet para arrestimit: Të lutëm vëlla... Drejtori i shkollës 9- vjeçare në fshatin Kozare të Kuçovës, Ajaz Ajazi, 63 vjeç, është arrestuar nën akuzat "vepra të t
Dalin fotot, ja kush është drejtori që ngacmonte seksualisht nxënëset (FOTO LAJM) Policia vuri në pranga dy ditë më parë, drejtorin e një shkolle në Kuçovë, 63-vjeçarin Aljaz Ajazi nga fshati Kozare nën
SKANDAL/ Drejtori i shkollës në Kuçovë ngacmon seksualisht 3 nxënëse Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë në fshatin Kozare të Kuçovës. Mësohet se drejtori i shkollës ka ngacmua
Ndiqte dhe ngacmonte seksualisht vajzat, arrestohet maniaku në Tiranë Policia e Tiranës ditën e sotme ka arrestuar një shtetas 41-vjeçar pasi është akuzuar nga një shtetesa për përndjekje dh
Pas "sherrit" me Ndrenikën, Çuli bën një deklaratë shokuese: Më kërcënojnë me përdhunim të vajzës Drejtori i Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli ka sqaruar në “Facebook” se komentet me Robert Ndrenikën në lidhje me protestën
Matilda Makoçi kujton: Si më ngacmonin në gimnaz dhe raporti me Gregun Ish-bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, aktorja Matilda Makoçi ishte e ftuar këtë të diel në emisionin ‘E Diell’ në
Itali, arrestohet maniaku 30-vjeçar nga Shqipëria, përndiqte dhe ngacmonte shiteset Policia italiane ka vënë në pranga një 30 vjeçar nga Shqipëria i cili akuzohet se përndiqte shitëset në lagjen San Leona
Vrasja me thikë e të riut në Vlorë, autori: Ngacmonte nusen e vëllait, më dhunoi edhe nënën Gjykata e Shkallës së Parë ka lënë në burg autorin e vrasjes së Armando Rrapajt. Mësohet se i akuzuari Novruz Merkaj
RRËFIMI/ "Nuk të dua si motër, si më ngacmonte vëllai seksualisht" Gjykata e Tiranës ka deklaruar të fajshëm një 36-vjeçar, të akuzuar për “ngacmim seksual” të motrës së tij të mitur. Sip
9 vite burg autorit që vrau një person pasi ngacmonte një të mitur Gjykata e Tiranës ka caktuar 9 vite e 4 muaj burgim për Artan Markun, i cili u shpall fajtor për vrasjen e Arben Kaninës
Detajet/ Rrëfimi tronditës i nënës: Si i ngacmonte burri fëmijët Një 32 vjeçar i dënuar më herët për "Prodhim dhe mbajtje pa leje të armëve luftarake", është vënë në pranga pas denoncim