999 rezultate për

ngacmon

Shqiptari ngacmon modelen serbe, sherr i madh në Budva Starleta Tamara Djuric është një nga të ashtuquajturat bukuroshe serbe, e cila duket se ka shkaktuar një incident të pad
Nusja plas "bombën": Helmova vjehrrën se vjehrri më ngacmonte seksualisht… Ngjarja e rëndë që ndodhi para 3 ditësh në Durrës ku nusja 19-vjeçare helmoi vjehrrën po merr përmasa edhe më tragjike.
Trump ngacmon gazetaren irlandeze: Ka buzëqeshje të mrekullueshme! (VIDEO) Teksa po bënte një telefonatë diplomatike në Shtëpinë e Bardhë, presidentit Trump i ka tërhequr vëmendjen buzëqeshja e n
Momenti i sikletshëm kur Donald Trump ngacmon gazetaren e re (VIDEO) Donald Trump , president i SHBA teksa po zhvillonte një bisedë telefonike me Kryeministrin irlandez, një moment ka nd
Bebe Rexha ngacmon një djalë në avion (FOTO LAJM) Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që po bën namin kudo në botë dhe për këtë arsye ajo edhe udhëton shumë.
Raiola kërcënon Milanin: Nëse ngacmoni Donnarumën ... Agjenti i Gianluigi Donnarummas, Mino Raiola ka kërcënuar Milanin që mos të ngacmojnë portierin e talentuar, pasi në të
Rama ngacmon gruan krutane: O zogu boll fishkëlleve (VIDEO) Kryeministri Rama ishte ditën e sotme në Krujë ku mbajtur një takim elektoral me gratë krutane. Mirëpo, teksa ai fliste,
Komentuesi “ngacmon” Ramën: Shijoji dhe këto ditë, pastaj direkt për azil Kryeministri Edi Rama në postimet e tij në Facebook merr shumë reagime nga ana e ndjekësve. Shumë qytetarë i shkruajnë d
Papa Françesku "ngacmon" Melanien: Me çfarë e ushqen Trumpin? (FOTO LAJM) Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është takuar sot me Papa Franceskun në Vatikan në kuadër t
Lori Hoxha poston foto me stilin e viteve '90, por ja si e ngacmon Sara (FOTO LAJM) Trashëgimtaret e Top Medias Lori dhe Sara Hoxha, postojnë vazhdimisht foto në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë komentet
"Unë të dua ty", arrestohet Fieraku që ngacmonte të miturën 30 vjet më të vogël Policia e Fierit arrestoi gjatë ditës së djeshme një 47-vjeçar, i cili përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një vajzë 17-v
Mësuesi ngacmon seksualisht nxënësen 11-vjeçe nga Ferizaj Drejtoria komunale e arsimit në Ferizaj ka shkarkuar nga puna mësuesin me iniciale M.S. në shkollën fillore "Ahmet Hoxha
Mësuesi ngacmon seksualisht 14-vjeçaren, nëna e saj publikon provat Një vajzë vetëm 14-vjeçare denoncoi mësuesin e saj kujdestar Hasan M, se e ka ngacmuar seksualisht. Ka qënë nëna e v
Çmendet mësuesi në Tiranë, ngacmon seksualisht një 14-vjeçare Në Tiranë është arrestuar një mësues në një shkollë 9-vjeçare pasi akuzohet se ka kryer veprime të turpshme me një 14-vj
Rama ngacmon Bashën: Luli dil të lozim, zgjedhjet filluan (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka vijuar ironinë ndaj kryetarit të PD-së Lulzim Basha. Rama ka postuar në profilin e tij në rr
Olsi ngacmon Armelën në sy të Fiorentinës Olsi bën vrap në oborr, ku del edhe Armela dhe Fiorentina që nxjerrin rrobat për të tharë. Rastësisht Armela dhe Fior
Ngacmon seksualisht një 32-vjeçare, pranga të riut në Divjakë Komisariai i Policisë Divjakë ka vënë në pranga një të ri pasi akuzohet se ka ngamuar seksualisht një 32-vjeçare. B
"Çmendet" 56-vjeçari në Tiranë, ngacmon fqinjen dhe i futet me forcë në shtepi Policia ka vënë në pranga një 56-vjeçar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht fqinjën e tij, madje ka hyrë edhe në sh
Rama "ngacmon" vajzën nga Kamza: Pse të shkëlqejnë sytë… (VIDEO) Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me një grup të rinjsh të qendrës rinore ‘ATA’ në Kamzës. “Është e gabuar
Rama “ngacmon” kryebashkiakut Sejdini: Qazimo mos u bëj xheloz Gjatë inaugurimit të impiantit të përpunimit të mbetjeve dhe prodhimit të energjisë nga qyteti i Elbasanit, ndërsa po fl