999 rezultate për

ngacmon

Ajo e ngacmonte në Facebook, Sadiku fejohet me fansen e tij (FOTO LAJM) Armando Sadiku nuk është më beqar! Ai tashmë është fejuar dhe zemrën ia ka marrë një fanse e tij. Mësohet se ai është
Habit Arian Çani: Rama ngacmon seksualisht Bashën në Kuvend (VIDEO) Gazetari Arian Çani i ftuar në "360 Gradë" në Ora News ka bërë një deklaratë të pazakontë në lidhje me kryeministrin Edi
Adi Krasta ngacmon në sy të të gjithëve Klean për Elgitin, ajo i përgjigjet troç Kurorë e artë, shkëlqim, muzikë e mirë, kurim deri në detaje dhe një zot shtëpie që ka ditur ti presë të gjithë miqtë e
Kë po ngacmon Bleona Qerreti, Faton Shoshin apo Ledri Vulën? (FOTO) Këngëtarja Bleona Qerreti nuk bëhet lajm vetëm për shkak të fotove dhe postimeve provokuese, por edhe për komentet që lë
Ermal Mamaqi ngacmon Mimozën për Seldin (FOTO LAJM) Së fundi, humoristi Ermal Mamaqi, publikoi një video në të cilën shihet në veturë teksa po dëgjonte muzikë Ishte pik
Landi publikon foton e hershme të Ramës, e ngacmon me thënien e bujshme (FOTO LAJM) Landi i ''West Side Family'', publikon një foto të herëshme me Ramën dhe më pas i bën tag. Landi e shoqron foton me n
“Çmendet” i riu korçar, i hyn në dhomë të miturës dhe e ngacmon seksualisht Policia ka vënë në pranga të policisë një të ri 25-vjeç pasi është paditur në polici për vepra të turpshme. Burime z
Ermali nuk kursen as të dashurin e Lori Hoxhës, e ngacmon me komente (FOTO LAJM) Komentet e aktorit dhe komedianit Ermal Mamaqi duket se kanë prekur këtë herë edhe të dashurin e trashëgimtares së To
Ngacmonte ish-gruan, arrestohet emigranti Policia e Prizrenit ka arrestuar një burrë i cili dyshohet se ka ngacmuar ish-bashkëshorten e tij. Policia ka bërë të
Serbi "ngacmon" Haradinajn: Ti qenke trim Një banor i nacionalitetit serb i fshatit Kremenatë të Kamenicës, i ka ofruar mbështetje kryeministrit të vendit Ramush
Blerta Leka "ngacmon" futbollistin e Partizanit, e bën të djersisë në studio Një moment i veçantë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në emisionin Proçesi Sportiv” ku ka qenë i ftuar edhe sulmuesi i Part
"Shko moj gjej ndonjë çun të ri", deputeti shokon gazetaren (VIDEO) Pavarësisht se Kuvendi është mbledhur vetëm 3 herë, deputetet kanë “shkëlqyer” me veshjet e tyre super të shtrenjta.
Gazetarja ngacmon Vokshin: Je shumë seksi, më bëj një piruetë (VIDEO) Në seancën e parë të Parlamentit, deptutetët, të rinj e të vjetër, nuk i kanë munguar ngacmimeve të gazetarëve. Gazet
Kastro Zizo tregon si i ngacmonte vajzat kur ishte adoleshent Padyshim që aktpori dhe këngëtari kastro Zizo është një nga figurat më të komplikuara dhe ndoshta më të drejtëpërdrejta
Vajza rrëfen tmerrin në mes të Shkodrës: Nisi të më prekte me zor... Pak ditë më parë një 33- vjeçare u sulmua nga një 41 vjeçar. Shtetsja J.G u dhunua nga shtetasi 41 vjeç Arben Doda në ve
Tmerr në tren, burri ngacmon seksualisht fëmijët shqiptar Një 59-vjeçar me inicialet G. R., një banor në provincën e Ankonës, është paditur për ngacmim seksual ndaj një të mituri
Elvana nxjerr gjoksin jashtë, Turi Hyska e “ngacmon” me një koment (FOTO LAJM) Elvana Gjata ka postuar disa foto veshur nën një fustan ngjyrë rozë i cili i nxjerr në pah dekoltenë. Në fotot e post
I ngacmonte të bijën, nëna e saj degjeneron djalin mes Vlorës Një sherr ka shpërthyer mbrëmë në Vlorë. Sipas raportimeve mësohet se një grua dhe një djalë kanë shpërthyer në shar
Doli për jetë nate, djali përndjek dhe ngacmon seksualisht vajzën në Tiranë orët e para të mëngjesit një i ri është arrestuar në kryeqytet pasi është denoncuar nga një vajzë me pretendimin se ai
E ngacmonte kur kalonte pranë servisit, 44-vjeçari gjen belanë me vlonjaten Një mekanik në Vlorë e ka gjetur belaja me një grua e cila kalonte shumë herë tek servisi i tij. Ai është kallëzuar