999 rezultate për

nezar

LSDM: Reagimi i VMRO-DPMNE-së për ligjin për gjuhët është tinëzare Lidhja Social Demokrate ka reagur sot pas reagimit të VMRO-DPMNE-së, ku nga kjo parti vlerësuan se partia opozitare VMRO
Çfarë është kardiomiopatia, sëmundja tinëzare që i mori jetën Adelës (FOTO LAJM) Mjekësia Ligjore ka publikuar sëfundmi raportin e shkaqeve që sollën vdekjen e gazetares Adelajda Xhamani në banesën e s
50 ditë burg për financierin e Habilajve: S’e kam mirë me shtetin Gjykata e Tiranës ka dhënë një tjetër masë sigurie me burg për Nezar Seitin. Financieri i Habilajve do të qëndrojë e
Gjykata lë në burg financierin e Habilajve Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka lënë në burg Nezar Seitin, i arrestuar si “financieri” i grupit të Habilajve.
Përgjimet e financierit të Habilajve: A i nuhat qeni lekët? Gjykata e Krimeve e Rënda zbardh vendimin që la në qeli Nezar Seitin, të dyshuarin si “financier” të grupit “Habilaj”. N
“Po janë 100-she” zbardhet biseda mes Seitit e Lolos kur kërkonin çimkën Detaje të tjera kanë dalë nga përgjimet e kryera nga Prokuroria e Katanias ndaj Nezar Seitit dhe Florian Habilajt. Bë
Si e zbuloi çimkën në makinë financieri i Habilajve, përpjekjet për ta hequr Ceshtja Habliaj dhe përgjimet e bandës së drogës tashmë prej disa javësh janë bërë kryetema e diskutimeve në Shqipëri.
Gjykata: Edhe 20 ditë burg për Nezar Seitin Është zgjatur me 20 ditë burg masa e sigurisë për Nezar Seitit i akuzuar si bashkëpunëtor i bandës së Habilajve. Sot
"I forti" i Habilajve kërkon të ekstradohet në Itali: Dua të gjykohem atje Nezar Seiti, personi i arrestuar në kuadrin e hetimeve për Bandën e Babicës ka kërkuar përmes avokatit të tij Detar Hysi
Flet Nezar Seiti: Lidhja ime me Moisiun, Artanin dhe Florjanin Banda e Habilajve është lënë në burg nga GJukata e Katanias pas arrestimit të tyre pak ditë më parë. Në pranga ka rënë e
Lidhja e Habilajve me policinë, “Nuk na përgjigjet më dega e brendshme” Përgjimet e datës 25 janar 2017 kanë nxjerrë në pah detaje të reja. Mbi të gjitha bien në sy lidhja e Habilajve me pe
“S’i kemi punët mirë me shtetin”, kush ua prishi planet Habilajve? Janë zbardhur pjesë përgjimesh nga dosja famëkeqe e Habilajve mbi të cilët rëndojnë shumë akuza si nga shteti shqiptar,
“Gazepi” i Habilajve, krahu i djathtë i Moisut që kryente transfertat marramendase të parave Gjatë mbrojtjes së tij para Komisionit të Mandateve, Saimir Tahiri iu referua edhe një përgjimi të autoriteteve italiane
PËRGJIMI BOMBË/ "Nuk i kemi punët mirë me shtetin, dega e brendshme s'na njofton më për lëvizjet" Detaje tepër interesante dalin nga dosja e grupit të trafikantëve vlonjatë të hartuar nga autoritetet italiane. Nëse
PËRGJIMET/ Kush është "maloku nga Laçi" i përmendur gjerësisht nga grupi i Habilajve Pjesë e dosjes së grupit të arrestuar të shqiptarëve në Itali, krahas Moisi Habilajt, Sabaudin Çelajt, Nezar Seitit, Flo
"Më bie bateria shpejt...", Habilajt dyshojnë se përgjohen por vijojnë bisedat për drogë dhe para Nga fundi 2016 dhe fillimi i vitit 2017, grupi i kryesuar nga Moisi Habilaj ka dyshime të forta se përgjohet pasi në një
BISEDA/ Momenti dramatik kur grupi i Habilajt gjen përgjuesin në makinë: Do dëgjojnë po*dhët e mia Ndërkohë që policia italiane i ka ndjekur për disa vite fizikisht, por edhe përgjuar në telefona dhe makina, grupi i Hab