999 rezultate për

neymarit

Emery i përgjigjet me klas pyetjes për kalimin e Neymarit tek Reali Unai Emery nuk e mendon të ardhmen e Neymarit larg PSG, madje edhe kur pyetet përgjigja e tij është Neymar i PSG. Në
Kryeministri spanjoll habit për kalimin e Neymarit tek Reali i Madridit Kryeministri spanjoll Mariano Rajoy, gjatë një interviste për të përditshmen spanjolle “AS”, tha se nuk do ndihet i lumt
Emery kupton zemërimin e Neymarit: Ata janë shokë, janë brazilian Unai Emery i quan ‘normale’ kritikat ndaj tij e klubit nga Neymari për shitjen e brazilianit, Lucas Moura. Lucas Mour
Reali do të zemërojë CR7 me pagën marramëndëse që i ka ofruar Neymarit Real Madrid e ka shumë seriozisht transferimin e sulmuesit brazilian të PSG-së, Neymar Jr. Kampioni i Evropës, Real M
Philippe Coutinho i zë vendin Neymarit (FOTO LAJM) Messi, Suarez dhe Coutinho kanë arritur së bashku mbrëmë në "Camp Nou" për ndeshjes me Alaves, ku Barcelona fitoi 2-1.
Të gjithë kundër Neymarit: Mediat franceze e shtyjnë drejt Realit Dëmtimi i lehtë në këmbën e djathtë ka detyruar yllin e PSG, Neymar të mos jetë i gatshëm për sfidën ndaj Lyon, por nuk
Tifozët e PSG nuk kënaqen me pokerin e Neymarit, e vërshëllejnë për penalltinë Në Paris ishin gati për të festuar për Edinson Cavanin. “El Matador”, gjatë ndeshjes me Dijon, barazoi rekordin e Zlatan
Emery flet për thashethemet e Neymarit lidhur me Realin Trajneri i Paris Saint-Germain Unai Emery nuk tronditet nga thashethemet se Neymar do të bashkohet me Real Madridin.
Çmenduria e Man United, thyen të gjitha rekordet për blerjen e Neymarit 500 milionë euro, kaq është i gatshëm të ofrojë Unitedi për Neymarin, më shumë se dyfishin që pagoi PSG-ja për ta marrë
Nuk ka të ndalur lufta mes Neymarit dhe Cavanit Me javë të tëra distancë nga përplasja e famshme për goditjen e një penalltie, “lufta e ftohtë” në repartin sulmues të P
Babai i Neymarit e ka ndarë mendjen, blen shtëpi në Madrid Emisioni sportiv i njohur në Spanjë, El Chiringuito, ka zbuluar ditët e fundit një ngjarje interesante që mund të ndrysh
Juventus fiksohet pas pasardhësit të Neymarit Emër i ri për sulmin e Juventusit. Me hapjen e merkatos së janarit, drejtuesit e “Zonjës së Vjetër” do të synojnë të arr
E bujshme / Neymar arrin marrëveshjen për transferimin tek Real Madrid Mediat zbulojnë planin e fshehtë, babai i Neymarit dhe Perezi diskutojnë transferimin e brazilianit në Real. Tifozët
Neymar sr. dhe Perez bien dakord për transferimin e Neymarit Sipas “Diario Gol”, Neymar Sr. dhe Florentino Perez kanë pasur një drekë pune, ku diskutuan reth një transferimi të mund
Tifozët e Bayernit hedhin para fallco dhe ofendime drejt Neymarit: E prishe futbollin! Tifozët e Bayern Munichut protestuan duke hedhur euro false në drejtim të fushës. Kësaj radhe Neymari ishte synimi i
Alessandra Ambrossio zgjedh mes Neymarit dhe Ronaldos (FOTO LAJM) Modelja italiane e Victoria’s Secret ka rrëfyer në një intervistë se është shumë e apasionuar pas futbollit dhe se ka sh
Babai i Neymarit del hapur: Nuk ia mbyllim derën kalimit tek Reali i Madridit Në fillim të këtij muaji, mediat spanjolle kanë nisur të flasin për një pakt mes presidentit të Realit, Florentino Perez
Tebas: La Liga do të padisë PSG në EU për blerjen e Neymarit Presidenti i La Ligas, Javier Tebas ka konfirmuar se do të padisë Paris Saint-Germain në Bashkimin Evropian nëse UEFA nu
Babai i Neymarit nuk e mohon largimin e djalit të tij nga PSG Babai i Neymar, i njohur si Neymar Santos Sr, në një intervistë të dhënë për Fox Sports, nuk e ka mbyllur derën e një lë
Spekulimet për largim ushtrojnë presion tek PSG, Neymarit i dhurohet goditja e penalltive Neymar do të jetë goditësi i penalltive te Paris Saint-Germain, sipas supozimeve të rivalit të tij, Edinson Cavani. Ë