999 rezultate për

neymarit

Rivaldo zbardh dëshirën e madhe të Neymarit Legjenda e futbollit brazilian dhe ish-lojtari i Barcelonës, Rivaldo, është i sigurt se Neymari do të luajë herët apo vo
Van Basten për simulimet e Neymarit: Duhet të sillet si lojtar jo si aktor Simulimet dhe hedhjet e Neymarit janë bërë objekt bisede në të gjithë botën, dhe një koment për brazilianin nuk mund të
Rrokullisja e Neymarit bëhet sport në Meksikë (VIDEO) otërorët kanë pasur gjithmonë si tipar dallues gjestet teknike të kampionëve të mëdhenj që kanë luajtur në arenën më të
"Numri 1" për faulle, zbulohet kohëqëndrimi shtrirë i Neymarit në Botëror Neymar njohet si një lojtarë mjaftë "delikat" që rrëzohet thuajse pa e prekur fare, dhe kjo lojë e tij shpesh hërë është
Trajneri i Brazilit flet për dëmtimin e Neymarit Trajneri i Brazilit, Tite ka thënë se nëse Neymar do të ishte dëmtuar atëherë nuk do të vihet në rrezik për të luajtur n
Alternativat e Real Madridit nëse dështon blerja e Neymarit Mohamed Salah dhe Eden Hazard janë alternativat e mundshme të Real Madridit, nëse dështon blerja e Neymarit nga PSG.
Modric fton Neymarin në Real Madrid (VIDEO) “Të presim...”, këto ishin fjalët të Modricit drejtuar Neymarit, pas miqësores mes Brazilit e Kroacisë. Pas miqësores
Pogba dhe Sanchez i dërgojnë mesazhe Neymarit për t'u transferuar tek Manchester United Sipas Don Balon, Paul Pogba dhe Alexis Sanchez i kanë dërguar mesazh superyllit të Paris Saint-Germainit në përpjekje pë
Khelaifi nuk ka dyshime për të ardhmen e Neymarit Neymar nga dita në ditë duket edhe më pranë Realit, por këtë mendim nuk ka presidenti i klubit francez. Naser El Khelaif
Tifozët e PSG-së rebelohen kundër Neymarit: Trego respekt për klubin tonë Drejtues të grupimit ultras të PSG kanë dërguar një mesazh shumë të ashpër kundër “yllit” brazilian Neymar. Kohët e fund
UEFA mund ta detyrojë PSG ta shesë Neymarin tek Reali Neymar tani dihet që është një dëshirë e madhe e Realit të Madridit. Madje ai dhe mund tu bashkohet atyre që në këtë ver
Ronaldo dëshiron Salahun para Neymarit në Madrid Cristano Ronaldo dëshiron të luaj në "Santiago Bernabeu" me Mohamed Salah para yllit brazilian, Neymar Jr. Ronaldo pr
Salah dhe Firmino kapin shifrat e Messit dhe Neymarit që kishin bër para 3 vitesh Mohamed Salah dhe Roberto Firmino kanë barazuar shifrat e frikshme të Messit dhe Neymarit që kanë bërë para tri vitesh m
Reali është gati, zbulohet klauzola që lejon largimin e Neymarit nga PSG-ja Mediat spanjolle kanë zbuluar se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, ka një klauzolë largimi nga skuadra nga Ligue 1.
Roberto Carlos flet për dëmtimin e Neymarit, dhe i uron shërim të shpejtë Ish-lojtari i Real Madridit, Roberto Carlos, ka analizuar në gazetët franceze, "France Football" për ekipin kombëtar të
Pastore i cilëson lojëra mediatike spekullimet rreth largimit të Neymarit Bashkëlojtari i Neymarit tek PSG, Javier Pastore,mendon se spekullimet për transferimin e brazilianit tek Reali janë loj
Florentino Perez kontakton me agjentin e Neymarit Ardhja e Neymar në Real Madrid po bëhet gjithnjë e më afër. Presidenti i Real Madridit, Florentino Pérez, ka pasur disa
Florentino Perez sqaron gjithçka për një trasnferim të mundshën të Neymarit në Madrid President i Real Madridit, Florentino Perez foli para mediave sonte në Darkën e Pirateve të organizuar nga ish-lojtari L
Ish e dashura e Neymarit bombardon Instagramin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Modelja e njohur serbe, Soraja Vucelic vijon të mahnitë në rrjetet sociale, me fotot "hot" që poston profilin e saj.
Emery u thotë gazetarëve të pyesin Perezin për të ardhmen e Neymarit Edhe pse pa Champions, Emery vazhdon të besojë se Neymari është pjesë e super projektit të PSG-së që një ditë do të arri