999 rezultate për

neymarit

Maradona zbulon problemin e Barcelonës, nuk është mungesa e Neymarit Legjenda argjentinase Maradona ka shpjeguar në një intervistë se kush është problemi i vuajtjeve të Barcelonë ndaj Reali
Frika e PSG-së, afron sërish Realin tek Mbappe Shpresat e Real Madridit për nënshkrimin e Kylian Mbappe janë ringjallur. Ata kanë marrë një shtysë me Paris Saint-G
Navas e di se nuk është lehtësuar nga largimi i Neymarit, pasi mbetet akoma Barcë Navas ka folur për mediat në vigjilje të super sfidës së El Clasicos. Portieri nga Costa Rika ka shprehur bindjen e tij
Xavi: Barca nuk e priste që diksuh të paguante klauzolën e Neymarit Xavi pranon habinë e tij në dëshirën e brazilianit për tëu larguar nga Barcelona. Neymarin së shpejti do të debutojë me
Barcelona i nis ultimatum PSG-së: Nis 222 milionshin e Neymarit Barcelona nuk ka më ndërmend të presë tekat e PSG për të dorëzuar 222 milionshin e Neymarit. Katalanasit janë në gjen
Reali trembet nga shitja e Neymarit, bën gati dokumentat e reja të lojtarit Neymar iku, iku për një shifër astronomike në drejtim të PSG. Por Neymar nuk mbylli vetëm një rekord por mesa duket p
Zëdhënësi i Barcelonës: Neymar nuk na pyeti për t'u larguar dhe tani vjen e kërkon 26 mln euro Bonusi prej 26 milionë eurosh e përcaktuar në zgjatjen përfundimtare të kontratës së Barcelonës me Neymarin duhet t'i në
Mbappen tek PSG po e konfirmojnë të gjithë Kylian Mbappe ka zgjedhur për tu bashkaur me PSG. Lajmi, i dhënë nga TF1 Telefoot, bëri bujë dhe në mediat spanjolle.
Çdo brazilian që pyet është i kënaqur me largimin e Neymarit, madje edhe Ronaldinho Pas kalimit rekord të Neymar në Paris Saint-Germain, legjenda e klubit të Barcelonës, Ronaldinho ka ndarë pikëpamjen e t
Draxler i gatshëm për sfidën deçizive të karrierës Draxler nuk do të largohet nga PSG. Draxler u bashkua në merkaton e dimrit për 40 milionë euro. Pavarësisht arritjes
Babai i Neymarit akuzon Barcelonën, por nxjerr bllof djalin e tij Në një intervistë për “Cadena Ser”, babai i Neymar ka folur për vendimin për t’u larguar nga Barcelona të djali të tij N
Barca milionat e Neymarit fillon ti shpenzojë fillimisht nga mbrojtja Shporta është plot te Barcelona. Me shitjen e Neymar-it, klubi katalanas ka 222 milionë euro për të shpenzuar në merkato
Shifër e çmendur për bluzen e Neymarit, tifozët nuk kursehen Ditën e sotme u shpalos dhe bluza e Neymarit para tifozëëve. Nxjerrja e saj në Parc des Princes u vonua për 25 minuta
Tifozët katalanas "vendosin" për zëvendësuesin e Neymarit Në një sondazh të kryer nga mediat katalanase, një pjesë e madhe e tiozëve blaugranas kanë votuar duke zgjedhur preferen
Pronari i PSG: Pagova klauzolën e Neymarit, ky është problemi? Pronari i Paris Saint-Germain Nasser Al-Khelaifi pohon se klubi nuk ka probleme Financial me Fair Play. PSG transferi
Barcelona si zëvendësues të Neymarit, zgjedh fansin e Realit të Madridit I përzgjedhuri i Barcelonës për të zëvendësuar yllin e larguar, Neymar, është Ousmane Dembélé. Braziliani është transfer
Barcelona vendos të heshtë për vendimin e La Ligas për klauzolën e Neymarit Barcelona thotë se është duke pritur për të parë se si zhvillohet situata e Neymarit. Liga spanjolle nuk pranoi page
Përplasja e La Ligas me Ligue 1 për klauzolën e Neymarit, po UEFA nga anon? Transferimi rekord botëror i Neymar nga Barcelona në Paris Saint-Germain ka pësuar një goditje pasi La Liga refuzon të p
Ibrahimoviç ironizon me nënshkrimin e Neymarit nga PSG Zlatan Ibrahimovic ka folur për transferimin e Neymar tek PSG. Suedezi ka ironizuar me talentin e brazilianit duke e kra
Analizë/ Çfarë ka humbur Barcelona pas largimit të Neymarit... Nga pikëpamja futbollistike, largimi i Neymar duhet të konsiderohet si një humbje e madhe për Barcelonën në veçanti dhe