999 rezultate për

neymarin

Jurgen Klopp mbron Neymarin Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka mbrojtur sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymarin, pas kritikave që ky i fun
Ish-lojtar i PSG kritikon ashpër Neymarin Neymar ishte lojtari më i kritikuar i Botërorit për mënyrën se si ai zhvilloi lojën e tij, duke e lënë në baltë Brazilin
Real Madrid në luftë me Chelsean për Christian Pulisic Real Madridi është gati që të kthej vëmendjen e tyre tek Christian Pulisic, pasi po shikojnë mundësitë që të transferojn
Legjenda braziliane mbron Neymarin Brazili dështoi që të fitonte Kupën e Botës duke mos prekur as gjysmëfinalet e këtij edicioni. “Seleçao” u ndesh në fazë
Legjenda e Interit: Mbappe ka nxjerrë jashtë mode Messin, Neymarin dhe Ronaldon Ditën e nesërme do të jetë finalja e madhe e Botërorit që do të luhet në Moskë mes Francës dhe Kroacisë. Të gjithë janë
Coutinho nxjerr zbuluar Perezin: Ai është gati të lerë gjithçka për Neymarin Neymar te Reali i Madridit nuk ka përfunduar ende. Pavarësisht lajmeve se Reali nuk ka interes, Florentino Perez e ka br
Paris Saint-German blindon Neymarin Paris Saint-German është gatii t'i rinovoj kontratën yllit të tyre, Neymar Jr. Pas shumë interesimeve të klubit span
Ish-trajneri i Brazilit sulmon Neymarin: Ti nuk do jesh kurrë në nivelin e Peles Neymar nuk ka më forcë për të vazhduar të luajë futboll, por Felipe Scolari e “shtyn” drejt greminës. Ish-trajneri i
Lojtari i Meksikës tallet me Neymarin: Po tani kush po shkon në shtëpi Mesfushori i Meksikës, Andres Guardado, ka thumbuar Neymarin pas eliminimit të Brazilit nga Kupa e Botës, duke iu hakmar
Gazetarja shqiptare takon Neymarin dhe reagimin e tij s'do t'a besoni (FOTO LAJM) Neymar mbrëmë u kthye në shtëpi, pas humbjes përballë Belgjikës. Për të komentuar ndjeshen, ishte e ftuar në "Top Are
Rivaldo mbron Neymarin: Të kritikojnë se janë xhelozë Kur të tjerët e kritikojnë, është detyra e brazilianëve që ta mbrojnë. Rivaldo ka postuar një foto në rrjetet sociale du
Koha kur Tite akuzonte Neymarin: Ai nuk është shembull për djalin tim Tani janë pjesë e një skuadre dhe kanë objektiv të fitojnë Botërorin, por Tite dhe Neymar nuk kanë pasur raporte shumë t
Mbrojtësi belg: Nuk e di si mund ta ndal Neymarin Belgjika ka arritur të kualifikohet me një përmbysje spektakolare përballë Japonisë, ku në çerkefinale do të ndeshen kun
Boll me thashetheme! Real-i i jep fund aludimeve mbi Neymar-in Madrilenët kanë hedhur poshtë thashethemet mbi transferimin e yllit brazialian tek ta. Reagimi zyrtar i klubit erdhi
Çmendet Real Madridi, ofron 310 milionë euro për Neymarin Reali i Mardidit duket se ka bërë një ofertë zyrtare për të shumë folurin Neymar, në merkaton e verës. Është TVE në S
Kapiteni i Brazilit: Neymari më ofendoi Kapiteni i Brazilit, Thiago Silva, është i zemëruar me bashkëlojtarin e vet, Neymarin, i cili e kishte ofenduar gjatë fi
Pas dëmtimit, Brazili merr lajmin katastrofë për Neymarin Neymar ka pësuar një dëmtim tjetër në këmbën e djathtë, pikërisht në vendin ku është lënduar edhe gjatë sezonin për të m
Alarm tek Brazili, Behrami e sakatoi Neymarin Shkelmat e marra nga futbollistë e Zvicrës duket se kanë bërë punën e tyre, pasi braziliani Neymar ka hyrë thuajse i për
Eric Cantona tallet keq me Neymarin Eric Cantona njihet për karakterin e tij dhe batutat e pafundme që ka në bagazhin e tij. Edhe si lojtar francezi ka
Nuk ndodhte që prej 1998, Behrami rrezikon të "djegë" Neymarin Neymar pati një natë të vështirë mbrëmë duke pësuar plot 10 faulle, shumica dërrmuese prej Valon Behramit. Ky rekord