999 rezultate për

neymar

PSG mund të shes Neymarin te Real Madrid PSG do të detyrohet që të shesë disa lojtarë në verë, në mënyrë që ta rikthej bilancin pozitiv në rregullin financiar.
Neymar zbulon premtimin e madh që i ka bërë Buffonit Neymar vijon të riaftësohet pas dëmtimit të rëndë teksa do ti duhet që ëndrojë dhe 60 ditë jashtë fushave. Në një int
Neymar te Barcelona? Bartomeu sqaron gjithçka Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka hedhur poshtë çdo mundësi që Neymari të kthehet në Camp Nou, dy vite p
Neymar: Do fitojmë Championsin, sepse kemi një trajner fantasik Neymar është besimplotë se se skaudra e PSG-së do të fitojë Ligën e Kampineve sepse ekipin e drejton një trajner gjeni s
Kështu feston Neymar kur PSG-ja shënon ndaj Manchester United (VIDEO) Neymar nuk mund të luantë ndaj Manchester United në Old Trafford teksa vuan një dëmtim në këmbë ku do detyrohet tëq qënd
Neymar: Fitojmë Championsim këtë vit PSG hodhi një hap të madh pas fitores në Angli ndaj Junajtid mbrëmjen e djeshme me rezultatin 0-2. Mungesat e mëdha
PSG ia del pa Neymar dhe Cavani, Mbappe me shokë mposhtin United në Old Trafford (VIDEO) PSG ka marrë një rezultat shumë të rëndësishëm sonte ndaj Manchester United duke fituar me rezultatin 0-2 në "Old Traff
Champions: Manchester Utd sfidon PSG-në pa Neymar dhe Cavanin “Champions League” rikthehet sot me dy ndeshje, por me disa ndryshime rrënjësore të cilat janë bërë më synimin për ta bë
Elif Aksu e dashura e re e Neymar? (FOTO LAJM) Nga Parisi vjen një thashethem i ri në lidhje me jetën private të Neymar. Siç dëshmohet nga disa fotografi të qarkullua
Rikthimi i Neymar te Barcelona, përgjigjet Bartomeu Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka hedhur poshtë mundësinë që Neymar të kthehet te katalanasit në merkato
Modelja braziliane këshillon Neymarin që të transferohet te Milani (FOTO LAJM) Fabiana Britto, ka prezantuar së fundmi kalendarin e saj, “For Men”. Modelja braziliane njihet si një tifozë e zjarr
Festoi ditëlindjen e 27, por Neymar ka një dëshirë Neymar festoi ditëlidjen e 27 të tij në teksa ishin të ftuar mbi 500 persona në vendin e quajtur Pavillion Gabriel.
Shikoni si riaftësohet Neymar pas dëmtimit ( VIDEO) Neymar u dëmtua rëndë pak ditë më parë gjatë ndeshjes së Kupës së Francës ndaj teksa do të mungojë 10 javë, shkruan Alb
Neymar sulmon gazetarët: Mos më çani tra*in Neymar do të mungojë 10 javë PSG dhe për të pothuajse sezoni mund të quhet i mbyllur. Por mediat vijojnë ta ngacmojë yll
Tërmet te PSG-ja, Neymar mungon gjatë Lajme aspak të mirë vijnë nga skuadra e PSG-së. Bëhet fjalë për Neymar i cili do të mungojë në të dyja ndeshjet kundër M
Gazeta franceze: Neymar do të mungoj 3 muaj për PSG Paris Saint-Germain pritet që të jetë pa sulmuesin e tyre Neymar deri në fund të marsit. Ai pësoi një lëndim në këmbë
Neymar pranë operimit, përplasje mes PSG-së dhe Brazilit E përditshmja franceze "L’Equipe" ka zbuluar një lajm të hidhur rreth kohës së rikuperimit të yllit brazilian të PSG-së,
"Dua të luaj përkrah Neymarit" Njëra prej synimeve në listën e talentit të ri brazilian Vinicius është të luajë përkrah Neymarit. Ai s’e ka problem nës
A do të luaj në Champions League? Kjo është gjendja e Neymar Një lëndim në shputën e këmbës duket se do ta mbajë për disa kohë jashtë fushës së blertë ulline PSG, Neymar. Sulmu
Neymar Jr mungon kundër Manchester United? Ylli i Paris Saint Germain, Neymar pësoi një lëndim të rëndë në ndeshjen kundër Strasbourg. Nuk dihet akoma nëse ylli