999 rezultate për

neymar

Neymar rikthehet në fushë pas një dëmtimi të gjatë Neymar e ka lënë pas dëmtimin e gjatë dhe nesër mund të kthehet në fushë, në ndeshjen kundër Monacos, ka bërë të ditur t
Bartomeu injoron Neymar: Niveli i këtij lojtari është më i mirë Neymar u transferua në verën e vitit 2017 te PSG nga Barcelona për shumën rekord prej 222 milionë euro. Një transferim k
Dëmtimi i Neymarit, Brazili dhe PSG-ja marrin lajmin e madh Neymar ka lënë pas dëmtimin e përsëritur në këmbë dhe tashmë, me fundin e sezonit që po afron, ylli brazilian i rikthehe
Histori dashurie me vajzën e tij, babi i Neymar sulmon Gabigol (FOTO LAJM) Gabigol mbahet mend nga tifozët e Interit si një ndër dështimet më të mëdha në merkaton e klubit zikaltër këto dekadat e
Neymar i shkel syrin Barcelonës: Sezonet në "Camp Nou" ishin të shkëlqyera Neymar duket se është lodhur nga PSG dhe mendon për Barcelonën: "Sezonet në Katalonjë ishin të shkëlqyera, ne ishim
Biseda fantastike, Neymar dhe Ronaldo lumturojnë tifozët (VIDEO) Valladolidi duket se është mbërthyer nga një mallkim këtë sezon, sepse ka humbur 5 penallti në kampionat, nga 6 të tilla
Neymarin nuk e duan në Paris: Unë do të shisja brazilianin, jo Mbappe Ish-futbollisti francez, Christophe Dugarry ka folur për kanalin "RMC Sport". Ai ka folur për klubin e PSG-së duke dekl
Babai i Neymar i mbyll derën Real Madridit Babai i Neymar, si përgjegjës dhe menaxher i karrierës së tij, dha një intervistë për "UOL Esporte", ku shqyrton trajekt
Tite publikon listën, numrin 10 të Neymar e merr ylli i Milanit (FOTO LAJM) Brazili do të luaj dy ndeshje miqësore ndaj Republikës Çeke dhe Panamas në 23 dhe 26 mars. Kështu Brazili ka bërë pub
Tani numri i “10” i Brazilit është Trump dhe jo Neymar Presidenti i Brazilit, Zhair Bolsonaro, ka kryer vizitën e tij të parë zyrtare në SHBA. Gjatë takimit në Shtëpinë e Bard
PSG mer masat në rast largimi të Neymar Në rast se Neymar do të largohet nga skuadra e PSG-së, atëherë kampionët e Francës do të sjellin në Paris kampionin e bo
Modelja tregon detajet e natës së kaluar me Neymar-in (FOTO LAJM) Pasi i dha fund lidhjes më tepër se 6-vjeçare me Bruna Marquezine, Neymar po argëtohet në krahët e vajzave të ndryshme.
"Shfryu" në rrjetet sociale, UEFA nis hetimet ndaj Neymar UEFA ka nisur hetimet ndaj Neymar për komentet në rrjetet sociale pas eliminimit të Paris Saint-Germainit nga Liga e Kam
Befason Perez, kërkon Mbappe dhe Neymar Zinedine Zidane është rikthyer tek Real Madrid dhe tifozët tashmë besojnë tek trofetë me francezin në stol. Mediat n
Çmendet Reali, ofron 350 milion euro për Neymar Një lajm bombë vjen nga Spanja teksa gazeta katalanase "Sport" bën të ditur se presidenti Florentino Perez ofron 350 mil
Neymar takim sekret me Fiorentino Perez Që Neymar do ti bashkohej Realit një ditë kjo dihej por mesaduket dita ka afruar, shkruan Albeu.com Vetëm një dite p
Neymar "shpërthen" kundër VAR-it: Ka katër persona që nuk marrin vesh nga futbolli (FOTO LAJM) Pas ndeshjes që e pa nga tribuna, përmes një historie në "Instagram" reagoi edhe kampioni brazilian, Nejmar, i cili shpr
Për presidentin e Barcelonës, Dembele është më i mirë se Neymar Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka thënë se Ousmane Dembele është më i mirë se Neymar, kur u pyet për një
"Neymar është i famshëm, jo futbollist i madh" sh-futbollisti José Ferreira Neto tani punon si komentator sportiv. Braziliani foli për “Interativo Esporte” dhe nuk “e
Neymar te Real Madridi? Çfarë konfirmon ai Neymar edhe një herë është kthyer te flasë rreth të ardhmes së tij, ai nuk e përjashton Real Madridin si një mundësi.