999 rezultate për

neymar

Neymar te Reali ? Fenomeni jep mendimin e tij Legjenda braziliane, Ronaldo deklaron se nuk e sheh të mundshme transferimin e Neymar te Real Madrid. Neymar është pë
Dënimi me 3 ndeshje në Champions, PSG apelon vendimin për Neymar Paris Saint-Germain ka apeluar vendimin për Neymar. Brazilani u pezullua me 3 ndeshe në Champions nga UEFA, për sjell
Plas te PSG-ja, Neymar sherr me lojtarët Që pas eleminimit në Champions nga Manchester United te PSG situata nuk është aspak e qetë. Kryeqytetasit numurojnë
PSG-Nice mbyllet në barazim, Cavani humb penallti në shtesë (VIDEO) Paris Saint-Germain ka barazuar 1-1 ndeshjen e javës së 35-të të Ligue 1 ndaj Nice. Kryeqytetasit e kanë fituar kamp
Neymar shënon dhe barazon rezultatin (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka arritur ta barazojë rezultatin në ndeshjen kundër Nices, e cila po zhvillohet për momentin në st
Bie në 170 milion euro klauzola e Neymar, Reali përvesh mëngët Sipas "Mundo Deportivo" klauzola e Neyamr vitin e ardhshëm mund të bjerë për shifrën e 170 milion eurove. Kështu Real
Grushtoi tifozin, Neymar rrezikon dëmin drastik (VIDEO) Neymar nuk e mbajtën nervat pas eleminimit nga Kupa e Francës. PSG-ja u mund në finale nga Rennes dhe Neymar i cili
Neymar sulmon tifozin, Tuchel sulmon Neymar Një atmosferë shkatërruese vërtitet rreth PSG. Eliminimi nga Champions League e më pas disafata në finale e Kupës së Fra
Gjest i ulët i Neymar, grushton tifozin i cili po e filmonte (VIDEO) Ylli i Paris Saint Germain, Neymar JR, ka bërë mbrëmë një gjest aspak të hijshëm, pas përfundimit të finales së Kupës së
Shijoni “klasin” e Neymar në finalen e Kupës së Francës (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka kaluar në epërsi me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Stade Rennias. Kjo ndeshje po zhvillohet
Zidane flet për transferimin e Neymar: Këtu ëndrrat bëhen realitet Raportohet se braziliani Neymar mund të largohet nga PSG-ja në kërkim të një klubi ku do t’i bënte ëndrrat realitet.
Neymar në Torino takoi Ronaldon, zbulohet arsyea Të enjten Nejmar, ylli i PSG-së, u pa të zbriste në aeroportin e Torinos "Caselle" dhe të gjitha mediat e tifozët e Juve
Neymar në Torino, reagon Tuchel: Nuk jam babai i tij Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, ka thënë se nuk është në dijeni, por as i shqetësuar për shkuarjen e Neym
PSG dhe mallkimi Champions, francezët humbin Neymar për gjysmën e fazës së grupeve Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, është skualifikuar për tri ndeshje në Champions League për fjalët fyese të përdorura
Neymar: Ende e dua Barçën Sulmuesi i PSG Neymar ka shpjeguar largimin e tij nga klubi katalanas në një intervistë për kanalin "ESPN". Neymar, k
Dorëzohet Neymar: Dua të bëhem më i miri në planët, por Messi është para meje Neymar po tentn të bëhet futbollisti më i mirë në botë por ka pranuar se Lionel Messi është para tij. "Nuk e kam fiks
Neymar niset urgjent në Torino, zbulohet arsyea e udhëtimit Një fluturim i Neymar drejt Torinos, mund të ngjallë dyshime për të ardhmen e sulmuesit brazilian, që vazhdon të spekulo
Gënjeu për shumë e transfermit të Neymar, merret vendimi për ish-presidentin e Barcelonës Ish-presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell, ka kaluar një kalvar të gjatë me drejtësinë. Ai qëndronte prej 2 vitesh
Ylli i Barcelonës i jep sinjale PSG Interesimi i lartë i Barcelonës dhe dëshira e madhë e brazilianit për t’iu bashkuar katalanasve arriti të konkludohej ja
Pritjes i vjen fundi, Neymar pritet të startojë sot Pas plot tre muajve larg futbollit, pritjes së gjatë për rikthimin e Neymarit mund t’i vijë fund sot ndaj Monacos. Br