999 rezultate për

neymar

PSG refuzon ofertën e parë për Neymar, kërkon 250 milion euro Barcelona po tenton të rikthejë në skuadër brazilainin Neymar i cili u largua në verën e viti 2017 nga "Camp Nou" për sh
"Nuk do e falja Neymar edhe nëse vjen në "Camp Nou" në gjunjë" (VIDEO) Rikthimi i Neymar Junior tek Barcelona është më shumë se një skup mediatik. Sulmuesi brazilian ka të gjitha gjasat që kë
Si ndryshon formacioni i Barcelonës me Neymar dhe Griezmann në skuadër (FOTO LAJM) Me shpenzimet e mëdha që po i bën Real Madridi, Barcelona është e vetëdijshme se duhet ta përforcojë skuadrën për sezoni
Mediat spanjolle: Neymar arrin marrëveshje me Barcelonën Ditë më parë braziliani Neymar bëri të ditur që është i interesuar të largohet nga Paris Saint Germaini, pasi nuk është
Neymar bëhet gati për te Barcelona, braziliani sakrifikon pagën Neymar është gati të sakrifikojë pagën për të shkuar te Barcelona. "Mundo Deportivo" bën të ditur se numri 10 do ësht
MGN, Barça planifikon ta bëj "çmendurinë" në futboll Neymar apo Griezmann? Më mirë të dy. Gazeta katalanase "Sport.es" raporton për idenë e cmendur që po planifikon presi
Barcelona, Countinho + 100 milion euro për Neymar Barcelona ofron 100 milionë euro + Coutinhon për Neymar Sipas gazetës katalonase "Sport" tashmë Barcelona dhe PSG kanë
"Neymari gaboi që u largua nga Barça" Ish-futbollisti i Barcelonës, Rovaldo thotë se Neymari gaboi kur vendosi të largohej nga klubi katalonas. Reprezentue
Reali bën gati dy lojtarë dhe 130 milionë për Neymar Real Madrid po përgatitet për tu hedhur në sulm për të transferuar Neymarin nga PSG. Drejtuesit parisien i kanë vendo
Neymar te Reali, Casemiro pjesë e ç'do marrëveshje Paris Saint-Germaini ka nxjerr Neymarin në shitje dhe nuk do të pranojë asnjë ofertë më të vogël se 220 milionë euro, të
E BUJSHME/ Neymar pranë rikthimit të Barcelona Një lajmb bombë vjen nga Brazili teksa portali "Globesporte" bën të ditur se Neymar është pranë rikthimit te Barcelona.
Neymar te Barcelona? Tashmë nuk është më një alibi Të gjitha rrugët e dërgojnë Neymarin në Barcelonë. "Askush nuk e ka detyruar Neymarin të vijë në PSG”, kjo deklaratë
Kohë të errëta për Neymar, i konfiskohen 36 apartamente pas akuzave për përdhunim Nuk kanë fund problemet për Neymar Junior. Pas akuzave se kishte përdhunuar një modele braziliane dhe dëmtimit të rën
Për të mbajtur Mbappe, PSG-ja do të shiste dhe Neymar Nuk ka qetësi për tifozët e Paris Saint-Germain edhe në një të dielë të nxehtë vere. Klubi po lëshon sinjale të fortë
Al Khelaifi ia bën të qartë Neymarit dhe Mbappes: "Nëse nuk janë të lumtur, mund të largohen" Al Khelaifi ia ka hapur dyert të gjithë atyre që nuk duan të qëndrojnë në PSG. Neymar Junior dhe Kylian Mbappe kanë m
Neymarit i ka ardh në majë të hundës. Mezor po pres që kjo të mbarojë dhe e vërteta të dalë në shesh (VIDEO) Neymari ka qenë në stacionin policor në Sao Paulo për t’i dhënë përgjigje disa pyetjeve për akuzat për përdhunim të bëra
Neymar "harrohet" në prokurori, jep deklaratën-memece Me paterica dhe pa praninë e mediave, Neymar Jr i është përgjigjur për rreth 5 orë pyetjeve të prokurorisë për tu përgji
Brazili shumë më i shtrenjtë se Argjentina edhe pa Neymarin Kombëtarja e Brazilit, me një vlerë tregu të llogaritur në 956.5 milionë euro, ka ekipin më të kushtueshëm të “Copa Amer
Vajzës së përdhunuar nga Neymar i largohet dhe avokati i dytë Danilo Garcia Andradem avokati i fundit i Najila Trindades, e ka lënë çështjen si pasojë e akuzave të bëra drejt tij nga
"Më përdhunoi në hotel", modelja: Neymar mori fotot ku më godiste të pasmet dhe ua tregoi shokëve (FOTO LAJM) Modelja Najila Trindade, ka ngritur prej disa ditesh akuzat per përdhunim ndaj yllit të Brazilit, Neymar. Ajo preten