999 rezultate për

neymar

Modelja poston foto "bombastike", Neymar nuk i reziston dot (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Natalia Baruliç, njihet për shoqërinë e ngushtë që ka me yllin brazilian, Nejmar, me të cilin ka pozua
Nuk mungojnë në asnjë festë të Neymar, kush janë binjaket super joshëse (FOTO LAJM) Quhen Matild dhe Paulin Tanto. Këto janë dy binjaket seksi që kanë përfunduar në qendër të vëmendjes së mediave kohët e
Çfarë ka ndodhur me 5 lojtarët që Ronaldo në vitin 2016 parashikoi se do të kishin sukses? Cristiano Ronaldo ka treguar jo pak herë se përveç se është i mirë me këmbë e tij në fushët e futbollit, ai ka edhe vëme
U nda pasi i dolën fakte tronditëse, nëna Neymarit rikthehet në krahët e djalit 30 vite më të ri Nëna e futbollistit të njohur Naymar, Nadine Goncalves, para disa javësh tërhoqi vëmendjen e të gjithëve pasi bëri publi
Neymari insiston të rikthehet te Barcelona Neymar do të tentojë të shtyjë drejt një rikthimi te Barcelona këtë verë, shkruan “OK Diario”. Ylli i Paris Saint-Ger
"Neymar është "mamma mia", kush thotë se ai s’mund të kthehet në La Liga?" Të gjithë e duan Neymarin në Barcelonë. I fundit që ka folur për një rikthim të mundshëm të Ney në Camp Nou është ish
Sylvinho-Barcelonës: Kthejeni Neymarin, shiteni Coutinhon Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Sylvinho i është bashkuar debatit mbi planet e gjigantit katalunas për të blerë Neymarin nga
Ish e dashura joshëse e Malumës konfrimon me një super foto lidhjen me Neymar (FOTO LAJM) Në tetor të vitit që lamë pas, modelja Natalia Barulich konfirmoi ndarjen nga këngëtari i njohur, Maluma. Ajo tregoi
Neymar bën një tjetër veprim, vetëm e vetëm që të rikthehet te Barcelona Futbollisti më i shtrenjtë në historinë e futbollit, Neymar, është akoma i vendosur për t’u rikthyer te Barcelona. Si
Agjenti i njohur brazilian: Real Madrid kërkon transferimin e Neymar Agjenti i njohur brazilian, Wagner Riberio, ka zbuluar se Real Madrid është i interesuar të nënshkruajë me Neymer. Ri
E ardhmja e Neymar, agjenti i brazilianit thyen heshtjen Një rikthim i brazilianit në ‘Camp Nou’ është përfolur që nga transferimi i tij në Francë. Që kur u finalizua transfe
U nda nga Gabigol, motra e Neymar "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM) Historia e dashurisë mes sulmuesit të Flamengos Gabriel Barbosa i njohur nga të gjithë si Gabigol dhe motrës së Neymar R
Ish-sulmuesi brazilian: Neymar nuk mund të kthehet te Barcelona sh-sulmuesi i Brazilit, Giovane Elber, mendon se Barcelona nuk duhet të nënshkruajë me Neymar, pasi ai e braktisi më 201
Njëri kërkohet nga Reali tjetri nga Barcelona, Neymar dhe Mbappe vendosin për të ardhmen Sipas informacioneve të L’Equipe, dy yjet e futbollit, Neymar dhe Kylian Mbappe, do të vazhdojnë qëndrimin te PSG edhe s
E BUJSHME/ Dybala në Paris, Neymar në Torino Emri i Nejmar Jr. është nga ata që shkakton shumë zhurmë në merkato, për shkak të talentit të madh që ka braziliani. 28
Ditën kur Neymar u paraqit me numrin 200 në fanellë, përkulej para Ronaldinhos dhe shënonte një supergol (VIDEO) Ata që kanë ndjekur Neymarin që nga fillimi i karrierës së tij me siguri do të kujtojnë se në një ndeshje ai kishte mbaj
E ardhmja e Neymar zbulohet nga shoku i skuadrës Në Francë dhe Spanjë janë të bindur se Neymar po bën gjithçka për t’u kthyer te Barcelona, por duket se ka një të pavërt
Barcelona po punon për shitjen e disa lojtarëve, synohet Neymar ose Lautaro Kjo ndalesë futbollistike ka lejuar klubet të përqendrohen në mënyrën se si do të veprojnë për transferimet e verës, pë
Bëri bujë pasi fundosi Lambon në pishinë, tani ishi i Neymar arrestohet për thyerjen e karantinës (FOTO LAJM) Modelja kroate e Playboy, Soraja Vucelic, është arrestuar në Mal të Zi, për shkak se i kishte thyer rregullat mbrojtës n
Shtohen shanset e kalimit të Neymar te Barcelona, braziliani gati të përgjysmojë rrogën Neymar dëshiron vetëm Barcelonën dhe për këtë është gati të përgjysmojë rrogën e tij. Mediat në Spanjë tregojnë se yl