999 rezultate për

neymar

Neymar te Barcelona, Messi zbulon prapaskenat te katalanasit Shumë njerëz në Barcelonë, përfshirë Lionel Messin, donin që sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar Jr të kthehej në klu
Nuk da ta besoni, Neymar nderohet me bust në Paris (FOTO LAJM) Në verë, kur e kërkoi me ngulm kalimin në Barcelonë, mund të jetë dukur e pamundur, por sulmuesi i Paris Saint-Germainit
Goal.com zgjedh formacionin e dekadës te Barcelona, Neymar jashtë (FOTO LAJM) Portali i njohur Goal.com ka zgjedhur formacionin më të mirë të dekadës te Barcelona, ku nuk mungojnë edhe befasitë.
Neymar nis një lidhje të re dashurie, njihuni me supermodelen (FOTO LAJM) Një histori e re dashurie duket se po lind për brazilianin Nejmar. Ylli i PSG-së kohët e fundit është duke flirtuar
ZYRTARE: Mësohet sa do të mungojë Neymar Neymar pas një lëndimi që e mori është vlerësuar nga ekipet mjekësore të klubit se për sa javë do të mbetet jashtë fushë
Situata e Neymar është shqetësuese, flet mjeku i tij Neymar vazhdon të vuaj nga lëndimet dhe e fundit i ndodhi sot. Ylli i PSG u largua vetëm pas 12 minutësh në ndeshjen
Neymarin e pret një kontratë e re nga PSG-ja Paris Saint-Germian është duke punuar në kontratën e re të Neymarit dhe shpreson që lojtari ta nënshkruajë atë. Sulmu
Nuk ka qetësi për Neymar, dëmtohet sërish me Brazilin Brazili u ndal me një barazim 1:1 nga Nigeria, në një ndeshje miqësore fatkeqe për sulmuesin Neymar, i cili e braktisi f
Brazili ndalet nga kombëtraja e Peter Olayinka-s (VIDEO) Miqësoret ndaj kombëtareve afrikane kthehen në tabu për Brazilin. Kombëtarja Selecao u ndal sërish në barazim 1-1, këtë
Neymar nuk gjen qetësi, dëmtohet sërish (VIDEO) Futbollisti brazilian, Neymar është dëmtuar përsëri. Në ndeshjen miqësore që Brazili po luan ndaj Nigerisë, Neymarit i ë
Zhegrova sfidon Neymar, dhuron spektakël në stërvitje (VIDEO) Njëri prej futbollistëve më të talentuar në përfaqësuesen e Kosovës padyshim është 20 vjeçari, Edon Zhegrova. Zhegrov
Neymar,më i mirë se Messi, Ronaldo e Ibrahimovic Neymar Junior po vazhdon të vendosë rekorde. Sulmuesi i Paris Saint Germain është bërë futbollisti më i ri në histori
PSG fiton bindshëm, Neymar e Icardi gjejnë rrugën rrjetës (VIDEO) Paris Saint-Germain ka arritur të shënojë fitore të lehtë ndaj Angersit duke e mposhtur me rezultat bindës 4:0. Ishte
Bashkëlojtarët te PSG të gatshëm të falin Neymarin Lojtarët e klubit francezë, Paris Saint Germain janë të gatshëm ta falin Neymarin. Braziliani kishte shprehur dëshirë
PSG-Galatasaray, formacionet zyrtare: Neymar lihet jashtë Paris Saint Germain pritet që të luajë sonte ndeshjen e dytë në Stamboll kundër Galatasaray E në këtë ndeshje Thomas
Neymar: Tifozët janë si e dashura, grindesh por më pas e përqafon Sulmuesi brazilian Neymar u zotua të shtunën se “do t’ia jap jetën time për PSG” menjëherë pas fitores 0-1 të kampionëve
Neymar bën premtimin e madh: Do të jap jetën në fushë për PSG-në Neymar ka deklaraur se do të japë jetën në fushë për PSG-në. Brazilani ishte gjatë verës i përfolur në mendia se do t’i
Neymar vendos ndeshjen, PSG merr kreun (VIDEO) Paris Saint Germain ka hedhur shumë shpejt pas krahëve disfatën e mesjavës ndaj Reims. Kampionët e Ligue 1 fituan me rez
Neymar e bën rrugë, realizon në të 3 ndeshje radhazi (VIDEO) PSG ka gjetur golin e avantazhin në transfertën e Bordeaux në minutën 70’. Ka qenë Neymar që nuk e ka patur të vësht
Neymar zbarkon në Barcelonë, nesër gjyqi përballë ish-klubit të tij Neymar ka mbërritur në Barcelonë, ku nesër do të paraqitet në gjyq kundër ish-klubit të tij në orën 9:00. Ai kishte p