999 rezultate për

neymar

Mbappe, Neymar dhe Icardi i japin fitoren PSG-së (VIDEO) Paris Saint-Germaini ka arritur t’i marrë tri pikët e ndeshjes kundër Montpellier, që përfundoi me rezultat 3:0, të vlef
I barabartë me Neymar, vetëm Messi dhe Mbappe më të mirë se Rashica Nuk është surprizë që Kylian Mbappe dhe Lionel Messi kanë efikasitetin për të shënuar gol në pak minuta sa iu përket sul
E konfirmon trajneri, Neymar gati për sfidën e rradhës Neymar do të luajë kundër Monacos Neymar Junior ishte në dyshim për ndeshjen me Monacon, pasi ndjeu disa shqetësime p
Trajneri i PSG sqaron vendimin për të lënë në stol Neymar Thomas Tuchel bëri të dituhttp://www.albeu.com/dokumenta/foto/neymar299.jpgr se ai e la në stol Neymarin për të mirën e
Neymar në stol për përballjen me Realin e Madridit Neymari pritet të mungojë në formacionin e parë të Paris Saint-Germainit për ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Real
Neymar "kopjon" Ronaldon, largohet nga stadiumi pas zëvendësimit (VIDEO) Ashtu si Cristiano Ronaldo, që u zëvendësua në ndeshjen ndaj Milanit dhe u largua direkt në dhomat e zhveshjes, u soll m
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO) Tifozëve të PSG nuk iu del inati me Neymar. Braziliani mori përsipër një goditje këndi, por në momentin që po bëhej gati
Formacioni më i mirë sipas Neymar, befason braziliani Padyshim që braziliani Neymar është një nga futbollistët më të mirë në botë, edhe pse dëmtimet e shpeshta nuk po e lejoj
A do të kthehesh te Barcelona? Ky është reagimi i Neymar Neymar i ka injoruar pyetjet për kthimin e tij të mundshëm në Barcelonë, gjatë një vizite në Spanjë për ta parë turneun
Neymar i vendosur, refuzon vazhdimin e kontratës me PSG-në Ylli brazilian mund të largohet nga Paris Saint-Germaini në fund të sezonit për t’u rikthyer në Barcelonë. Ai ka kontrat
Neymar mungon, ky është emri surprizë që do të veshë fanellën "10" tek Brazili Të veshësh fanellën me numrin "10' është një privilegj i madh për çdo futbollist në botë. Ta kesh këtë fat edhe me n
Neymar rikthehet në Barcelonë me modelen Noa Saez (FOTO LAJM) Momentet e vështira për Neymar duket se kaluan. Pasi zgjidhi cështjen e akuzave për përdhunim dhe rifitoi zemrën e tifoz
Brest-PSG, formacionet zyrtare: 'Parisienët' pa Mbappe dhe Neymar (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Brest dhe Paris Saint-Germain Sulmuesi i talentuar, Kylian Mbappe,
Neymar rekord negativ me PSG-në, më shumë i lënduar se në fushë Një statistikë e gjeneruar nga “Opta”, sqaron në mënyrë perfekte vështirësitë me të cilat është përballur ylli brazilian
Në hotelin luksoz, Beatrixi dhe Anxhelina festojnë me Neymar dhe Mbappe (FOTO LAJM) Pasi u pajtuan pas sherrit që bëri bujë në media, Anxhelina dhe Beatrix po kalojnë më shumë kohë me njëra-tjetrën. Dy ku
PSG pa Neymar turpërohet nga skuadra e vendit të fundit (VIDEO) PSG humbet me vendin e fundit Dijonin në transfertë me rezultatin 2-1. Një sfidë e madhe për vendasit që do ta mbajnë me
'Zbutet' Pique: Neymari e ka derën hapur në Barcelonë Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka këmbëngulur se Neymari është i mirëseardhur të kthehet te klubi katalonas
Alves për Neymar: Eshtë i ndjeshëm si një fëmijë Dani Alves beson se ylli i Paris Saint-Germainit, Neymari, duhet t’i ndryshojë disa gjëra te vetja nëse dëshiron të traj
Neymar tërbon PSG: Lojtari më i shtrenjtë i historisë më tepër ka munguar, sesa ka luajtur Që nga viti 2017 deri tani, Neymar ka humbur 64 ndeshje dhe ka luajtur vetëm 63 me skuadrën e PSG-së. Shifra që trego
Dani Alves: Neymar ka fituar gjithçka, por shpesh sillet si kalama “Neymar, ndonjëherë bëhet fëminor. Është shumë I ndjeshëm për atë që ndodh rreth tij dhe ndaj kritikave.” Fjalë të Dani