999 rezultate për

newcastle

Pas Cityt, mposhtet dhe Manchester United (VIDEO) Newcastle është treguar i fortë për United. Manchester United e humbi ndeshjen kundër Newcastle, me golin e shënuar n
Shpërthejnë Mane dhe Salah, Liverpooli "blindon" kreun (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultatin 3-1 kundër Newcastle me anë të dygolëshit të Manesë dhe rrjetës së Salahs. Klopp duhe
Liverpool befasohet në shtëpi, Newcastle e ndëshkon (VIDEO) Liverpooli e ka parë shumë shpejt veten në disavantazh ndaj Newscastle për 0-1. "Redsat" janë ndëshkuar nga një kund
Sherr në mes të rrugës, yjet e klubit të Premier Ligës bëhen "gazi i botës" (VIDEO) Yjet e Newcastles, Jonjo Shelvey dhe Karl Darlow, janë filmuar gjatë një sherri fizik jashtë një dyqani picash, pak orë
E BUJSHME/ Arsenali dhe Newcastle në garë për Strakoshën Thomas Strakosha mund të largohet nga Lazio. Sipas "Tuttomercatoweb" Arsenali dhe Newcastle United janë të interesuar pë
Mourinho te Newcastle? Portugezi jep përgjigjen përfundimtare Me largimin e Rafa Benitez nga Newcastle United, zërat kanë qarkulluar se mund të jetë Jose Mourinho, tekniku i cili mun
Pas largimit të Benitez, Newcastle kërkon Ranierin Claudio Ranieri është i interesuar për tu rikthyer në Premier Ligë. Sipas mediumeve angleze, trajneri italian mund ta
U largua nga Milani, Gattuso drejt Anglisë Benitez dhe Newcastle nuk arritën marrëveshje për rinovimin e kontratës, duke bërë që rrugët e tyre të ndahen. Duket
Largimi i Benitez i hap rrugën Mourinhos Rafael Benitez zyrtarizoi ditën e sotme largimin nga drejtimi i Newcastle, duke i dhënë fund aventurës njëvjeçare. Te
Benitez ikën nga Newcastle Newcastle United ka njoftuar se menaxheri Rafael Benitez do të largohet nga ky klub. “Me zhgënjim ju njoftojmë që men
Newcastle ndryshon pronësi, blihet nga arabët e Manchester City-t (FOTO LAJM) Newcastle si Manchester City. Është kjo "bomba" e javës në Angli, sepse kushëriri i pronarit të Manchester Cityt, Sheiku
Mbrojtësi i Eintracht Frankfurt konfirmon interesimin e Romës për të Jetro Willems mund të jetë lojtari i ri i Romës nga edicioni i ardhshëm. Mbrojtësi holandez e ka pranuar se do të lar
Kloop: Kishte momente ku ishim fantastik Trajneri i Liverpool Jurgen Klopp është shumë krenar për mënyrën se si skuadra e tij mori fitoren e vështirë ndaj Newcas
Liverpool-Newcastle, barazohet përsëri rezultati (VIDEO) Newcastle arrin të barazojë përsëri rezultatin përballë Liverpool vetëm 10 minuta nga fillimi i pjesës së dytë. Është
Newcastle barazon rezultatin përballë Liverpool (VIDEO) Newcastle ka arriutur të barazojë shumë shpejt rezultatin përballë Liverpool. Golit të Van Dijk në minutën e 13’ i është
Liverpool kalon në epërsi përballë Newcastle (VIDEO) Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Newcastle Unitedit, e cila po zhvillohet pë
Befason Wenger, gati të marrë drejtimin e bardhezinjve Trajneri 69-vjeçar Arsene Wenger mund të rikthehet në Premier League sezonin tjetër. Sipas të përditshmes britanike “Chr
Gattuso e mbyll me Milanin, italiani mund të ulet në stolin e Newcastle Milani nuk po kalon aspak një moment të mirë këtë sezon. Kuqezinjtë rrezikojnë seriozisht zonën Champions për sezonin
Shtanget Guardiola, Newcastle fiton me përmbysje ndaj Cityt (VIDEO) Manchester City ka humbur me përmbysje ndaj skuadrës së Newcastle United me rezultatin 2-1 në "St. James Park", ndeshje
Newcastle barazon rezultatin ndaj Cityt (VIDEO) Newcastle United ka barazuar rezultatin ndaj Manchester Cityt në "St. James Park". Ai që ka shënuar është sulmuesi,