999 rezultate për

nevzat

Taravari: Sondazhet tregojnë se jam para Nevzat Bejtës Ministri aktual i Shëndetësisë në Maqedoni, Arben Taravari ka rrëfyer disa informacione rreth kandidimit të tij për krye
Kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta vizitoi Muftininë e qytetit Me rastin e festës së Fitër Bajramit, Kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta i shoqëruar nga Shefi i kabinetit,
Bejta-Besës: Jam me popullin shqiptar Lëvizja Besa i ka drejtuar një pyetje kreut të Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejtës, nëse është me VMRO-në apo me LSDM-n
Nevzat Bejta kërkon vazhdim të mandatit Fatet e pushtetit qendror po e presin edhe pushteti lokal në Maqedoni nëse nuk arrihet marrëveshje për ndryshime ligjore
BDI, akoma pa vendim për tërheqjen e ministrave nga qeveria teknike Bashkimi Demokratik për Integrim nuk ka vendosur ende nëse do t’i tërheqë ministrat të cilët bëjnë pjesë në qeverinë VMR
VMRO përgënjeshtron propozimin për uniformat e policisë VMRO-DPMNE-ja ka përgënjeshtruar deklaratën e Nevzat Bejtës, lidhur me deklaratën e tij në emisionin "Rruga drejt", ku t
QEVERIA E RE / Nevzat Bejta dhe Ixhet Mexhiti arrijnë në selinë e BDI-së (VIDEO) Pritet të mbahet në orën 14:00 mbledhja e radhës e BDI-së, ku ptitet të diskutohet dhe të vendoset se me cilën parti do
Zyrtare/ Nevzat Bejta sërish kandidat për kryetar të komunës së Gostivarit Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar ka filluar përgatitjet për zgjedhjet e ardhshme lokale. Unanimis
Bejta: VMRO na bën presione me inspektorë nëpër zyrat e komunës Policia financiare ka trokitur sot në dyert e kryetarit të Gostivarit, Nevzat Bejta. TV21 mëson se të paktën tre poli
BDI: Gostivari i përfaqësuar denjësisht në listën e deputetëve Kryetari i degës së BDI-së në Gostivar Nevzat Bejta, është shprehur i kënaqur nga përfaqësimi i degës së Gostivarit në l
Zbulohet Anshtajni shqiptar/ Nevzat Bejta ka mbaruar fakultet me notë mesatare mbi 10.00 Kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta në një debat të organizuar kohë më parë në Komunën e Gostivarit ka publik
Bejta prezanton favoret e ligjit për legalizimin e objekteve pa leje Kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta, i shoqëruar nga deputetë të Bashkimit Demokratik për Integrim, përmes nj
Bëhen bashkë Menduh Thaçi dhe Nevzat Bejta (FOTO LAJM) Para nisjes së manifestimit qendror të festës së 28 nëntorit në Gostivar të Maqedonisë, nga ana e banorëve të fshatit Re
Artan Fejzuli, kryetar i Forumit Rinor Gostivar (FOTO LAJM) Me organizimin e natës solemne është përmbyllur manifestimi “Java Rinore”, ku dhe u bë pranim-dorëzimi i mandateve të kr
Binjakëzohen Adana dhe Gostivari (FOTO LAJM) Gjatë vizitës zyrtare në Republikën e Turqisë, delegacioni nga Komuna e Gostivarit vizitoi edhe Komunën e Adanës, me ç’r
Inaugurohet rruga që lidh 12 fshatrat e Malësisë së Gostivarit (FOTO LAJM) Në lagjen "Bigor" të fshatit Gjenovicë me një ceremoni rasti është lëshuar në përdorim rruga e asfaltuar e cila do të li
Letra e hapur e gjykatësit shqiptar të Gjykatës së Apelit në Gostivar Gjykatësi i Gjykatës së Apelit, Miralem Hasani ka reaguar ndaj shkrimeve të publikuara nga portali “Burevesnik”. Kohë
Biznesmeni shet kompaninë, dhuron 237 mijë dollarë për çdo punonjës Biznesmeni turk Nevzat Aydin ka shitur kompaninë e tij dhe çdo punonjësi i ka dhuruar nga 237 mijë dollarë. Aydin e ka h
Imamët e Shkupit kundër Ibrahim Shabanit (VIDEO) Edhe gjatë ditës së sotme kanë vazhduar reagimet reth zhvillimeve të fundit në institucionin më të lartë fetar në vend,
Për Nevzat Bejtën qytetarët e Gostivarit janë "Mangupa" RDK dega Gostivar reagon ashpër ndaj fjalëve ofenduese në bisedën e zhvilluar në mes Ali Ahmetit dhe Nevzat Bejtës në të