999 rezultate për

nevojshem

Është ambientuar shpejt, Arteta shpjegon hapat e nevojshëm për blerjen përfundimtare të Odegaard Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka shpjeguar hapat e nevojshëm të cilët i nevojiten atyre për blerjen e Martin Odeg
Mini-Schengeni i panevojshëm përderisa Serbia dhe Bosnja nuk e njohin Kosovën Liderët e Ballkanit Perëndimor, për herë të dytë brenda një muaji, u takuan pa Kosovën. Kësaj radhe Samiti u mbajt në
"Neymar do të pleqëroje tek PSG nëse nuk ndodh kjo" Presidenti i La Ligës, Javier Tebas, e ka paralajmëruar Neymarin se ai do të detyrohet ta mbyllë karrierën në Paris Sain
Presidenti i La Liga-s "çmend" Spanjën: Messi i nevojshëm, Ronaldo dhe Neymar, jo Presidenti i La Ligës, Javier Tebas, ka thënë se Neymari dhe Cristiano Ronaldo nuk janë aq të rëndësishëm në ligë sa Lio
Meta reagon për herë të tretë: Mjaft dhunës Për të tretën herë Presidentit të Republikës, Ilir Meta reagoi në lidhje me agravimin e protestës të thirrur nga opozita
“Rishikimi i fakteve historike për shqiptarët, i nevojshëm” Komisione të përbashkëta mes Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë, si dhe Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarië vazhdojnë të sh
E bënë të lidhur me reperin, reagon Beatrix Ramosaj Beatrix Ramosaj ka qenë shumë e komentuar së fundmi për jetën e saj private dhe është përfolur për një lidhje me reperin
Eurosig dëmshpërblen familjarët e viktimave të aksidentit tragjik Kompania e sigurimeve Eurosig përmes një njoftimi për mediat ka bërë të ditur se ka tashmë ka paguar dëmshpërblimin për
Ministria e Arsimit reagon për protestën e studentëve REAGIMI I MINISTRISË Në përmbushje të angazhimeve të Qeverisë Shqiptare për plotësimin e kërkesave të studentëve, Min
Gjumi është më i nevojshëm sesa mendojmë, të këqijat që sjell mungesa e tij Ajo çka tashmë dihet me siguri, është fakti që gjumi luan një rol parësor dhe të domosdoshëm në jetën tonë dhe na shërbe
Merkel e qartë me Maqedoninë: Bëni siç themi ne ose do të jeni larg nesh Me mbi 91 për qind të votave "Për" votuesit në Maqedoni dhanë mbështetje të madhe për rrugën evropiane dhe për perspekti
PSG merr një vendim të papritur për Buffon Paris Saint Germain ka marrë një vendim të rëndësishëm për gardianin legjendar Buffon. Trajneri i këtij ekipi ka ven
Juncker: Vazhdoni me punën që të hapen negociatat Kreu i Parlamentit Evropian, Jean Clod Juncker ka komentuar vendimin ie Komisionit Evropian për fillimin e bisedimeve pë
Prokuroria serbe fillon hetimet, pritet të vijnë në Kosovë Mediat serbe raportojnë se Prokuroria e Serbisë për krime të organizuara ka nisur një hetim paraprak mbi vrasjen e kryet
Aksidenti mes makinës dhe motorrit në Tiranë, shoferi dërgon në spital të plagosurin Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në Tiranë, pranë Shkollës së Bashkuar. Albeu.com mëson se makina ka pë
Denoncimi: Të sëmurët tumoralë nuk marrin shërbimin e nevojshëm në QSUT, pajisja e prishur Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka denoncuar nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook, një nga prob
Rashidi: Ligji për gjuhët, i nevojshëm edhe për maqedonasit Deputeti i Aleancës për Shqiptarët, Syrija Rashidi në konferencën e sotme për shtyp ka pohuar se subjekti i tyre politik
Adoleshentët e kanë të nevojshëm vajin e peshkut Një studim i fundit i Universitetit të Oksfordit ka zbuluar se adoleshentët që marrin vaj peshku kanë një sjellje më të
Reagon Trump: Terrorizmi islamik duhet ndaluar me çdo mjet Presidenti amerikan, Donald Trump vlerësoi sot se terrorizmi islamik radikal duhet të ndalohet me çdolloj mjeti të nevoj
Ilijovski: Janë të nevojshëm hapa të mëdhenj dhe sistematik për reformimin e VMRO-DPMNE-së Ilija Ilijovski është njëri nga këshilltarët në Këshillin e Komunës Qendër nga radhët e VMRO-DPMNE-së. Ai ishte edhe