999 rezultate për

nevojitet

Nëse vini nga këto shtete drejt Kosovës nevojitet rezultati i testit PCR ose izoloheni për 7 ditë (FOTO LAJM) Që nga muaji mars, Kosova po përballet me situatën e krijuar si pasojë e virusit COVID-19. Pandemia jo vetëm që ndiko
Isa Mustafa: Kam biseduar me Thaçin dhe Veselin për zgjidhjen e presidentit të ri Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa kërkon nga subjektet politike bashkëpunim për gjetjen e një zgjidhje për postin president
Si të kuptoni sasinë e ushqimit që duhet të hani përmes dorës (FOTO LAJM) Numërimi i rreptë i kalorive është rraskapitës dhe interneti është i mbushur me dieta të ndryshme, por jo të gjitha janë
Punoni shumë në kompjuter? Kjo vitaminë ju nevojitet me patjetër Puna në kompjuter është sa e bukur dhe e vështirë. Ndaj sipas studimeve të kryera së fundmi, ata që punojnë në kompjuter
Ju që doni të fluturoni drejt Greqisë, së pari ju nevojitet ky kod i rëndësishëm Ditën e sotme u raportua se shteti fqinj, Greqia rimbylli kufijtë me Shqipërinë deri në fund të këtij muaji. Por, të
Kurti: Për ngjarjet në Kumanovë nevojitet hetim i pavarur ndërkombëtar Ushtruesi i detyrës kryeministër i Kosovës Albin Kurti thotë se për ngjarjet e Kumanovës në maj të vitit 2015, ku jetën
OBSH: Nuk është i dobishëm përdorimi i maskave, rastet kur nevojitet Organizata Botërore e Shëndetit ka rekomanduar që njerëzit të mos pwrdorin në publik. Kjo kwshillw u dha pas vlerësimit
Transformim i pabesueshëm, grimierja mahnit botën me punën e saj (FOTO LAJM) Goar Avetisyan është një grimiere armene me famë botërore, që ka aftësinë t’u japë modeleve një shndërrim të plotë, aq s
Milanit i nevojitet një mbrojtës, Maldini piketon mbrojtësin e Barcelonës Të premten e kaluar drejtuesit e Barcelonës u takuan në Milano me ato të Interit për të biseduar për çështjet e Vidal dh
Si të kuptoni sasinë e ushqimit që duhet të hani përmes dorës (FOTO LAJM) Numërimi i rreptë i kalorive është rraskapitës dhe interneti është i mbushur me dieta të ndryshme, por jo të gjitha janë
E kualifikuar, por Anglisë i nevojitet sot fitorja për këtë arsye Anglia tashmë e ka siguruar kualifikimin në Kampionatin Evropian të vitit 2020, mirëpo në rast se nuk fiton kundër Kosov
Nuk luan titulllar, Klopp flet për gjendjen e Shaqirit Jurgen Klopp ka folur për gjendjen aktuale të Xherdan Shaqirit, pas lëndimit që ka marrë në këmbë dhe po mungon disa nde
Vuani nga flokët me yndyrë! Hiqni dorë na këto vese Vuani nga flokët e yndyrshëm...? Përdorni shampo farmaceotike dhe sërish nuk po shpëtoni dot nga ky problem? Më poshtë p
Transformim i pabesueshëm, grimierja mahnit botën me punën e saj (FOTO LAJM) Goar Avetisyan është një grimiere armene me famë botërore, që ka aftësinë t’u japë modeleve një shndërrim të plotë, aq s
Ambasada Amerikane publikon videon: Përse nevojitet SPAK Ambasada Amerikane në Tiranë, ka publikuar sot në faqen zyrtare në Facebook, një video rreth SPAK. Më herët, kemi par
Si ta zhbllokoni gypin e guzhinës me sende rrethanore Bllokimi i gypit të kuzhinës është një nga problemet më të zakonshme dhe të bezdisshme që mund të keni në familjen tuaj.
Emery: Ozil na nevojitet në skuadër Vijojnë aludimet mbi të ardhmen e Mesut Ozilit, megjithatë është vetë trajneri skuadër së Arsenailt Unai Emery i cili k
Giuly: Mbappe ose Hazard i nevojitet Realit Ish-lojtari i Barcelonës, Ludovic Giuly, beson se largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madridi është shkaktari i paraqi
Mos e teproni, mësoni sasinë e proteinave që ju nevojitet Proteina është bazike për ndërtimin dhe mirëmbajtjen e muskujve dhe në të mbajturit ngopur pas ngrënies. Por që ta zb
Bahtiri merr pjesë në tubimin para protestës së Vetëvendosjes Në një mesazh të publikuar në rrejtët sociale nga lëvizja Vetëvendosje dega në Mitrovicë është paralajmëruar pjesëmarrja