999 rezultate për

nevoje

Filipçe: Nuk ka nevojë për orë policore, gjendja me COVID-19 po stabilizohet hifrat shpresëdhënëse të muajit të fundit tregojnë se beteja e mjekëve dhe pacientëve po avancon ndaj virusit COVID-19.
Imunologu: Nëse keni kaluar COVID-19, nuk keni nevojë për vaksinë Mjeku imunolog Genc Sulçebe u shpreh se personat që kanë kaluar Covid-19 nuk kanë nevojë që ta kryejnë vaksinë. Sipas
Rama në vit pas tërmetit: Ditët më të çmendura të jetës sime, kam vetëm nevojë për kohë Një vit pas tërmetit të 26 Nëntorit i cili mori 51 jetë dhe la në qiell të hapur mijëra njerëz, kryeministri Edi Rama ka
Dy vjeçarja me kancer në tru ka nevojë për ju! E ëma: Duhen 20.000 euro ose do vdesë (VIDEO) Emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” në News 24 transmetoi një tjetër rast ku një fëmijë ka nevojë për ndihmën e shqipta
Mbi 800 raste vetëm sot, Rakacolli tregon për skenarët nëse shtohet numri i infektimeve Mira Rakacolli, drejtuese e Komitetit Teknik të Ekspertëve por njëkohësisht edhe zv.Ministre e Shëndetësisë, është shpre
Valon Berisha: Për këtë fitore ka pasur nevojë e gjithë Kosova Kosova ia doli që sonte në "Fadil Vokrri" ta mposhtë Moldavi minimalisht dhe ti paketojë tre pike të plota. Falë goli
COVID-19/ Kush nuk e beson koronavirusin, të mos i jepet ndihmë në spital Një ekonomist zviceran, deklaroi se të gjithë ata që mohojnë ekzistencën e Covid-19, nëse infektohen dhe kanë nevojë për
Kthim pas në kohë, si kafshët sillen dhe duken tamam si njerëz (FOTO LAJM) Të gjithë ata që kanë kafshë në shtëpi edhe ato që kalojnë kohë me kafshët shpesh herë çuditen nga veprimet e tyre. A
Pak shtretër e shumë të infektuar, si është situata në Kosovë Mbi 9 mijë e 400 raste aktive me koronavirus janë aktualisht në Kosovë dhe klinikat e Qendrës Klinike Universitare të Ko
Xhaxhai i Griezmann: Nuk është e lehtë me Mesin, te Barça nuk punohet shumë Marrëdhënia mes Antuan Grizman dhe Lionel Mesit nuk ka arritur në ansjë moment të bëhet sado normale. Argjentinasi q
Eksperti ngre dyshimet për shifrat e Ministrisë: Diçka nuk shkon! Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho shkruan se ka një mospërputhje mes shifrave të publikuara nga Ministria për COV
Kryemadhi: Ne do jemi tritol njerëzor që do shkatërrojmë llumin e Ramës Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, ka zhvilluar sot një takim në Durrës, me të rinjtë dhe të rejat e Lëvizjes Socialis
Lleshaj: Për çfarë do të përdoren të ardhurat nga gjobat Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha se ministria ka nevojë për mbështetje buxhetore. Gjatë fjalës së tij në Komisio
Një lidhje jashtë apo nuk po gjen të duhurin në emision, Fjorela shpjegon se përse nuk është aktive Fjorela, një prej vajzave të emisionit televiziv ‘Për’Puthen’ është komentuar shpesh për qetësinë e saj, por në anën tje
Legjenda e Realit flet para "El Classicos", tregon për çfarë lojtarësh ka nevojë Reali e Barca Njëri nga futbollistët më të mirë të Real Madridit, Guti ka folur para El Clasicos që zhvillohet në fundjavë. Ish-mes
Basha ngre alarmin: Sipërmarrësit e vegjël kan nevojë për ndihmë urgjente Kryedemokrati Lulzim Basha, është shprehur se biznesi i vogël është më i prekuri nga kriza ekonomike, dhe për përmirësim
Nuk ka nevojë për fjalë! Xhensila Myrtezaj bën tatuazhin perfekt për të bijën (FOTO LAJM) 2 vite më parë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bekuan me një vajzë të cilën e quajtën Ajka. Këngëtarja Xhensila
3 gabimet e bukurisë që i bën çdo mëngjes po të plakin më shpejt Je zgjuar në anë të kundërt të krevatit këtë mëngjes? Në fakt, nuk je e vetmja. Shumë prej nesh, në mëngjes nuk zgjohemi
6 arsye përse lëkura juaj ka nevojë për vitaminë C Studimet konfirmojnë se në vetëm tre muaj aplikimi të rregullt të kësaj vitamine, lëkura është plot jetë, me një tekstur
Erion Dasho: Shifrat e sakta për COVID-19 janë mbajtur sekret nga Ministria Specialisti i Shëndetit Publik Erion Dasho ka bërë një postim ku shkruan se 80% deri 85% e pacientëve me COVID shërohen