999 rezultate për

nevojat

Çdo qytetar do të ketë të drejtë të kultivojë 2 deri në 3 rrënjë kanabis për nevojat e veta Duke u përgjigjur në pyetje deputetësh, kryeministri Zoran Zaev sot deklaroi se ligji për legalizim të marihuanës Nuk ës
FMN:Nevojat vjetore për financime të Shqipërisë kërkojnë një buxhet tjetër Rishikimi i fundit i kushteve ekonomike të vendit tonë nga Fondi Monetar Ndërkombëtar tregon, se Shqipëria grumbullon pa
Dier lë Tottenham me 10 lojtarë për të kryer nevojat personale, Mourinho e ndjek nga pas (VIDEO) Tottenham ka kaluar tutje në EFL Cup, pasi mposhti Chelsean pas ekzekutimit të penalltive, me kohën e rregullt të ndeshj
Ç'duhet të konsumojmë për mëngjes në mënyrë që t'i plotësojmë nevojat e trupit? Diskutohet shpesh nëse duhet apo jo të konsumojmë mëngjes. E vërteta është se mëngjesi është një vakt shumë i rëndësishë
Socialistët i binden Ramës, sa para do të japin për ''betejën'' ndaj pandemisë Pas kërkesës publike të kryeministrit, deputetët e Partisë Socialiste kanë vendosur që të heqin dorë nga gjysma e pagës
24 familje qëndrojnë në 4 çadra, nevojat personale i kryejnë tek tualeti i xhamisë Situatë e rënduar për 24 familje në fshatin Marikaj në Bashkinë e Vorës të cilat kanë dalë jashtë nga banesat pas tërmet
Kjo bimë është një ilaç i fuqishëm natyror, shëron shumë sëmundje Shumica prej jush ndoshta e njihni Portulacën (ose siç quhet ndryshe burdullak) një bimë e cila mbin vetë dhe që përmban
Nevojat për ushqim gjatë adoleshencës Gjatë adoleshencës, trupi ndryshon dhe rritet shpejt. Për djemtë, gjatësia rritet mesatarisht me 26 cm, ndërsa pesha me
Veliaj letër mësuesve: Mirënjohje, po ndërtojmë Tiranën që plotëson nevojat e gjeneratës tjetër Në këtë ditë të veçantë, mësuesit e shkollave të Tiranës kanë marrë edhe një letër falenderimi dhe frymëzuese nga krye
EMRI/ Kush është pronari që maskat i grabitën Benzin në Krujë Disa momente më parë një grabitje me armë zjarri është shënuar në Thumanë të Krujës ku raportohet se është vjeshur një m
Hyn për të kryer nevojat, harron pistoletën në tualet I punësuari në Spitalin e përgjithshëm ‘Ferid Murad’ në Gostivar dje ka gjetur një pistoletë dhe para të lëna në tualet
Caktohen seanca të reja për lëndët e PSP-së Po vazhdon me ritëm të lartë puna e gjykatave në Maqedoni. Në Gjykatën Penale vetëm sot janë caktuar seanca të reja për
Burrin e zë korrenti pasi shkon për të kryer nevojat personale në kabinë elektrike Mesditën e sotme një qytetar në Durrës ka rënë në kontakt me rrymën elektrike teksa kryente nevojat personale, në afërsi
FOTO +18 / Tifozja zhvishet mbrapa stadiumit duke kryer nevojat personale (VIDEO) Partizani ka fituar sot me rezultat 3-0 në fushën e Lushnjës. Gjithsesi dita nuk ka shkuar dhe aq mbarë për këtë tif
Veseli: Mobilizim i madh për fitoren e Ferit Idrizit në Vushtrri Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka vazhduar në një komunë tjetër takimin me strukturat e partisë
Ushqimet e duhura për nënat më fëmijë në gji Prodhimi i qumështit kërkon mbi të gjitha një rritje të nevojave për kalcium, proteina dhe ujë, një rritje e tillë duhet
Sela në konferencë për shyp: Më 27 prill u sulmuan nevojat e shqiptarëve (VIDEO) Kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, në konferencën e parë për shtyp pas ngjarjeve të 27 prillit, ka falënderuar të gjithë at
OUKITEL prodhon smartfonat e parë me katër kamera Këtë muaj, kompania OUKITEL lançon smartfonin e parë në botë me 4 kamera me emrin e modelit U22. Ndërsa ne jemi gjith
Mustafa: Buxheti i ri do t’i përmbushë nevojat e qytetarëve Isa Mustafa gjatë një konference për median bashkë me ministrin e financave Abdullah Hoti, deklaroi se është arritur mar
Basha: Pushtet për qytetarët e nevojat e tyre, jo për një grusht njerëzish Lulzim Basha është ndalur në lagjen Zinxhira në Gjirokastër, ku banorët kanë muaj dhe disa prej tyre vite pa drita, janë