999 rezultate për

nevoja

Përfundon tryeza, LDK del e dështuar Ka përfunduar takimi i partive politike i thirrur nga LDK-ja. Në këtë takim nuk është arritur të ketë konsensus që të sh
Caktohen seanca të reja për lëndët e PSP-së Po vazhdon me ritëm të lartë puna e gjykatave në Maqedoni. Në Gjykatën Penale vetëm sot janë caktuar seanca të reja për
Nuk është nevoja të shkoni tek dentisti, ja si ti hiqni gurëzat për dy minuta Për njerëzit që pijnë duhan është e zakonshme që gurëzat e dhëmbëve janë të verdhë të errët për shkak të akumulimit të n
Maqedoni, do të formohet trup koordinues për personat me nevoja të veçanta Në seancën e sotme të qeverisë, me propozim të zyrës së kryeministrit ministrat pranuan propozim-iniciativën për formimi
Katër shkolla për nxënës me nevoja të veçanta, asnjë në gjuhën shqipe Janë katër shkolla speciale për nxënësit me nevoja të veçanta, tre prej të cilave janë në Shkup dhe një në Shtip. Te të
3 mënyra efektive si të lehtësoni dhimbjen e dhëmbëve pa qenë nevoja të shkoni tek dentisti Dhimbja e dhëmbit është padyshim një nga dhimbjet më të padurueshme që thuajse të gjithë e njihni. Në shumicën e rasteve
Reçica premton ligj gjithëpërfshirës për personat me aftësi të kufizuara Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, në ditën botërore të autizmit ka thënë se MPMS, në kuadër të pë
Po ha më së shumti burrat shqiptarë, këto janë shenjat e kancerit të prostatës Kanceri i prostatës është lloji më i përhapur i kancerit te burrat në Britani të Madhe. 42 mijë veta diagnostifikohen
Burrin e zë korrenti pasi shkon për të kryer nevojat personale në kabinë elektrike Mesditën e sotme një qytetar në Durrës ka rënë në kontakt me rrymën elektrike teksa kryente nevojat personale, në afërsi
Arsyetimi pa lidhje i deputetit që doli humbës në Istog Gani Dreshaj deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, ka treguar një arsyeje të çuditshme për votën e tij kundër pa
FOTO +18 / Tifozja zhvishet mbrapa stadiumit duke kryer nevojat personale (VIDEO) Partizani ka fituar sot me rezultat 3-0 në fushën e Lushnjës. Gjithsesi dita nuk ka shkuar dhe aq mbarë për këtë tif
Fëmijët në Kosovë pa mbrojtje institucionale Në Kosovë ende shkelen të drejtat e fëmijëve, në mënyrë të veçantë kategorive me nevoja të veçanta, viktimave të abuzimi
Kuvend, votohet nevoja për miratimin e ligjit për gjuhët Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot në mesditë duhet të votojë për nevojën për miratimin e Propozim-ligjit për përdor
Veseli: Mobilizim i madh për fitoren e Ferit Idrizit në Vushtrri Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka vazhduar në një komunë tjetër takimin me strukturat e partisë
Sot shpallen rezultatet zyrtare të zgjedhjeve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do t'i shpallë sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve për kryetarë të komunave. Kë
3 mënyra natyrale për të zbardhur dhëmbët pa qenë nevoja të shkoni tek dentisti Mund të keni flokë të bukur, lëkurë të shëndetshme e të shndritshme, thonj të fortë dhe të lyer bukur, buzë të plota e t
Ushqimet e duhura për nënat më fëmijë në gji Prodhimi i qumështit kërkon mbi të gjitha një rritje të nevojave për kalcium, proteina dhe ujë, një rritje e tillë duhet
3 mënyra natyrale për të zbardhur dhëmbët pa qenë nevoja të shkoni tek dentisti Mund të keni flokë të bukur, lëkurë të shëndetshme e të shndritshme, thonj të fortë dhe të lyer bukur, buzë të plota e t
3 mënyra natyrale për të zbardhur dhëmbët pa qenë nevoja të shkoni tek dentisti (FOTO LAJM) Mund të keni flokë të bukur, lëkurë të shëndetshme e të shndritshme, thonj të fortë dhe të lyer bukur, buzë të plota e t
Kosova ka siguruar vetëm 50 përqind të nevojave për bukë Kosova vazhdon të mos ketë prodhimtari të mjaftueshme të grurit edhe në këtë vit, por në të njëjtën kohë vazhdon të jetë