999 rezultate për

nevina

Një karrierë jashtë vendit? Nevina Shtylla zbulon planet e saj (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla ka vendosur që së fundmi t’i përgjigjet ndjekësve në llogarinë e saj rreth pyetjeve
E lidhur me juristin? Nevina Shtylla sqaron njëherë e mirë situatën Në korrik të vitit 2019 u zbulua lidhja e moderatores Nevina Shtylla me juristin Arbër Myftari, një djalë shumë simpatik
Sot një nga vajzat më të bukura, si dukej Nevina kur u shpall "Miss Shqipëria 2010" (FOTO LAJM) 10 vite më parë Nevina Shtylla ka fituar "Miss Albania 2010". Atë kohë Nevina ishte 16 vjeç dhe triumfoi mes 32 bukur
Përdorën emrin për të marrë produkte falas, Nevina Shtylla i nxjerr të palarat (FOTO LAJM) Ish-miss Shqipëria dhe moderatorja e njohur Nevina Shtylla është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.
Sot një nga vajzat më të bukura, si dukej Nevina kur u shpall "Miss Shqipëria 2010" (FOTO LAJM) 10 vite më parë Nevina Shtylla ka fituar "Miss Albania 2010". Atë kohë Nevina ishte 16 vjeç dhe triumfoi mes 32 bukur
A do të jetoje me një partner gjithë jetën?! Nevina Shtylla: Jam pro eksperiencave Nevina Shtylla është pro martesës dhe të pasurit të një partneri gjatë gjithë jetës! Duke folur sot për rubrikën “Tro
Si rrallëherë pozon provokuese, ndjekësit "çmenden" pas Nevina Shtyllës (FOTO LAJM) Nevina Shtylla, e njohur si një ndër moderatoret më të ëmbla dhe të buzëqeshura të ekranit shqiptar, ka ruajtur gjithmon
Ëngjëll? Nevina Shtylla i zbulon ndjekësve anën negative të saj (FOTO LAJM) Moderatorja Nevina Shtylla ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory. Ajo iu është përgjigjur pyetjeve
Si rrallëherë pozon provokuese, ndjekësit "çmenden" pas Nevina Shtyllës (FOTO LAJM) Nevina Shtylla, e njohur si një ndër moderatoret më të ëmbla dhe të buzëqeshura të ekranit shqiptar, ka ruajtur gjithmon
"Sa më dhemb", Nevina nxjerr zbuluar sakrificat e Fjoralbës për televizionin (VIDEO) Duken bukur dhe të kuruara në detaj kur dalin në ekran, por Nevina sapo zbuloi se sa shumë i kushton kjo vajzave të fams
Feston ditëlindjen, kush i bëri Nevina Shtyllës surprizën e papritur në mesnatë (FOTO LAJM) Moderatorja simpatike e ekranit, Nevina Shtylla feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urime
Tregoi unazën në emision, Nevina zbulon njëherë e mirë marrëdhënien me juristin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë mediat raportuan se moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla pas 3 vitesh i ka dhënë fund lidhjes me jurist
U nda apo u fejua me juristin? Manushi vë në siklet Nevina Shtyllën Edi Manushi, devijoi nga debati ditën e sotme në e Diell dhe ngacmoi Nevinën në lidhje me një unazë që mbante në duar, d
Do të zgjidhte një partner të varfër? Përgjigja e Nevinës nuk është shumë entuziaste (FOTO LAJM) Në një intervistë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’, moderatorja e njohur Nevina Shtylla, ka folur për shumëçka. Një
Nevina Shtylla konfirmon se është beqare dhe tregon si e do partnerin (FOTO LAJM) Moderatorja simpatike Nevina Shtylla, pak ditë pasi dha lajmin se i ka dhënë fund lidhjes së saj me të dashurin jurist,
''Nuk jam çift fare'', si mori fund lidhja disavjeçare e Nevina Shtyllës me juristin (FOTO LAJM) Prezantuesja Nevina Shtylla i ka dhënë fund lidhjes së saj disavjeçare me të dashurin jurist, Arbër Myftari. Deklarata u
Si rrallëherë pozon provokuese, ndjekësit i "sulen" Nevina Shtyllës (FOTO LAJM) Nevina Shtylla, e njohur si një ndër moderatoret më të ëmbla dhe të buzëqeshura të ëkranit shqiptar, ka ruajtur gjithmon
Nevina Shtylla i jep fund lidhjes së bujshme me juristin? (FOTO LAJM) Nevina Shtylla, një nga prezantueset më simpatike të televizionit, është shumë e komentua në media jo vetëm për karrierë
Si asnjëherë, Nevina i kthehet ashpër komentuesit dhe do habiteni me arsyen (FOTO LAJM) Në një foto të fundit të Nëvina shtyllës e cila ka pozuar me kufje dhe mikrofon, një komentues i drejton pa asnjë djallë
Pa doreza, Nevina Shtylla tregon publikisht rrogën dhe shpenzimet mujore (VIDEO) Në rubrikën "Trotuar" në "E diell", këtë herë tema ishte mbi pagat. Nevina Shtylla gjatë emisionit zbuloi rrogën e saj t