999 rezultate për

neutralizuar

Fashistët e Agimit të Artë që morën komandën në Bularat në mungesë të shtetit shqiptar (FOTO LAJM) Ishtë një ngjarje me shije shumë të shpifur ajo që ndodhi në Bularat gjatë varrimit të terroristit grek Katsifa, i neutr
Vijon horrori, mediat greke nxjerrin pamje nga gropa ku do të varroset ekstremisti i neutralizuar nga RENEA Dhjetra ekstremistë grekë janë mbledhur momentalisht në vendin ku terroristi Kostantinos Katsifas u neutralizua nga RENE
Futet në manastir pa këmishë dhe i hidhet sipër një murgeshe (VIDEO) Një motër nderi sypatrembur në manastirin e Kaliningradit në pjesën perëndimore të Rusisë është bërë hit në internet, pa
Momenti kur Opozita përplaset me sigurimin (VIDEO) Deputeti i Vetevendosjes, Sali Salhiu, është përplasur për një moment me disa pjesëtarë të sigurimit të Kuvendit. Dep
Zjarr në Gjevgjeli, lëndohen 3 persona Tre persona kanë mbetur të lënduar pas një zjarri të fuqishëm që ka rënë në oranzherinë e ish ndërmarrjes "Vinojug" në G
Një burrë tenton të digjet në mes të Bukureshtit Një burrë ka tentuar të vetëdigjet në sheshin "sheshin e fitores" në Bukuresht, përpara zyrave të qeverisë. Personi k
Zall Herr, dëmtohet xhamia Një pjesë e xhamisë së Zall Herr-it në Tiranë është dëmtuar si pasojë e një zjarri që përfshiu atë mëngjesin e sotëm. Fo
Ukrainë, tifozi tenton të mbysë arbitrin (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur këtë fundjavë në kampionatin ukrainas të futbollit. Gjatë ndeshjes së djeshme mes Met
Van Persie kopjon Pirlon por e pëson (VIDEO) Robin Van Persie ishte heroi i Manchester United në ndeshjen e djeshme përballë Southampton. Sulmuesi shënoi tre golat q