999 rezultate për

neutrale

Rritet mundësia, Angli-Islandë mund të luhet në Shqipëri Spostimi i ndeshjes Angli-Islandë në Shqipëri është bërë një mundësi më konkrete, por ka marrë kundërshtimin e klubeve t
Reali i kërkon UEFA-s të luajë në fushë neutrale sfidën e kthimit përballë City-t në Champions Real Madridi po kërkon që ndeshja e kthimit të fazës së 1/16-ve të Ligës së Kampioneve me Manchester Cityn të luhet në n
Tjetër vendim në Premier League, ndeshjet derbi të Premier League do të luhen në teren neutrale Ndeshjet e mëdha të Premier Ligës angleze mund të luhen në fushë asnjanëse për të shmangur grumbullimin e turmave dhe ja
Watfordi kundër ndeshjeve në fushë neutrale, Premier League në rrezik Klubi i Watfordit në Angli bëri publik qëndrimin e tij kundër planit për të luajtur ndeshjet e mbetura të Premier League
Presidenti i Lyon i frikësohet Coronavirusit: Kthimi me Juventusin në fushë neutrale Lyon tashmë po mendon për ndeshjen e kthimit të 1/8 finale të Champions-it, kundër Juventusit. Francezët mposhtën bardhe
Foreign Policy: Për serbët, Zvicra nuk është neutrale Fitorja e Zvicrës kundër Serbisë vijoin të mbetet një temë e nxehtë diskutimi. Protagonistët kryesorë të asaj ndeshj
Presidenti Mattarella: Qeveri neutrale deri në dhjetor Presidenti italian, Sergio Mattarella njoftoi sot se do të propozojë një qeveri politikisht neutrale për të drejtuar ven
Dosja e stilit të Ivanka Trumpit (FOTO LAJM) Të qenit Vajza e Parë mund të kërkojë po aq përkushtim sa të jesh Zonja e Parë. E kjo vlen veçanërisht nëse i merr pë
Brnabic: Gjykatësit serbë nuk u betuan para Thaçit, bënë deklaratë neutrale Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabic tha të premten se gjykatësit dhe prokurorët serbë nuk e kanë bërë betimin para pres
Tensione në qiell, avioni rus "përballet" me avionin amerikan Një avion amerikan mbi ujërat neutrale të Detit të Zi. Piloti rus "përshëndeti" pilotët amerikanë me një manovër të v
Izraeli kërkoi të luante në fushë neutrale, u zmbraps nga qeveria shqiptare Shqipëri-Izrael mund të ishte luajtur fare mirë në fushë neutrale. Alarmin e japin mediat izrealite dhe konkretisht “Yne
Arrestimet për sulme terroriste, Izraeli kërkoi të luhej në fushë neutrale Një ndër mediat më prestigjoze në Angli, "Sky Sport" ka konfirmuar se shkaku i zhvendosjes së ndeshjes nga Shkodra në El
Serbët s'e dorëzojnë listën nëse fletëvotimet nuk janë neutrale Serbët do të dorëzojnë listën unike për zgjedhjet e ardhshme lokale, por pasi të binden se fletëvotimet janë neutrale sa
Lista e votuesve s'është neutrale ndaj statusit Publikut po i mbahen të fshehta detajet e bisedimeve mes dy kryeministrave Thaçi-Daçiq që janë zhvilluar në Bruksel. I k
Zgjedhjet s'janë neutrale ndaj statusit Deputeti i Partisë Demokratike të Serbisë (DSS), Marko Jaksic, ka thënë sot se zgjedhjet lokale në Kosovë nuk mund të je
Daçiq: Nuk e pranojmë logon e Kosovës Kryeministri i Serbisë Ivica Daçiq ka thënë se këmbëngulja e Prishtinës që në fletët e votimit për zgjedhjet lokale të 3
Gjuriq: Marrëveshja e Brukselit garanton zgjedhje neutrale ndaj statusit Kreu shtetëror serb Marko Gjuriq i ka bërë thirrje serbëve që të marrin pjesë në zgjedhjet lokale të 3 nëntorit, pasi ve
OSBE-ja neutrale ndaj statusit, ndryshe s'ka zgjedhje Serbët nuk mund të pranojnë që fletvotimet për zgjedhjet lokale në Kosovë të kenë simbolet shtetërore të Kosovës. Kësht
Marrëveshjet me Kosovën neutrale ndaj statusit Marrëveshjet që Beogradi ka nënshkruar me Prishtinën janë të gjitha neutrale, gjë të cilën e ka konfirmuar edhe baronesh
Tërhiqet KFOR-i, hapen rrugët alternative Mjetet lokale serbe të informimit në Mitrovicë kanë njoftuar se, pas dhjetë ditëve të bllokadës së rrugës alternative në