999 rezultate për

neurofibromatoza

Pamje të rënda, ja si e ka transformuar sëmundja 64 vjeçaren (FOTO LAJM) Për shkak të një sëmundje të rrallë, një grua e cila ka fytyrën dhe trupin me flluska është përballur me shumë vështirës