999 rezultate për

neuer

Ashtu sic pritej, Neuer refuzon riovimin, skuadra e Premier League në sulm E ardhmja e Manuel Neuer mund të mos ketë më si mburojë fanellën e Bayernit të Mynihut. Portieri gjerman, i cili sivj
Ka ardhur momenti për ti thënë lamtumirë Bayernit? Neuer drejt Premier League Ekipi i Bayern Munchen sezonin e ardhshëm mund të jetë pa portierin legjendar, Manuel Neuer. Sipas raportimeve nga Gj
Neuer: Jemi të privilegjuar, duhet të pranojmë ulje page Kapiteni i Bayern Munich dhe Gjermanisë, Manuel Neuer ka theksuar se futbollistët e ditës moderne bëjnë pjesë në një gru
Dalin formacionet zyrtare, Chelsea-Bayern Chelsea pret në shtëpi në ndeshjen e parë të Champions Bayern. Lampard dhe Hans-Dieter Flick janë mundur të hedhin në
Neuer thyen heshtjen, konfirmon të ardhmen Manuel Neuer vazhdon tw konfirmojw qwllimin e tij pwr tw qendruar t e Bayern Munchen. Marrëveshja aktuale e Neuerit m
Divorcohet Manuel Neuer, mbetet "single" pas tre viteve martesë Në verën e vitit 2017, Manuel Neuer (33) dhe Nina Neuer (26) e kurorëzuan dashurinë e tyre duke u martuar. Ndërsa "Bi
Neuer në Serie A? Gardiani i portës së Bayern Munchen dhe kombëtares gjermane mund të "divorcohet" nga ekipi aktual pas shumë viteve. S
E zbulon media franceze, Manuel Neuer drejt gjigantit të Seria A Firma me Alexander Nubel nuk është pritur aspak mirë nga kapiteni i Bayern Munich, Manuel Neuer. Gjermani e ka shpreh
ZYRTARE/ Bayern Munchen nënshkruan me "Neuerin" e ri Bayerni ka gjetur zëvendësuesin e Neuer. Ai është Alexander Nübel. Klubi ka bërë të ditur se Alexander Nübel do t’i b
Neuer: Flick po bën një punë shumë të mirë Bayerni i Mynihut duket se e ka kaluar krizën e fillimsezonit. Bavarezët kanë fituar 8 nga 10 sfidat e fundit në të gjit
Neuer i beson Flick: Po bën një punë fantastike Bayerni i Mynihut duket se e ka kaluar krizën e fillimsezonit. Bavarezët kanë fituar 8 nga 10 sfidat e fundit në të gjit
Shorti e Champions, reagon Neuer: Chelsea është i rrezikshëm Manuel Neuer e ka komentuar shortin e Ligës së Kampionëve, veçanërisht përballjen mes Chelseas dhe Bayern Munich. Por
Neuer vendos dorën në "zjarr": Gjermania do jetë patjetër në Evropian Kapiteni i Kombëtares së Gjermanisë, Manuel Neuer, ishte ai që u paraqit përballë mediave nga grumbullimi i "Pancerave",
Rikthimi i Guardiolas te Bayerni, kjo është përgjigja befasuese e Neuer Bayern Munchen prej 10 ditësh ka mbetur pa trajner pas largimit nga stoli bavarez i Niko Kovac.Mediat por së fundmi edhe
Neuer kritikon skuadren: Nuk është ky Bayerni Lëkunden pozitat e trajnerit të Bayernit të Mynihut, Niko Kovac. Kroati, i cili i shpëtoi shkarkimit vitin e kaluar p
Ter Shtegen apo Neuer, Low merr vendimin për ndeshjet e tetorit Gjermania ka në prgram dy ndeshje gjatë tetorit. Fillimisht, do të zhvillojë ndeshjen miqësore ndaj Argjentinës më 10
Tottenham – Bayern Munchen, formacionet zyrtare: Të dyja skuadrat kërkojnë fitore Tottenham dhe Bayern Munchen takohen në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Këto ja
"Lufta" Ter Stegen-Neuer, presidenti i Bayernit kërcënon Gjermaninë Nëse nuk do të ishit në dijeni, ekziston një betejë e plotfuqishme për fanellën Nr.1 ​​të Gjermanisë tani.
Debati për portën e Gjermanisë, Ter Stegen thumbon sërish Neuer Marc Andre Ter Stegen ka reaguar sërish pas deklaratave të Manuel Neuer se titullari i portës së Gjermanisë është ai sep
Neuer i kundërpërgjigjet Ter Stegenit: Mendo më shumë për grupin Manuel Neuer, kapiten i përfaqësueses gjermane, iu përgjigj deklaratave të zëvendësuesit të tij, Marc André ter Stegen,