999 rezultate për

neuer

Kolegët votojnë Buffon si më të mirin e të gjitha kohërave Dianlugi Buffo është votuar si portieri më i mirë i të gjitha kohërave, na një juri e kolegëve të tij. Në mesin e kët
ZYRTARE/ Ky është portieri më i mirë në botë për vitin 2020 FIFA është duke e mbajtur ceremoninë “The Best” në selinë e saj në Cyrih. Çmimin “portieri më i mirë i vitit 2020” e
U shkatërruan nga Spanja, Neuer: Sot e kuptova çfarë kanë përjetuar brazilianët Gjermania ka pësuar humbjen më të thellë në 89 vitet e fundit. Pancerat u mposhtën nga Spanja me rezultat 6-0 në ndes
Formacionet zyrtare, Lokomotiv Moscow-Bayern Bayern luan në transfertë ndaj Lokomotivës së Moskës. Bavarezët vijnë favoritë në këtë përballje, teksa në ndeshjen e
Manuel Neuer filmohet duke kënduar këngë nacionaliste kroate (VIDEO) Kapiteni i Bajern Mynihut dhe i kombëtares gjermane në futboll, Manuel Neuer, u filmua duke kënduar një këngë të diskutu
Pasardhësi i Neuer finalizon kalimin te Bayern, përfundon testet mjekësore Portieri 23-vjeçar tani ka kaluar formalitetet, siç ishin testet mjekësore Nübel nënshkroi një kontratë pesë-vjeçare
Ka fituar pafund, Neuer stërvitet me trofeun e Bundesligës (VIDEO) Manuel Neuer ka fituar për vitin e 8-të radhazi titullin kampion në Bundesliga. "Daily Mail" ka publikuar videon spec
Strakosha kalon edhe Neuer, renditet ndër 20 portierët më të shtrenjtë Strakosha kalon Manuel Neuer. Kjo, në bazë të një renditjeje që ka bërë së fundmi Observatori i Futbollit i Qendrës Ndër
ZYRTARE/ Neuer i jep fund spekullimeve, rinovon me Bayernin Portieri gjerman ka rinovuar kontratën deri në vitin 2023 me Bavarezët. Gjatë muajve të fundit u përfol për një largi
Neuer nuk e zgjat shumë, pas ndarjes nga bashkëshortja fillon lidhje të re me një 19 vjeçare Portieri i Bayern Munchen, Manuel Neuer ka filluar një lidhje të re me një lojtare hendbolli 19 vjeçare, 4 muaj pasi u n
Neuer kërkon që futbollistët të jenë të përgjegjshëm kur të rinisë sezoni Kapiteni i Bayern Munichut, Manuel Neuer, thotë se lojtarët e Bundesligës duhet të jenë sa më të kujdesshëm kur t rinisë
"France Football" plas bombën: Juventusi transferon Neuerin Neuer është pjesë e Bayernit që nga viti 2011, kur ai u transferua te gjigantët e Bundesligës nga Schalke. France Foo
Përmirësohen raportet, Bayern dhe Neuer afër marrëveshjes Drejtori sportiv i Bayern, Hasan Salihamidzic, ka dhënë disa komente mbi planet e bavarezëve për merkaton e verës. Nj
Neuerin nuk e mban vendi: Nuk është ky Bayerni që njoh Manuel Neuer deklaroi në një intervistë për prestigjiozen gjemane "Bild" se ka mbetur i zhgënjyer nga fakti që nga klubi
Kërkesa të shumta për Neuer, e ardhmja e portierit në "ajër" Manuel Neuer dhe Bayern Munchen nuk kanë vendosur asgjë sa i përket të ardhmes së gardianit. Neuer, është duke bërë t
Ashtu sic pritej, Neuer refuzon riovimin, skuadra e Premier League në sulm E ardhmja e Manuel Neuer mund të mos ketë më si mburojë fanellën e Bayernit të Mynihut. Portieri gjerman, i cili sivj
Ka ardhur momenti për ti thënë lamtumirë Bayernit? Neuer drejt Premier League Ekipi i Bayern Munchen sezonin e ardhshëm mund të jetë pa portierin legjendar, Manuel Neuer. Sipas raportimeve nga Gj
Neuer: Jemi të privilegjuar, duhet të pranojmë ulje page Kapiteni i Bayern Munich dhe Gjermanisë, Manuel Neuer ka theksuar se futbollistët e ditës moderne bëjnë pjesë në një gru
Dalin formacionet zyrtare, Chelsea-Bayern Chelsea pret në shtëpi në ndeshjen e parë të Champions Bayern. Lampard dhe Hans-Dieter Flick janë mundur të hedhin në
Neuer thyen heshtjen, konfirmon të ardhmen Manuel Neuer vazhdon tw konfirmojw qwllimin e tij pwr tw qendruar t e Bayern Munchen. Marrëveshja aktuale e Neuerit m