999 rezultate për

netta

Pasi i mori vendin e parë, vajza "pulë" sulmon Elenin Pasi deklaroi se ka marrë kërcënime me jetë nga Shqipëria, Netta Barzilai, fituesja e Eurovizion, ka thumbuar keq Elenin
Fitoi Euroviozionin, Netta merr kërcënime nga shqiptarët Kënga u bë mjaft e famshme falë imitimit të pulës gjatë vijës muzikore dhe të shumtë ishin ata që e cilësuan si vajza-pu
Kush është Netta, “vajza-pulë” që fitoi Eurovisionin? Kënga u bë mjaft e famshme falë imitimit të pulës gjatë vijës muzikore dhe të shumtë ishin ata që e cilësuan si vajza-pu
Merr çmimin e parë por për pak thyen qafën, incidenti në Eurovizion (VIDEO) Eurovizionin këtë vit e fitoi këngëtarja nga Izraeli Netta Barzi. Por menjëher pas marrjes së çmimit dhe performancës
De Biasi “nënkampion” në sondazhin e Sportmediaset Trajneri i Kombëtares u rendit i dyti duke marrë 31% të votave, duke u vlerësuar kështu për arritjen e tij me Shqipërinë
Ferrari F12 Berlinetta SG50 me 740 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Me rastin e 50-vjetorit të pavarësisë së Singaporit (9 gusht), Ferrari përgatiti një model të veçantë të bazuar në model
Shokon ish-ministri italian: Kur do ta vrisni Merkelin? Një video në të cilën shfaqet ish-ministri italian Renato Brunetta, është duke bërë xhiron e botës. Brunetta flet me
Ferrarin F12 Berlinetta motor me 795 kuaj fuqi (FOTO LAJM) PP-Performance miraton paketën e fundit prej 14 999 euro për risitë e reja që do të sjellë Ferrarin F12 Berlinetta. Pake
Ferrari F12 Berlinetta, ja super-makina e Balotellit (FOTO LAJM) Mario Balotelli u nis nga Brescia për në Liverpool. Sulmuesi italian do të jetë futbollisti i ri i "The Reds" dhe nesër
Ferrari i së ardhmes (FOTO-LAJM) Një tjetër Ferrari i së ardhmes është sjellë nga projektuesi Dejan Hristov. Quajtur Ferrari CascoRosso, ky koncept i veç
Sekretari i Mbrojtjes: Njerëzve nuk u duhen armët e gjahut Sekretari amerikan i mbrojtjes Leon Panetta gjatë një vizite në bazën ushtarake amerikane në Itali është shprehur se vet
Panetta kërkon testi moral për zyrtarët e ushtrisë Sekretari amerikan i Mbrojtjes Leon Panetta i ka kërkuar shefit të Forcave të Armatosura, gjeneralit Marin Dempsey që zy
Skandali “Petraeus”, edhe një gjeneral nën hetim Pentagoni po heton kryekomandantin amerikan në Afganistan, John Allen për dërgim të mundshëm të mesazheve “të papërshtat
80 metra vrap dhe ... gooool (VIDEO) Serie B italiane po bën xhiron e botës në internet. Jo për cilësinë dhe emrat e mëdhenj që luajnë aty por për një gol sp
Panetta reagon për sulmin e Izraelit ndaj Iranit Sekretari amerikan i mbrojtjes Leon Panetta deklaron se Shtetet e Bashkuara nuk besojne se Izraeli ka marrë vendimin e t
Largimi i Assad i pashmangshëm Sekretari Amerikan i Mbrojtjes, Leon Panetta, deklaroi se largimi i Bashar al-Assad nga pushteti është i afërt dhe i pas
Sulmet amerikane me avionë pa pilotë do të vijojnë në Pakistan Sulmet amerikane me avionë pa pilotë do të vazhdojnë në Pakistan. Sekretari amerikan i mbrojtjes Leon Panetta gjatë një
Flota amerikane drejt Paqësorit Rreth 60% e flotës ushtarake amerikane do të zhvendoset në zonën e Paqësorit brenda vitit 2020. Deklarata vjen nga Sekre
Valentina Monetta: Suus, kënga ime e preferuar (VIDEO) Gazetari Ermal Peci vazhdon te ndjeke gjithcka cfare ndodh me atmosferen pergatitore per netet e medha gjysmefinale dhe
Barak-Panetta, diskutime mbi Iranin Ministri i Mbrojtjes së Izraelit, Ehud Barak takoi në Pentagon Sekretarin amerikan të Mbrojtjes, Leon Panetta ku në qend