999 rezultate për

neto

"O punëtor i palodhur", Rama mësyn ushtrinë e trolleve në konferencën LIVE (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama shquhet për kujdesin e tij me imazhin në rrjete sociale, për të cilin është përfolur gjithnjë se k
Identifikohen dy bashkëpunëtorët që morën pjesë në ekzekutimin e Beqirajt 12 persona janë shoëruar në komisariatin e policisë lidhur me ekzekutimin e 31-vjeçarit Tauland Beqiraj në Vlorë. Ndë
Policia i "çeli" gojën, kush është bashkëpunëtori që fundosi "të fortin" e Myslym Shyrit gjergj cukali është lënë në burg ditën e sotme për vendosjen e lëndës eksplozive në një makinë në Kamzë. Ka qenë një
Artan Hoxha: Si u fajësua si bashkëpunëtor pa fakte emigranti me pasaportë amerikane Pesë vjet nga vrasja e Nelgert Patës, ngjarja mbetet ende pa autor. Gazetari Artan Hoxha thotë se vrasja e Patës në Fier
Zhvatën pacientët te Sanatoriumi, lihen të lira dy nga bashkëpunëtoret e Tires Gjykata ka liruar nga burgu dy infermierët e Shefqet Ndroqit të cilat akuzohen si të përfshia në skemën e korrupsionit t
Punëtorët ranë nga skela teksa punonin, arrestohet pronari i shtëpisë Banesa po punonin dy punonjësit që ranë ditën e djeshme nga skelat në Ishull Lezhë, është vënë në pranga nga Policia.
Dy punëtorët bien nga skela në Lezhë Dy punëtore kanë rënë nga skela teksa punonin në Lezhë. Ata janë dërguar menjëherë me urgjencë në spital ku po marri
Rama përshëndet në turqisht punëtorët në Laç: Merhaba Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në kanstierin e ndërtimit të spitalit të ri që do të ndërtohet në Laç, pasi ndërtesa e
Hiqeshin si administratorë banke dhe vidhnin lekë: Arrestohet 36 vjeçarja, në kërkim bashkëpunëtori Policia e Tiranës ka arrestuar një 36 vjeçare si dhe ka shpallur në kërkim një person për mashtrim. Sipas njoftimit t
Gjenden brenda shpellës trupat e 13 shtetasve turq të vrarë nga militantët kurdë Forcat turke kanë gjetur trupat e 13 shtetasve turq të rrëmbyer nga kryengritësit kurdë në Irakun verior. Lajmi është bë
Drogë në trungjet e pemëve, arrestohen dy shqiptarët në Itali Arrestohen për drogë dy shqiptarë në Itali. Ata kishin zgjedhur një trung peme për të fshehur kokainën që do të shitej n
Berisha nxjerr pamjet ku punëtori dhunohet nga dy policët (VIDEO) Ish-kryministri i Shqipërisë Sali Berisha ka publikuar pamjet ku shihet se si dy efektivë të Policisë së Shtetiti dhunoj
Punëtor i thjesht por jetonte si sheik, shqiptari kapet me kokainë e dhjetëra mijëra euro Pasi e ndoqën atë, me dyshimin se kishte rol në disa shitje të drogës që ndodhën ditët e fundit në Como dhe përreth, kar
Diferenca mes të qenit punëtor dhe i varur nga puna Të punuarit fort mund t’ju sjelli përfitime apo ngritje në detyrë. Por edhe, mund t’ju dëmtojë edhe shëndetin apo të pri
Bie nga kati i dytë i banesës së tij, vdes në vend punëtori Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Vorë, ku një 60 vjecar është rrëzuar nga kati i dytë i banesës. Si p
Lajme pozitive për Barcelonën, Messi gati për ndeshjen e nesërme Lajm i mirë për Barcelonën dhe trajnerin Ronald Koeman. Lionel Messi, i cili u pezullua me dy ndeshje, pasi goditi kundë
Rrëzohet punëtori në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital Një punëtor është rrëzuar nga lartësia teksa po punonte në një pallat, e si pasojë është dërguar në spital. Sipas njo
Tragjike: Kamioni shtyp 15 punëtorë që ishin duke fjetur në rrugë (VIDEO) 15 punëtorë emigrantë që ishin duke fjetur afër rrugës, u shtypën për vdekje këtë mëngjes nga një kamion në një incident
I dhuroi fanellën punëtorit, Thiago Silva mund të dënohet Mbrojtësi i Chelseat, Thiago Silva, mund të dënohet nga Federata angleze shkaku i thyerjes së rregullave anti-COVID-19.
Bie nga lartësia punëtori në Tiranë, dërgohet me urgjencë drejt spitalit Pasditen e sotme në Tiranë një punëtor i cili po punonte në lartësi ka rënë duke u lënduar. Burimet zyrtare bëjnë