999 rezultate për

netflix

Golden Globes 2020: Lista e plotë e fituesve Është mbajtur mbrëmë edicioni i 77-të i ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Golden Globes”. Fituesit, të cilët i parapr
Publikohet lista e plotë e nominimeve për "Golden Globes 2020" Janë publikuar të gjitha nominimet për “Golden Globes 2020”, ceremoni kjo që është një tregues i rëndësishëm për filmat
"La Casa de Papel" gati të lançojë 3 sezone të reja Ndërsa ne jemi në pritje të sezonit të katërt të "La Casa de Papel " që do dalë në fillim të vitit 2020 në Netflix, po p
Dojna ngel pa fjalë, zbulon sozinë e saj në Netflix (VIDEO) Me siguri të gjithë e keni vënë re se moderatores Dojna Mema i pëlqen të luajë me look-un e saj. Së fundmi, ajo është
Neymar aktor, futbollisti bëhet pjesë e kastit të serialit më të njohur (VIDEO) Ylli brazilian i futbollit, futbollisti Neymar është konfirmuar se do të jetë pjesë e kastit të një prej serialeve më të
Filmi i ri horror në ‘Netflix’ është makthi më i keq i çdo prindi Një film i ri ka arritur në platformën online për filma ‘Netflix’ me llojin e skenave që do iu bëjë të ftohtë me të gjit
Gjak, llogari Netflixi, diploma false: 25 gjëra që mund t’i blesh online Me zhvillimin e teknologjisë dhe internetit, përpos të tjerave, u krijuan edhe Dark Web (rrjetet e errëta), ku mund të g
Netflix më shumë se kurrë në konkurrencën e artit të shtatë Netfilx vazhdimisht po mundohet të bëhet pjesë e gjigantëve të kinemasë amerikane, të cilët së shpejti duhet të rishikoj
Diletta Leotta me një dokumentar rreth zakoneve seksuale (FOTO LAJM) "Netflix" ka zgjedhur gazetaren italiane Diletta Leotta për një dokumentar të përqendruar në zakonet seksuale në botë.
Më në fund, Bihter qesh sërish Më në fund një lajm i mirë për ndjekësit e aktores së famshme turke, Beren Saat. Postimi i aktores që mbahet mend për ro
Marrëzia s'ka fund, kjo është sfida online që merr jetë njerëzish (FOTO LAJM) Policia në shtetin amerikan Utah ka marrë një hap të pazakontë, duke iu kërkuar banorëve të mos ngasin makinat me sytë e
Gjigandi Netflix, serial për arkitektin që po projekton Teatrin e Ri Kombëtar në Tiranë Arkitekti i famshëm danez Bjarke Ingels, projektuesi i ndërtesës së re të Teatrit Kombëtar në Tiranë, i cili në vitin 20
Vdes aktori i ''House of Cards'' Aktori i House of Cards, Reg E. Cathey ka vdekur në moshën 59 vjeçare. Aktori, që luajti Freddy Hayes në dramën polit
Gabimet që Netflix bëri në "Narcos", Juan Pablo: Eskobar ishte ndryshe Është ndër figurat më të njohura në mbarë botën, megjithatë aq sa flitet për të aq edhe gabohet në faktet lidhur me Pabl
Tjetër akuzë e rëndë për aktorin: Më përdhunoi në gjumë Nuk kanë të mbaruar akuzat për përdhunime dhe ngacmim seksual për aktorin Kevin Spacey. Kompania e filmave Netflix k
Gabimet që Netflix bëri në "Narcos", Juan Pablo: Eskobar ishte ndryshe Është ndër figurat më të njohura në mbarë botën, megjithatë aq sa flitet për të aq edhe gabohet në faktet lidhur me Pabl
Fast.com, aplikacioni më i ri për matjen e 4G tashmë në Android Netflix pasi ka lançuar webfaqen e saj e cila mat shpejtësinë e internetit, tashmë Netflix tani ka lançuar edhe aplikaci
Ja tre shqiptarët e serialit amerikan (FOTO LAJM) “Class of thë Vampires” quhet seriali që do të marrin pjesë tre shqiptarë. Seriali do të shfaqet në Netflix. Protagon
Zuckerberg sfidon Gates: Hedh mbi kokë kovën me ujë (VIDEO) Mark Zuckerberg ka pranuar sfidën e lsëshuar nga guvernatori i New Jersey-t Chris Christie. Themeluesi i Facebook ka mar
Kompania që i lë punëtorët të pushojnë sipas dëshirës Kompania amerikane Netflix, vlera e së cilës në bursë është 6 miliardë dollarë, ka vendosur që punëtorëve të saj të mos