999 rezultate për

nesh

Ky është lojtari 37 milionësh që firmosi me PSG Paris Saint-Germain vazhdon me përforcime për sezonin e ri. Paris Saint-Germain së fundmi ka zyrtarizuar edhe përforc
Sot bëhen gjashtë vite që Xhaferi nuk është mes nesh Sot, më 15 gusht, bëhen gjashtë vjet nga vdekja e veprimtarit dhe politikanit shqiptar nga Maqedonia, Arbër Xhaferi.
"Ritvani" brenda nesh Nga Emirjon Senja Nje ngjarje si ajo e Selenices te trondit pa mase, aq sa fillon mendon automatikisht mos ke nd
Sonte përballje titanësh, Real Madrid pret Milanin në "Santiago Bernabeu" Sonte në “Santiago Bernabeu” mund të shihni një ndeshje unike. Në fushën e këtij mitiku të kryeqytetit spanjoll do të zb
Telenovela që ka fiksuar shqiptarët, historia e vërtetë e Kosemit: Gruaja që vdiq se donte pushtet Sulltanesha Kosem është shndërruar në një personazh televiziv të dashur për shqiptarët dhe shumë prej tyre po njihen me
S'do t'a njihni, sulltanesha Hyrrem bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Aktorja turke Meyrem Uzerli u bë e njohur për publikun shqiptar për shkak të rolit të saj si 'sulltanesha Hyrrem' në ser
Sulmuesi "40 milionësh" merret falas nga Atletico Madrid Skuadra spanjolle, Atletico Madrid ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Sportingun për transferimin e Gelson Martins
Juventus "godet" sërish, objektiv 100 milionësh Transferimi i Ronaldos te klubi i Juventus për një shumë 105 milion euro bëri shumë bujë në media madje vazhdon të komen
Osmani: Serbinë e mundëm por sot disa brenda nesh po na rrezikojnë Deputetja nga radhët e LDK-së, Vjosa Osmani ka kujtuar 22 korrikun e vitit 2010 kur Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë d
I shpëtoi përjashtimit, ja çfarë sanksionesh rrezikon Milani Anulimi i vendimit për të përjashtuar Milanin nga Europa Leagues, nuk do të thotë që kuqezinjtë nuk i presin sanksionet.
Përpiquni të mos qeshni, pozat e dështuara të këtyre modeleve bëhen hit (FOTO LAJM) Sidomos ditëve të sotme është e vështirë që të mos shohësh cdo lloj fotografie apo cdo lloj vajze të bëhet modele. Në
“Luaneshë”, Luana elektrizon rrjetin dhe jo pa arsye (FOTO LAJM) Luana Vjollca së fundmi është kthyer në një personazh shumë të komentuar, sidomos për format e saj bombastike. Ama p
Deschamps: Jemi gati për t'u përballur me Belgjikën Më datën 10 korrik do të luhet gjysmëfinalja e parë e Botërorit “Rusi 2018”, ku përballë njëra-tjetrës do të jenë Franca
U akuzua për trafikim organesh: Abidal u mbyll gojën të gjithëve (FOTO LAJM) Në mediat spanjolle ditën e djeshme po qarkullonte një lajm i rëndë për klubin e Barcelonës në lidhje me Erci Abidal, i
Haradinaj sfidon deputetët: Bllokojeni po mundet 53 milionëshin Kryeministri Ramush Haradinaj ka replikuar ndaj të gjithë shefave të grupeve parlamentare në Kuvend ku iu tha se askush
Skandal te Barcelona, dyshohet për trafikim organesh Në mediat spanjolle po qarkullon një lajm i rëndë për klubin e Barcelonës në lidhje më një nga lojtarët e saj. Bëhet
Hummels: Jemi kthyer në rrugën e duhur Qendërmbrojtësi i Gjermanisë, Mats Hummels, ka thënë se atmosfera në skuadër është rikthyer pas disfatës së pësuar në nd
A është kjo femra më e fuqishme në botë? Tërheq trenin 22 tonësh (VIDEO) Darya Nesterova ka treguar se i ka muskujt e fuqishëm, duke tërhequr trenin e rëndë 22 tonelata, brenda të cilit ishin e
Dita e dytë e Botërorit sjellë përplasje "titanësh", Salah vs Suarez – Ronaldo vs Iniesta Kampionati Botëror, ka filluar dje me fitoren e Rusisë kundër Arabisë Sauditë (5-0), ndërsa do të vazhdojë sot me tri sf
Mavraj: Kosova ishte superiore ndaj nesh, do të reagojmë ndaj Ukrainës Mbrojtësi Mërgim Mavraj doli sot në konferencën për shtyp ku foli për humbjen e shëmtuar ndaj Kosovës si dhe për sfidën