999 rezultate për

neser

Dashamir Shehi: Që nesër do të shkoja në zgjedhje! Dashamir Shehi i ftuar në intervistën e mbrëmjes në RTV Ora foli teksa foli për sistemin zgjedhor u shpreh me ose pa kët
Meta dorëzon nesër te Krimet e Rënda padinë ndaj Dvoranit Ilir Meta ka vendosur ta depozitojë personalisht kallëzimin penal për kreun e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi Ardian
Deschamps: Ndaj Shqipërisë të motivuar Teksa gjendemi në prag të ndeshjes së Kombëtares me ekipin francez, (një ndeshje që luhet nesër në orën 20:45 në stadium
Varane: Franca vjen për fitore! Kapiteni i Francës, Raphaël Varane kërkon që përfaqësuesja e tij të bëjë një ndeshje të mirë të dielën kundër Shqipërisë
Nuk lejohen as fara e as ujë, zbulohen masat e marra për Shqipëri-Francë Stadiumi i ri kombëtar, i cili nisi si “Air Albania Stadium”, por pritet që të mbajë emrin “Air Albania”, do të inauguro
Plane për në fundjavë? Njihuni më parë me parashikimin e motit (FOTO LAJM) E shtunë, 16 nëntor 2019. Parashikimi i Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit Priten reshje të do
Rezolutë për në Kuvend, nesër pritet qëndrimi i PS për Kushtetuesen Ditën e nesërme pritet që në orën 10:00 Kuvendit të mblidhet në një seancë të jashtëzakonshme për të diskutuar mbi funks
Vedat Muriqi emocionon me fjalë drejtuar shokëve të tij të kombëtares Mungesa e madhe e Kosovës për ndeshjen ndaj Republikës së Çekisë është Vedat Muriqi. Muriqi edhe pse fillimisht u gru
Protestë e madhe tek Astiri, nesër nis shembja e banesave Sipas informacioneve mësohet se nesër në mëngjes që në orën 05:30, punonjësit e IKMT do të shkojnë me eksavator për të s
Protestë e madhe tek Astiri, nesër nis shembja e banesave Sipas informacioneve mësohet se nesër në mëngjes që në orën 05:30, punonjësit e IKMT do të shkojnë me eksavator për të s
Këngëtarja shqiptare ndan lajmin e hidhur: Ka ndërruar jetë babai Big Mama ka humbur babain e saj, Adi Kasami dhe lajmin e hidhur këngëtarja e njohur e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrj
Nesër takim, këto janë temat që do t’i diskutojnë LDK e Vetëvendosje Grupet punuese të Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, nesër në mesditë vazhdojnë takimet ku do të dis
Nesër KQZ-ja shpall rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve në Kosovë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë të ditur se nëse nuk ka ndodnjë ankesë në PZAP dhe Gjykatën Supreme, atëhërë nesë
Prindër: Hiqeni urgjent telefonin nga duart! 1. Nesër, fëmijët tuaj mund të kenë probleme me zhvillimin social Mungesa e vëmendjen së prindërve jo vetëm që ndikon
ATENTATI/ Analisti: Nesër do mësoni emrin e njërit prej vrasësve me pagesë I ftuar në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan, analisti Lorenc Vangjeli thotë se ditën e nesërme pritet të bëhet p
Ky është moti për ditën e nesërme, qytetet që do të goditen nga shtrëngatat e shiut Moti për ditën e nesërme në Shqipëri do të vijojë të dominohet nga reshjet e shiut. Në disa qarqe të vendit pritet që të
Nëntori nis frikshëm, nesër bëhuni gati për shtrëngata Ditët me diell morën fund! Kjo e dielë do të nisë me reshje shiu e shtrëngata, të cilat pritet të jenë intensive në qark
Zaev: Shpresoj se do të gjejmë zgjidhje për rritjen e pagave në arsim Kryeministri Zoran Zaev deklaroi se nesër, së bashku me ministrin e Arsimit dhe Shkencës, Arbër Ademi do të takohen me p
Palmer nesër mbërrin në Kosovë Zëvendës ndihmësi i sekretarit të Shtetit i SHBA-ve, njëherësh Përfaqësues Special i sekretarit të Shtetit për Ballkanin
Harrojini ditët me diell, nesër nisin reshjet e shiut Ditët e ngrohta dhe me diell po u vjen fundi. Duke filluar nga dita e nesërme, reshjet e shiut do të jenë prezente n