999 rezultate për

nepermjet

"Urime, keni fituar 700 mijë dollarë", Policia apel qytetarëve për kujdes Njësia për Hetimin e Krimeve kompjuterike i vjen në ndihmë qytetarëve, për parandalimin e mashtrimeve nëpërmjet aplikaci
Zbulohet më në fund? Për cilin televizion "tradhtoi" Xhemi Shehu "Portokallinë" (FOTO LAJM) Largimi i Xhemi Shehut nga spektakli i humorit "Portokalli", ishte për shumë kohë temë diskutimi derisa moderatorja e ko
Çekia tronditet nga trukimet, arrestohet zv. presidenti i Federatës dhe shkrihet Komisioni i Gjyqtarëve Futbolli çek është tronditur rëndë nga një skandal trukimesh, i cili ka sjellë arrestimin e personave me peshë në këtë i
U kap duke përgjuar në Tiranë, gjykata jep vendimin për iranianin Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për iranianin i cili u kap dy ditë më parë në Tiranë me akuzën e përg
Grabitet vila luksoze e CR7 (FOTO LAJM) Policia po heton për një hajdut që ka hyrë në shtëpinë e futbollistit Cristiano Ronaldo në Madeira. Mediat e huaja r
Challandes: Kosova si shtet ka treguar se mund t’i përballojë situatat e vështira Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është paraqitur në konferencë për shtyp, para ndeshjes me Maqedoni
Pastrim rrënjësor i organizmit, çfarë të bëni dhe kur Një mënyrë e thjeshtë dhe praktike për të hequr toksinat nga trupi është gjithmonë e mirëpritur dhe sa më e thjeshtë mën
Zbuloni të ardhmen tuaj nëpërmjet këtij testi Nëse do tregoheni të drejtë kjo do të ju thotë shumë të vërteta për të ardhmen tuaj. 1 – Cila është ngjyra që ju pël
Zbuloni si të humbisni peshë nëpërmjet yndyrnave të shëndetshme Shohim se ekspertët janë të ndarë. Disa thonë të ketë sasi të yndyrave në dietë disa të tjerë i kanë shmangur totalisht
VOA për "Bello": Si i pastronte paratë grupi kriminal nëpërmjet sistemit kinez Një organizatë kriminale e përbërë nga shqiptarë, e konsideruar si një nga rrjetet më aktive të trafikut të kokainë në E
Një yll, Adrola i bën të birit dhuratën më të veçantë (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një nga nënat më seksi shqiptare dhe padyshim Troi duhet të ndihet shumë krenar për nënën e tij. M
Sa persona fituan betejën me COVID-19 në 24 orët e fundit? Gjatë 24 orëve të fundit, 65 qytetarë e kanë fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet nj
Një i arrestuar dhe një vajzë nën hetim, si i zhvatën 16 mijë euro nëpërmjet shantazhit të riut Nje person eshte arrestuar dhe nje vajze e re po hetohet e lire, me akuzen e shantazhit dhe kanosjes per dhenie pasurie
Vjosa Osmani e prerë: Marrëveshja me Serbinë duhet të kalojë nëpërmjet Kuvendit Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takime të ndara ambasadoren finlandeze Pia Stjernval dhe shef
Në një lidhje me Ibrën, flet për herë të parë Diletta Leotta Prej disa kohësh është folur për një flirt mes Diletta Leotta-s dhe Zlatan Ibrahimovic. Në fillim ka ardhur videoja e
Coutinho zbulon të ardhmen nëpërmjet rrjeteve sociale Ylli i Barcelona-s, Philippe Coutinho, ka dhënë disa sinjale në lidhje me të ardhmen e tij nëpërmjet rrjeteve sociale.
Korona transmetohet nëpërmjet ajrit? Çfarë thonë ekspertët Disa shkencëtarë besojnë se ka dëshmi në rritje të transmetimit ajror të virusit korona. Sipas Organizatës Botërore t
Kërcënime dhe para për të votuar, Prokuroria tregon problemet në zgjedhje Prokuroria Themelore Publike (PTHP) ka njoftuar se qytetarët kanë raportuar një sërë parregullsish gjatë procesit zgjedh
"Ishulli mbi Osum në 3D, si u tall Rilindja me beratasit" (VIDEO) Publicisti Namir Lapardhaja ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka kritikuar Qeverinë Rama për projektin e
Teknologjia Digjitale për Trashëgiminë Kulturore (VIDEO) Trashëgimia kulturore, si aseti më i madh kombëtar, jo vetëm duhet ruajtur por edhe duhet promovuar. Gjithmonë e më shum