999 rezultate për

nepermjet

E pranon Manastirliu: Shqiptarët do të pajisen me pasaportë pas vaksinimit anti-covid Shqiptarët do të pajisen me një "pasaportë" pas vaksinimit anti-covid. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu u
WhatsApp në telashe, Turqia nis hetimet për versionin e ri Autoritet turke kanë nisur hetimet për versionin e ri të WhatsApp-it, i cili kërkon që të ndash më shumë të dhëna me Fac
E "tradhtoi" gruaja, policia zbuloi vendndodhjen e 43 vjeçarit në Vlorë nëpërmjet Facebook Për dhjetë vjet, ai ishte në kërkim dhe përfundimisht policia e gjeti edhe falë fotove të postuara në Facebook nga gruaj
Bino: Po punojmë për gjurmim të rasteve të reja nëpërmjet aplikacioneve në telefon Në mbledhjen e sotme të Komitetit të Ekspertëve ku nuk munguan as ekspertët turq, shefja e departamentit të sëmundjeve i
E kishin mbajtur të fshehtë! Don Phenom po bëhet baba për herë të parë (FOTO LAJM) Don Phenom dhe partnerja e tij po bëhen prindër për herë të parë! Këtë lajm e ka konfirmuar vetë partnerja bukuroshe
Mund të jeni duke i folur fëmijës në mënyrën e gabuar, një udhëzim për prindërit dhe mësuesit Komunikimi me fëmijën shpeshherë, kthehet në një sfidë për prindërit dhe mësuesit. Në përpjekje për ta mbajtur fëmijën n
Mos tejkaloni masën, teprimi i vitaminës C jep këto efekte Vitaminat që treten në ujë nuk depozitohen në trup, ndërsa ato që treten në yndyrë, po. Vitamina C futet në kategorin
Qeveria me "dorë të hekurt" kundër memeve: Gjobë dhe burg për shkelësit Memet dhe postimet në rrjete sociale prej kohësh janë kthyer në një opozitë shumë të fuqishme jo vetëm në vendin tonë, p
COVID-19/ Manastirliu jep lajmin e mirë: Familjarët mund t’i shohin pacientët e shtruar në spitale Një lajm i mirë është dhënë nga ministrja Manastirliu për familjarët e pacientëve të prekur nga COVID-19 të shtruara në
E martuar dhe e arsimuar, si ra në grackë 25 vjeçarja nga Gramshi nëpërmjet Instagramit Bota virtuale është e pasigurt. Por të rinjtë shqiptarë as që pyesin për rreziqet që mbart komunikimi me të panjohur. Të
Konspiracionisti: Celularët e tipeve të fundit mund të shkaktojnë edhe vdekjen Konspiracionisti Alfred Cako këtë të diel, ishte i ftuar në “E Diell”. Këtë herë Cako foli në lidhje me celularët e t
Lojëra fati në celular, arrestohet 46 vjeçari Policia e Skraparit ka vënë në pranga një 46-vjeçar pasi pas një kontrolli kryer nga efektivët, është kapur në ambiente
Filipçe jep lajmin e madh: Vaksinën anti-Covid do ta marrim në fillim të vitit të ardhshëm “Pritjet janë që vaksinën kundër coronavirusit, Maqedonia e Veriut ta marrë në muajt e parë të vitit të ardhshëm”. Kë
Testoni inteligjencën tuaj nëpërmjet kësaj enigme, gjeni cili është çelësi i duhur Nëpërmjet këtij testi do të testoni inteligjencën dhe aftësinë për të zbatuar atë që psikologu Edward De Bono e quajti “
Manastirliu tregon vendimin: Do sigurojmë 1 milion e 140 mijë doza vaksina kundër COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka deklaruar se fillimisht do të vaksinohet me vaksinën anti-covid 20% e po
"Urime, keni fituar 700 mijë dollarë", Policia apel qytetarëve për kujdes Njësia për Hetimin e Krimeve kompjuterike i vjen në ndihmë qytetarëve, për parandalimin e mashtrimeve nëpërmjet aplikaci
Zbulohet më në fund? Për cilin televizion "tradhtoi" Xhemi Shehu "Portokallinë" (FOTO LAJM) Largimi i Xhemi Shehut nga spektakli i humorit "Portokalli", ishte për shumë kohë temë diskutimi derisa moderatorja e ko
Çekia tronditet nga trukimet, arrestohet zv. presidenti i Federatës dhe shkrihet Komisioni i Gjyqtarëve Futbolli çek është tronditur rëndë nga një skandal trukimesh, i cili ka sjellë arrestimin e personave me peshë në këtë i
U kap duke përgjuar në Tiranë, gjykata jep vendimin për iranianin Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për iranianin i cili u kap dy ditë më parë në Tiranë me akuzën e përg
Grabitet vila luksoze e CR7 (FOTO LAJM) Policia po heton për një hajdut që ka hyrë në shtëpinë e futbollistit Cristiano Ronaldo në Madeira. Mediat e huaja r