999 rezultate për

neper

Konspiracionisti: Celularët e tipeve të fundit mund të shkaktojnë edhe vdekjen Konspiracionisti Alfred Cako këtë të diel, ishte i ftuar në “E Diell”. Këtë herë Cako foli në lidhje me celularët e t
Lojëra fati në celular, arrestohet 46 vjeçari Policia e Skraparit ka vënë në pranga një 46-vjeçar pasi pas një kontrolli kryer nga efektivët, është kapur në ambiente
Shpërndanin "mall" nëpër qytet, kapen dy të rinj në Korçë Policia e Pogradecit ka vënë në pranga dy persona të cilët akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike. Sipas unifo
Dalin pamjet, radhë pacientësh nëpër ambulanca para Spitalit Infektiv (FOTO LAJM) Shqipëria vazhdon të ketë raste të larta me COVID-19 ku vetëm sot janë infektuar 490 persona e 7 viktima. Ministria e
Filipçe jep lajmin e madh: Vaksinën anti-Covid do ta marrim në fillim të vitit të ardhshëm “Pritjet janë që vaksinën kundër coronavirusit, Maqedonia e Veriut ta marrë në muajt e parë të vitit të ardhshëm”. Kë
Testoni inteligjencën tuaj nëpërmjet kësaj enigme, gjeni cili është çelësi i duhur Nëpërmjet këtij testi do të testoni inteligjencën dhe aftësinë për të zbatuar atë që psikologu Edward De Bono e quajti “
Manastirliu tregon vendimin: Do sigurojmë 1 milion e 140 mijë doza vaksina kundër COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka deklaruar se fillimisht do të vaksinohet me vaksinën anti-covid 20% e po
"Urime, keni fituar 700 mijë dollarë", Policia apel qytetarëve për kujdes Njësia për Hetimin e Krimeve kompjuterike i vjen në ndihmë qytetarëve, për parandalimin e mashtrimeve nëpërmjet aplikaci
Zbulohet më në fund? Për cilin televizion "tradhtoi" Xhemi Shehu "Portokallinë" (FOTO LAJM) Largimi i Xhemi Shehut nga spektakli i humorit "Portokalli", ishte për shumë kohë temë diskutimi derisa moderatorja e ko
"Gostiste" me kanabis nëpër lokale, arrestohet i riu Policia e Lezhës ka arrestuar një 20-vjeçar, i cili u kap në një lokal duke shpërndarë lëndë narkotike. Gjatë kontrol
Punë kolosale! Transformime shokuese nëpër filma (FOTO LAJM) Filmat fantastiko-shkencorë apo qoftë dhe ata historikë kanë fuqinë që për tiu përshtatur sa më tepër përmbajtjes, shndë
Shërthen nfeksioni nëpër kopshte, mbyllen tre prej tyre ISHSH ka mbyllur një kopësht në qytetin e Vlorës, për shkak se kanë rezultuar pozitive me koronavirus4 punonjëse, 2 sani
Çekia tronditet nga trukimet, arrestohet zv. presidenti i Federatës dhe shkrihet Komisioni i Gjyqtarëve Futbolli çek është tronditur rëndë nga një skandal trukimesh, i cili ka sjellë arrestimin e personave me peshë në këtë i
Rekordi me rastet në Shqipëri, mjeku: Të infektuarit po dalin nëpër kafe Ndonëse rezultojnë të infektuar me koronavirus, qytetarët nuk duan t’ia dinë, ndërsa dalin nga shtëpia edhe kur janë me
Masat e reja anti-covid në Itali prekin të gjitha fushat përvec arsimit Festat në shtëpi ndalohen për më shumë se 6 persona, banketet mbahen me maksimumi 30 veta, njerezit nuk do të qëndrojnë
U kap duke përgjuar në Tiranë, gjykata jep vendimin për iranianin Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për iranianin i cili u kap dy ditë më parë në Tiranë me akuzën e përg
Me kitare e daulle, si e festuan në Maqedoninë e Veriut eliminimin e Kosovës (VIDEO) Maqedonia e Veriut, me disa shqiptarë në fushë, festoi mbrëmë në ndeshjen kundër Kosovës. Triumfi 2-1 me Dardanët u jep
Grabitet vila luksoze e CR7 (FOTO LAJM) Policia po heton për një hajdut që ka hyrë në shtëpinë e futbollistit Cristiano Ronaldo në Madeira. Mediat e huaja r
Challandes: Kosova si shtet ka treguar se mund t’i përballojë situatat e vështira Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, është paraqitur në konferencë për shtyp, para ndeshjes me Maqedoni
E thotë Pëllumb Pipero: Trump ka qenë i sëmurë disa ditë para se të merrej vesh nëpër media! Mjeku Pëllumb Pipero, ka komentuar në emisionin Rudina infektimin e Trump, gjestin kur presidenti hoqi maskën sapo arrit