999 rezultate për

nentorit

Si në Monte Carlo, "shqipet" skuqin Tiranën për festat e Nëntorit (FOTO & VIDEO) Festat e Nëntorit janë festuar nga të gjithë shqiptarët në mbarë botën. Këto ditë në Shqipëri janë kthyer edhe emigr
Zbërthehet rrëmbimi i "Nanit", me kë njihej ai I ekstraduar nga Kanadaja në vitin 2008, pasi ishte i dënuar për akuzën e vjedhjes me dhunë, Leonard Mehmeti, babai i tr
Granit Xhaka uron shqiptarët për festën e 28 Nëntorit (FOTO LAJM) Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka ka uruar për festen e 28 Nëntorit, duke thënë se edhe pse të shpërndarë në
Një këngë e vecantë për të uruar festat e Nëntorit (VIDEO) Edhe sivjet, Kolegji Turgut Ozal ju ka uruar shqiptarëve festat e 28 dhe 29 Nëntorit përmes nje kënge të përgatitur enka
Erjona Sulejmani ngre temperaturat në mes në nëntorit (FOTO LAJM) Modelja e famshme shqiptare, Erjona Sulejmani ka përfunduar sërish në qendër të mediave rozë. Ajo po kalon disa ditë pus
“Mallkimi i nëntorit”, a do t’i shpëtojë ndarjes lidhja juaj Në 2010-n, gazetari Devin McCandless grumbulloi të dhënat e mbi 100,000 profileve në Facebook dhe zbuloi se njerëzit nda
Thaçi si viktimë në manifestimin provokues të Emanuel Macron të 11 nëntorit! Nga Enver Bytyçi Të dielën e ardhëshme në Paris me ftesë të presidentit Macron do të mblidhen shefat më të rëndësishë
Këto janë filmat që duhet t'i shikoni gjatë nëntorit Filmat janë një pjesë e rëndësishme për adhuruesit e tyre. “Maniakët e filmave” sigurisht që presin çdo herë të ketë
Zyrtare: Porteri i Manchester Cityt merr pasaportë kosovare (FOTO LAJM) Arijanet Murqi është padyshim gardiani i së ardhmes së Kombëtares së Kosovës. 19-vjeçari pjesë e klubit të Mançester
Trump paralajmëron demokratët për Kavanaugh: Do e paguani në zgjedhjet e nëntorit Disa orë para ceremonisë për betimin e anëtarit më të ri të Gjykatës së Lartë, Presidenti Donald Trump akuzoi demokratë
Festat e Nëntorit, Vladimir Putin uron Presidentin Meta Presidenti Ilir Meta ka marrë sot një urim nga homologu i tij rus, Vladimir Putin me rastin e festës së flamurit. Me
Kida shumë sportive na e uron festën e 28 Nëntorit (FOTO) Këngëtarja e njohur Kida ka postuar disa “InstaStory” në llogarinë e saj në “Instagram”, prej ku e uron festën e 28 Nënt
Kërkohet bashkimi i Shqipërisë me Kosovën Nën brohoritjen “Me Shqipëri s’pranojmë kufi”, qytetarë nga Prishtina, Shkupi e Çamëria janë bashkuar në Morinë, kufirin
Menduh Thaçi në Kumanovë me rastin e 28 Nëntorit Sot në mëngjes me rastin e festës kombëtare të 28 Nëntorit për nder të veprimtarit të njohur të çështjes shqiptare Arif
Sela mysafir i lobit shqiptaro-amerikan Siç njofton departmenti për informim pran Aleancës për Shqiptarë, Ziadin Sela ka udhëtuar drejtë Shteteve të Bashkuara t
Kështu e festonte UÇK Festën Kombëtare të 28 nëntorit (VIDEO) Festa e “28 Nëntori” ishte dhe mbetet një ditë shumë e rëndësishme për gjithë shqiptarët. Se çfarë rëndësie ka festa
Kuvendi hap dyert për qytetarët në kuadër të 28-29 nëntorit Kuvendi i Shqipërisë në kuadër të 28-29 nëntorit hap dyert për qytetarët. Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit
Marshi i nëntorit traditë që vazhdon Edhe këtë vit mbahet marshi tradicional për nder të Ditës së Flamurit Kombëtar që organizon SHB “SYTË E SHARRIT” nga Tet
Kjo është axhenda paraprake e mbledhjes së qeverive Dy qeveritë, të Shqipërisë dhe të Kosovës do të mblidhen në Korçë, në kuadër dhe të festave të nëntorit, ku do të firmos
Ku ka si shteti: Rama i jep 5 ditë pushim administratës Qeveria u ka dhënë 5 ditë pushim administratës me rastin e festave të nëntorit dhe për shkak të një kombinimi datash.