999 rezultate për

nentetar

Flet nëna e nëntetares së vrarë në Letoni 1 vit më parë: Kur të kthehej do ndërronin nishanet Dhimbja është ende e madhe në shtëpinë e dëshmores së Atdheut, nëntetares Zarife Hasanaj. Prindërit e kanë të vështirë t
Shqipëria në zi! Homazhe për Nëntetaren e vrarë Zarife Hasanaj (FOTO LAJM) Në Pallatin e Kongreseve po zhvillohen homazhe për Dëshmoren e Atdheut, Zarife Hasanaj, e cila humbi jetën gjatë misioni
E FUNDIT/ Mbërrin në Tiranë trupi i pajetë i Zafire Hasanajt Ka mbërritur në Tiranë avioni i NATO-s, me të cilin është sjellë trupi i pajetë i Nëntetares Zarife Hasanaj që humbi jet
Pllakos zia në familje, kush ishte Nëntetarja shqiptare që humbi jetën në Letoni (FOTO & VIDEO) Paraditen e sotme një minë i ka shkaktuar vdekjen Nëntetares Zarife Hasanaj duke plagosur edhe Major Klodian Tanushin dh
Nëntetar Peci nderohet me medaljen e artë të shqiponjës Nëntetari Aleksandër Peçi, nderohet me medaljen e artë të shqiponjës. Medalja iu akordua me motivacionin: “Për aktin e s
Topalli viziton Pecin: Misioni i tij bën krenar çdo shqiptar Nëntetar Aleksandër Peci i cili mbeti i plagosur gjatë një misioni në Afganistan është vizituar gjatë ditës së sotme nga
Peci kthehet në Shqipëri, gjendja e tij e normalizuar Nëntetari Aleksandër Peci i cili mbeti i plagosur në misionin Eagle 4 në Afganistan është kthyer në Shqipëri. Pas disa d
Përmirësohet gjendja e Pecit, bisedon në telefon me Berishën Nëpërmjet një bisede telefonike të zhvilluar gjatë ditës së sotme kryeministri Sali Berisha i ka shprehur Aleksandër Pec
Kthehet në atdhe trupi i kapiten Feti Voglit Trupi i ushtarakut shqiptar Feti Vogli i cili mbeti i vrarë gjatë një misioni në Afganistan do të mbërrijë sot në Shqipë
Ahmeti ngushëllon Topin, Berishën, Topallin dhe Imamin Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim ka dërguar një telegram ngushëllimi Presidentit Topi, Kryeminsitrit Berisha