999 rezultate për

nenshtruar

Juventusi befasisht transferon yllin e Nante, fillon testet mjekësore Juventus ka filluar të planifikojë të ardhmen duke siguruar një tjetër përforcim të ri. Jean-Claude Ntenda, mbrojtësi
E ngatërron me drerin, gjuetari qëllon shokun e ngushtë Një gjahtar ngatërroi shokun e tij me drerin dhe e qëlloi. Incidenti ndodhi të enjten në Karolinën e Jugut. Burri
Operohet gruaja e presidentit Trump Zonja e Parë amerikane Melania Trump i është nënshtruar një operacioni në veshka, ka njoftuar zyra e saj. Ajo i është n
Rama nuk duron më, dërgon policë nga Tirana për të nënshtruar kuksianët e revoltuar Prej më shumë se 2 orë e gjysëm, Rruga e Kombit është bllokuar tërësisht nga protestuesit të cilët kanë shkatërruar çdo
RAPORTI/ Qytetarët e Shqipërisë dhe Kosovës pjesërisht të nënshtruar Demokracia është “nën sulme dhe po tkurret” në gjithë botën; Shtetet e Bashkuara kanë hequr dorë nga roli tradicional si
Hysaj pas dëmtimit që pësoi shoku i tij, është i vetëdijshëm se nuk ka më pushim për të Në ndeshjen e fundjavës kundër Sasuolos, mbrojtësi i Kombëtares ishte një prej emrave që e ndoqën sfidën nga stoli, në f
KOMENT/ Të nënshtruar apo fajtorë Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Termi demarkacion është termi më i kërkuar në google sipas një raportimi mediatik dh
Regjistrohet edhe deputetja e fundit Ka përfunduar sot procesi i regjistrimit të deputetëve të Kuvendit të Kosovës të legjislaturës së gjashtë. Deputetja
Dani Cabellos është duke iu nënshtruar vizitave mjekësore Momenti kur Dani Cabellos të jetë zyrtarisht lojtarë i Realit të Madridit erdhi. Madrilenët kanë në ambjentet e tyre
E FUNDIT/ I moshuari vret nipin, plagos gruan dhe vajzën, në fund vret veten Banori i lagjes Butel 1, sot rreth orës 12 në shtëpinë e tij ka gjuajtur me armë zjarri ndaj gruas së tij, vajzës së tyr
Bashkëshortja e Haradinajt akuzon Thaçin: I shantazhuar dhe i nënshtruar Bashkëshortja e kryetarit të AAK-së, Anita Haradinaj, ka reaguar ndaj deklaratës së Presidentit Thaçi, i cili tha dje se
Ndahet nga jeta gruaja që bëri transplantin e parë të fytyrës në botë Isabelle Dinoire ishtë gruaja e parë në botë e cila arriti të kryente transplant të fytyrës. Mesohet se 49 vjeçarja ë
Kali i Trojës nuk ishte kalë, por... Sipas një studiuesi italian, Francesco Tiboni, profesor i Universitetit të Marsejës, makineria që përdorën grekët për të
Lamtumirë gjoksit të Çiljetës, drejt Italisë për ndërhyrjen Më herët Çiljeta Xhilaga e ka shprehur dëshirën për t'iu nënshtruar kirurgjisë për zvogëlimin e gjoksit. Tashmë dësh
Konsumonte shumë alkool, ja çfarë i ndodhi (FOTO LAJM) Konsumimi i tepërt i alkoolit bëri që më pas të vuante nga një tumor i madh. Hong Shu që jetonte në Kinës vuan nga sëmun
Gomez: I jam nënshtruar kemioterapisë (FOTO LAJM) Dy vite më parë, për Selena Gomez qarkulluan shumë thashetheme për shkak të ndonjë varësie, por ja që tashmë këngëtarja
Juventusi bën një super blerje në merkato (VIDEO) Juventusi bën edhe një goditje të madhe në merkaton e kësaj vere. Skuadra e Allegrit ka arritur një me Porton për transf
Nuk ndalet Blushi: Rilindja, truk për t'a nënshtruar PS-në Deputeti i Partisë Socialiste Ben Blushi ka vijuar kritikat kundër Edi Ramës. Blushi ka thënë se zgjedhjet nuk u fitu
Pas operacionit, Daniel Craig së shpejti me xhirimet Në datën 22 prill, Daniel Craig do të rikthehet sërish për xhirime pas operacionit të kryer në gju. Pas një dëmtimi të m
Daut Haradinaj: Qeveria i është nënshtruar Serbisë Daut Haradinaj ka theksuar se qeveria e re i është nënshtruar Listës Serbe dhe Beogradit lidhur me krijimin e Forcave të