999 rezultate për

nenshkrimin

Chelsea i bashkohet garës për nënshkrimin me Haaland Skuadra londineze Chelsea, thuhet se është e gatshme të paguajnë kartonin e plotë për talentin e Borussia Dortmund, Erli
Juventusi mposht skuadrat e Manchesterit për Alaban? David Alaba pritet të transferohet në Seri A. Merkatoja e ardhshme mund ta shoh David Alaba teksa lëviz për të ndërru
Flick uron Liverpoolin për nënshkrimin me Thiagon Trajneri i Bayern Munchen, Thiago Alcantara e ka pranuar largimin e mesfushorit nga skuadra gjermane. Në një konferen
Thaçi mbështet marrëveshjen Kosovë-Serbi, shpreh mirënjohje ndaj Trump Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka mbështetur nënshkrimin që ndodhi pak minuta më parë në Shtëpinë e Bardhë mes Kosov
Këtu mund ta shikoni nënshkrimin e marrëveshjes Kosovë-Serbi Kanali zyrtar i Shtëpisë së Bardhë në platformën YouTube ka paralajmëruar nënshkrimin e marrëveshjes Kosovë-Serbi, cerem
Shtëpia e Bardhë lajmëron nënshkrimin e marrëveshjes Kosovë-Serbi që nis pas pak (VIDEO) Kanali zyrtar i Shtëpisë së Bardhë në platformën youtube ka paralajmëruar nënshkrimin e marrëveshjes Kosovë-Serbi, cerem
ZYRTARE/ Tottenham përforcohet me një mbrojtës (VIDEO) ottenham Hotspur ka njoftuar arritjen e marrëveshjes për transferimin e Matt Doherty. Matt Doherty, është futbollist
Vetëvendosja nesër nis nënshkrimin e peticionit për zgjedhje të reja Lëvizja Vetëvendosje nesër me fillim në ora 10:00 deri në 18:00 , në sheshin ‘Nëna Terezë’ në Prishtinë, do të organizoj
Çfarë do të ndodhë me Coutinhon? Jemi 40 ditë nga përfundimi i huazimit Philippe Coutinho pritet të jetë një nga më të përfolurit në afatin kalimtar të verës. Yllit brazilian i kanë mbetur vet
Chelsea në "pole position" për nënshkrimin me Mertens Chelsea është më pranë nënshkrimit me sulmuesin belg të Napolit, Dris Mertens. Sulmusi do të jetë agjent i lirë në fu
Lautaro refuzon Manchester United, kërkon Barcelonën Lautaro Martinez thuhet se ka refuzuar kalimin te Manchester United tesa dëshira e tij është të luaj te Barcelona. Si
Zyrtarët e VV dhe LDK shkojnë në Kuvend për nënshkrimin e marrëveshjes Zyrtarë të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës sot janë parë dukë hyrë në Kuvendin e Kosovës. Kl
Juventusi bën goditjet e mëdha, kjo javë është vendimtare Me të zgjidhur tashmë çështja e trajnerit, falë edhe konferencës së parë mediatike të kaluar me sukses nga Maurizio Sarr
Interi nis tratativat për nënshkrimin me mbrojtësin brazilian të City Ndonëse Seria A hyn në muajin e fundit, Inter nuk është e fokusuar vetëm në fushën e blertë dhe në objektivin për të sig
Juventus kërkon me çdo kusht nënshkrimin me yllin e Seria A Juventus kërkon të sjellë me çdo kusht në Torino sulmuesin 21-vjeçar Federico Chiesa, që luan me Fiorentina në Serinë A.
Liverpool heq dorë nga ylli i PSG, kjo është arsyeja Liverpooli është tërhequr nga gara për Adrien Rabiot. Kjo ka ardhur pasi Liverpool është bindur se shuma që kërkon P
Ndiqeni drejtpërdrejt nënshkrimin e marrëveshjes Maqedoni-Greqi (VIDEO) Pas pak minutash do të nënshkruhet marrëveshja historike ndërmjet Maqednisë dhe Greqisë për emrin. Me këtë marrëvesh
Xhaferi paralajmëron Ivanovin: Ligji për gjuhën shqipe hyn në fuqi edhe pa nënshkrimin tënd Duke folur për Ligjin për Përdorimin e Gjuhëve, si çështja më e diskutuar në Maqedoni, kryetari i Parlamentit të Maqedon
Kluivert shtyn Barcelonën për nënshkrimin me Matthijs de Ligt Matthijs de Ligt është së fundmi një objektiv për Barçën për të përforcuar skuadrën gjatë afatit kalimtar veror. Drej
Chelsea dëshiron nënshkrimin me lojtarin e rivalëve më të urryer Toby Alderëeireld mund të lërë Tottenhamin dhe të transferohet te rivalët e Chelsea në merkaton e verës. Drejtuesit