999 rezultate për

nenshkrime

16.500 nënshkrime, mocioni mosbesimit ndaj Bartomeut fare pranë përfundimit Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu po përballet me një mocion mosbesimi dhe mund të largohet përpara fundit të
Tjetër dështim te Barcelona, ylli Ajax-it pranë nënshkrimet me Man.United Vijojnë njëri pas tjetrit lajmet e këqija për Barcelonën. Në mes të trazirave të shkaktuara nga vendimi i Leo Messit për
VV-së i duhen edhe 9 nënshkrime për thirrje të seancës që të rrëzohet Qeveria Hoti Nënkryetarja e Kuvendit Arbërie Nagavci ka numëruar edhe njëherë argumentet të cilat sipas saj tregojnë se kjo qeveri du
"Duam zgjedhje", LVV tregon sa firma u mblodhën për një javë (FOTO LAJM) Më 25 mars u shkarkuan nga Qeveria e tash po kërkojnë zgjedhje të reja. Qeveria “Kurti”, ra me mocionin e mosbesimit
LDK siguron 40 firma, i lënë Kurtit edhe pak kohë Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbledhur nënshkrimet për inicimin e mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë së drejtuar nga
Nuk ka qetësi për Liverpool, 14 nënshkrime dhe anulohet sezoni i Premier League Situatë interesante ka mbretëtuar edhe në botën e futbollit pas shpërthimit të pandemisë koronavirus. Shembulli kryes
PDK: S'kemi ndërmend të ngremë qeveri pa shkuar në zgjedhje Përfaqësuesit e partive opozitare kanë shprehur shqetësimin e tyre se PDK-ja do të tentojë që në 12 ditët e mbetura para
Përfundon mbledhja e nënshkrimeve, këta janë kandidatët për president Mbrëmë në mesnatë ka përfunduar grumbullimi i nënshkrimeve për kandidatët në zgjedhjet presideciale 2019 në Maqedoninë e
Reka merr nënshkrimet, zyrtarisht kandidat Kandidati i pavarur në zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut, profesori Blerim Reka, i ka mbledhur nënshkrimet
Edhe pak nënshkrime dhe Reka bëhet kandidat për president Në 29 pika grumbulluese, kandidati i pavarur Blerim Reka, vetëm më 3 mars ka arritur të grumbullojë mbi 8500 vota, ndërk
300 000 nënshkrime për të dënuar Sergio Ramos Gati 300 000 njerëz kanë nënshkruar një peticion duke kërkuar që Sergio Ramos të dënohet për dëmtimin që shkaktoj ndaj M
Vetëvendosja i kërkon nëntë nënshkrime LDK-së Vetëvendosje këmbëngul për formimin e Komisionit për hetim e SHIK-ut Deputetja Albulena Haxhiu, ka njoftuar se janë mble
Selimi: Hoxhaj tha për nënshkrimet a janë pica, po turpi hahet me bukë a me pica? Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje ia çuan kryeministrit Ramush Haradinaj, përpara follderët me nënshkrimet e mbi 200 mij
VV kërkon tetë nënshkrime për të hetuar SHIK-un, pse LDK nuk e mbështet? Lëvizjes Vetëvendosje po i nevojiten vetëm edhe 8 nënshkrime të deputetëve, për të ndërmarrë iniciativën për hetimin e v
Deputetët duhet të mbledhin përsëri nënshkrimet për shfuqizimin e Speciales Kanë kaluar më shumë se tri javë që kur 41 deputetë dhanë nënshkrimet e tyre në përpjekje për ta shfuqizuar Gjykatën Spe
Kriza tek BESA, Rexhepi pranon se ai ia hapi "gropën" Bilall Kasamit Anëtari i Këshillit Qendror të Lëvizjes BESA, Skender Rexhepi Zejdi mbrëmë i ftuar në emisionin Click Plus deklaroi se B
Partizani nis stervitjen me plot enigma, akoma priten nënshkrime Partizani kthehet në fushë për vitin 2018. Skuadra e Sulejman Starovës nisi përgatitjet dimërore përpara se të transfero
Laçi godet me Shtubinën, priten dhe dy nënshkrime të tjera Ndriçim Shtubina është përforcimi i parë i Lacit në këtë merkato të dimrit. Ish-kapiteni i Vllaznisë, pasi prishi kontra
Në janar mund të shfuqizohet Gjykata Speciale Analisti, Albert Krasniqi në emisionin Debat D+” në RTV Dukagjini ka thënë se në janar mund të tentohet sërish zhbërja e
Deputetët nuk i heqin nënshkrimet për shfuqizimin e Speciales Deputeti i PDK-së Nait Hasani thotë se nuk kanë hequr dorë nga kërkesa për mbajtjen e seancës së Kuvendit për shfuqizimi